Vířivky

Toužíte po vlastní vířivce?

Pak právě pro vás máme skvělé relaxační a hydromasážní vířivky pro domácí nebo komerční využití. Pohodlné, bezpečné, jednoduché na ovládání, nenáročné na údržbu a v tom nejlepším poměru kvalita / cena k vaší dlouhodobé spokojenosti.

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky?

Víte, proč si lidé z celého světe tak rádi kupují ty nejlepší venkovní vířivky Spa Marquis? I toto jsou jejich důvody…

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

Vířivky MARQUIS – Vířivky, které významně zlepšují zdraví

Vířivky jsou ideálním místem, kde se dá dokonale relaxovat. A nejen to. Ty skutečně kvalitní vířivky totiž zároveň napomáhají našemu zdraví. Víte jak?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik různých špičkových terapeutických vířivek, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat. Vyzkoušejte inovativní technologie amerických vířivek Marquis Spas a nezapomenutelnou hydromasáž vířivek Royal Spa, které plně nahrazují živého maséra.

Vířivky pro 2 – 3 osoby

Vířivky pro 6 – 7 osob

Vířivky pro 4 – 5 osob

Luxusní americké vířivky

Vyberte si vířivku podle značky

welldo_cz_Americke_Virivky_Marquis_Spas

Americké vířivky Marquis Spas

welldo_cz_Virivky_Royal_Spa

Vířivky Royal Spa

Proč koupit vířivku od nás?

Hydromasáž, která nahrazuje maséra

Vířivky pro zdraví, ne jen pro relax

Jednoznačně nejlepší ergonomie a pohodlí

Nízké provozní náklady

Jednoduchá funkční bezchlorová údržba vody

Doživotní pozáruční servis

Zkoušení a porovnání různých značek a technologií

Vysoká a komplexní odbornost poradenství

Soukromé zkoušení ve vyhrazeném termínu

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

Vířivky MARQUIS významně zlepšují zdraví

Prodloužené záruky a doživotní servis

U nás si nekupujete jen vířivku, ale i doživotní péči a servis.

Prodloužené záruky a doživotní servis i dostupnost náhradních dílů jistě oceníte, pokud to myslíte s vířivkou vážně a její léčivé účinky budete využívat několikrát týdně.

welldo_cz_Prodlouzene_Zaruky_Virivky

Co o nás napsali naši klienti?

Děkuji všem z Wellda, po zdravotních potížích a následné rekonvalescenci jsem hledal řešení v rodiném domě a mněl jsem možnost vyzkoušet-jako jediní nabízeli saunu na vlastní kůži. Bylo to super a vyzkoušelí jsme s manželkou více typů. Druhá návštěva byla se stejným průběhem-a byli jsme tak spokojení- objednali Royal saunu a udělali doma místo aby jsme v soukromí mohli užívat saunování-maximální spokojenost. Čas běžel a doplnili jsme o infra nahřívací lehátko. Když jsme sedávali po sauně a povídali si s manželkou tak jsme začali uvažovat o vířivce :-). Byli jsme se dívat i jinde ale povídat si o věci je jedna věc, nomoct si vyzkoušt věc druhá a stojí to peníze, které musíme vydělat a tak jsme zase volali do Wellda protože mají vystaveno a nabídnutí vyzkoušení jsme přijali s radostí-ostatní prodejci jen mluví ale nikdo moc nenabízí několik vířivek v soukromía nechyjí Vás užívat a přemýšlet. Vyzkoušeli jsme 3 vířivjky a nakonec skončili u Marquise pro 3 osoby-a super provedení a jednotlivé místa s rozdílnou masážní funkcí a Mastersilk navíc pro terapii. Ještě napíši jednu recenzi jak bude dodáno Swimspa od Marquise kde chceme využívat celoročně aktivní plavání. Děkuji ještě jednou-osobně jsme si již poděkovali a budeme se vídat do budoucna kvůli chemii :-).

Aleš K., Biskoupky

Přijďte si vyzkoušet různé technologie i značky a vybrat vhodnou vířivku

Kvalitní vířivka, která vám má sloužit desítky let se, nevybírá na základě obrázku. Musíte v ní vy a všichni, kdo ji budou využívat, pohodlně sedět nebo ležet a to když je napuštěná vodou, ne suchá. Hydromasáž vám musí být příjemná a ne vás svědet. Tak, jak máme každý rádi jiný druh masáže od maséra, každému sedí jiná technologie hydromasáže vířivky.

Nepodceňte důležitost zkoušení před nákupem.

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem