Kulatá vířivka

Toužíte po vlastní kulaté vířivce?

Kulatá vířivka je nádherná. Kulaté vířivky jsou velmi oblíbené v prostorných domácích wellness, kde se stávají středobodem prostoru. Jako jedni z mála máme v nabídce kulaté vířivky s lehátkem. Je do dokonalá kombinace všech výhod vířivek. Můžete ležet i sedět a sledovat dění okolo, nebo jen tak relaxovat při hydromasáží, kterou zprostředkovávají nejmodernější technologie trysek od Marquis Spas nebo Royal Spa. Zastavte se osobně zažít špičkové technologie masáží našich modelů. Stojí to za to.

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky?

Víte, proč si lidé z celého světe tak rádi kupují ty nejlepší venkovní vířivky Spa Marquis? I toto jsou jejich důvody…

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

Vířivky MARQUIS – Vířivky, které významně zlepšují zdraví

Vířivky jsou ideálním místem, kde se dá dokonale relaxovat. A nejen to. Ty skutečně kvalitní vířivky totiž zároveň napomáhají našemu zdraví. Víte jak?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Vyberte si z naší nabídky kulatých vířivek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_monaco

Marquis Spas The Monaco Elite

Pro 5 osob / 23 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_hot_tubs_monaco

Marquis Spas The Monaco

Pro 5 osob / 23 trysek

Máte zájem o jiný typ vířivky?

Vířivky pro 2 osoby

Vířivky pro 3 osoby

Vířivky pro 5 osob

Vířivky pro 6 osob

Objevte naše další produkty