Jaké jsou audio možnosti vířivek Marquis?

Připojení Bluetooth, subwoofer a dva reproduktory. Ať už si chcete odpočinout nebo si zatancovat, přidání hudby k vašemu zážitku z hydroterapie přináší zcela nový rozměr požitku. Skvělé pro relaxaci, romantiku nebo párty na zahradě.

 

Modelová řada Crown

Užijte si výhody muzikoterapie s volitelným Bluetooth audio systémem. Mezi nabízené funkce patří prémiový audio přijímač a subwoofer ukrytý uvnitř rámu vířivky a dva reproduktory integrované do horní části.

Přehrávání a hlasitost můžete ovládat přímo z displeje MQTouch vaší vířivky Crown nebo z mobilního zařízení spárovaného přes Bluetooth. Přehrávejte zvukové soubory uložené ve vašem mobilním zařízení nebo streamujte svou oblíbenou hudbu, audioknihy, podcasty či internetové rádio pomocí bezdrátového datového tarifu vašeho mobilního zařízení nebo sítě Wi-Fi.

 

Bluetooth audio systém pro vířivky Marquis Crown

 

Modelová řada Vector21: Cosmic™ Audio s Bluetooth

Přeneste taneční párty do své vířivky z modelové řady Vector21 s volitelným Cosmic Audio systémem. Ten nejlepší zážitek vám poskytnou audio přijímač zabudovaný ve vnější části vířivky, dva reproduktory v horní části a subwoofer skrytý uvnitř rámu.

Vyzkoušejte FM rádio nebo Bluetooth připojení pro mobilní zařízení. Ovládejte systém z panelu přijímače nebo spravujte přehrávání z mobilního zařízení spárovaného s Bluetooth. Přehrávejte zvuk přímo ze svého mobilního zařízení nebo jej připojte k internetu pomocí bezdrátového datového tarifu nebo sítě Wi-Fi. Poté streamujte svou oblíbenou hudbu, audioknihy, podcasty, internetové rádio a další.

Mezi volitelné doplňky patří také bezdrátový RF dálkový ovladač a pomocné rozšiřující porty USB a 3,5 mm pro kabelové připojení zvuku.

 

Cosmic audio pro vířivky Marquis Vector21

 

Modelová řada Celebrity Elite: Motown™ Audio s Bluetooth

Tancujte a vneste trochu duše do své vířivky Celebrity Elite s volitelným Motown Audio. Tento systém zahrnuje audio přijímač zabudovaný ve vnější části vířivky a dva reproduktory v horní části se subwooferem skrytým uvnitř rámu.

Mezi nabízené funkce patří FM rádio a Bluetooth připojení pro mobilní zařízení. Systém ovládáte buď z panelu přijímače, nebo z mobilního zařízení spárovaného s Bluetooth. Můžete přehrávat zvuk přímo ze svého mobilního zařízení nebo jej připojit k internetu pomocí bezdrátového datového tarifu nebo sítě Wi-Fi a streamovat svou oblíbenou hudbu, audioknihy, podcasty, internetové rádio a další.

Mezi volitelné doplňky patří bezdrátový RF dálkový ovladač a pomocné rozšiřující porty USB a 3,5 mm pro kabelové připojení zvuku.

 

Motown Audio systém pro vířivky Marquis Elite

 

Vířivky Celebrity

Všechny modely vířivek z modelové řady Celebrity, kromě modelu Monaco, mají přístup k volitelnému zvuku Motown.

 

Další skvělé důvody, proč zvážit pořízení vířivky řady Celebrity Elite:

• větší výběr barevného provedení

nerezové trysky

• potrubí chráněné pěnou (s možností přidání celopěnové izolace)

• volitelná in-line sanitace a ozonátor se vstřikováním Mazzei

• volitelné LED vícebodové akcentační osvětlení Twilight™

• bohaté možnosti doplňků v podobě lavic či schůdků Environments™

• volitelný upgrade na dvě čerpadla u vířivky Broadway Elite

 

Porovnání vlastností audiosystémů

Pro lepší čitelnost doporučujeme prohlédnout si následující tabulku na stolním počítači.

Poznámka: Motown Audio není k dispozici pro model Celebrity Monaco. U modelu Rendezvous Discovery (modelový rok 2020 a novější) je k dispozici volitelné audio Motown™ s připojením Bluetooth a FM rádiem a volitelnými doplňky v podobě RF dálkového ovládání a pomocných rozšiřujících portů USB a 3,5 mm.

Porovnání vlastností audiosystémů vířivek Marquis

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *