Celoroční venkovní vířivky

Kvalitní venkovní vířivka, která vám má sloužit desítky let, se nevybírá na základě obrázku. Musíte v ní vy a všichni, kdo ji budou využívat, pohodlně sedět nebo ležet, a to když je napuštěná vodou, ne suchá. Hydromasáž vám musí být příjemná a ne vás svědet. Tak, jak máme každý rádi jiný druh masáže od maséra, každému sedí jiná technologie hydromasáže a pohodlí domácí vířivky.

Toužíte po vlastní venkovní vířivce?

Pak právě pro vás máme skvělé relaxační a hydromasážní nízkoenergetické venkovní vířivky vhodné jako domácí vířivky nebo komerční vířivky. Pohodlné, bezpečné, jednoduché na ovládání, nenáročné na el. energii a údržbu a v tom nejlepším poměru kvalita / cena k vaší dlouhodobé spokojenosti.

Využijte doprodej skladových zásob 2023 se zvýhodněním až 90 000 Kč

Venkovní vířivky pro 2 – 3 osoby

Venkovní vířivky pro 6 – 7 osob

Venkovní vířivky pro 4 – 5 osob

Luxusní americké vířivky

Vyberte si celoroční venkovní vířivku podle značky

virivky marquis

Americké vířivky Marquis Spas

welldo_cz_Virivky_Royal_Spa

Venkovní vířivky Royal Spa

Certifikáty kvality a spolehlivosti vířivek

Certifikáty vydané renomovanými společnostmi, které se zabývají recenzemi a testováním produktů, vás mohou ujistit, že vířivky značky Marquis patří k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí.

certifikáty venkovni virivky Marquis

Proč koupit vířivku od nás?

Hydromasáž, která nahrazuje maséra

Nejlepší vířivky pro zdraví, ne jen pro relax

Jednoznačně nejlepší ergonomie a pohodlí

Nízké provozní náklady

Jednoduchá funkční bezchlorová údržba vody

Doživotní pozáruční servis

Zkoušení a porovnání různých značek a technologií

Vysoká a komplexní odbornost poradenství

Soukromé zkoušení ve vyhrazeném termínu

Prodloužené záruky a doživotní servis na venkovní vířivky

U nás si nekupujete jen vířivku, ale i doživotní péči a servis.

Prodloužené záruky a doživotní servis i dostupnost náhradních dílů jistě oceníte, pokud to myslíte s vířivkou vážně a její léčivé účinky budete využívat několikrát týdně.

Prodlouzene_Zaruky_Virivky

Co o nás napsali naši klienti?

Děkuji všem z Wellda, po zdravotních potížích a následné rekonvalescenci jsem hledal řešení v rodiném domě a mněl jsem možnost vyzkoušet – jako jediní nabízeli saunu na vlastní kůži. Bylo to super a vyzkoušelí jsme s manželkou více typů. Druhá návštěva byla se stejným průběhem a byli jsme spokojení a objednali Royal saunu a udělali doma místo aby jsme v soukromí mohli užívat saunování – maximální spokojenost. Čas běžel a doplnili jsme o infra nahřívací lehátko. Když jsme sedávali po sauně a povídali si s manželkou tak jsme začali uvažovat o celoroční venkovní vířivce :-). Byli jsme se dívat i jinde ale povídat si o věci je jedna věc, no moct si vyzkoušt věc druhá a stojí to peníze, které musíme vydělat a tak jsme zase volali do Wellda protože mají vystaveno a nabídnutí vyzkoušení jsme přijali s radostí – ostatní prodejci jen mluví ale nikdo moc nenabízí několik venkovních vířivek v soukromí a nechají Vás užívat a přemýšlet. Vyzkoušeli jsme 3 vířivjky a nakonec skončili u Marquise pro 3 osoby – super provedení a jednotlivé místa s rozdílnou masážní funkcí a Microsilk navíc pro terapii. Ještě napíši jednu recenzi jak bude dodáno Swimspa od Marquise kde chceme využívat celoročně aktivní plavání. Děkuji ještě jednou – osobně jsme si již poděkovali a budeme se vídat do budoucna kvůli chemii :-).

Aleš K., Biskoupky

Přijďte si vyzkoušet různé technologie i značky a vybrat vhodnou venkovní vířivku

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik různých špičkových terapeutických vířivek, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat. Není to jen prodej vířivek, ale také zkoušení inovativních technologií amerických vířivek Marquis Spas a nezapomenutelných hydromasáží vířivek Royal Spa, které plně nahrazují živého maséra.

Mohly by vás zajímat tyto články 

vířivka na terasu

Vířivka na terasu

Vířivka na terasu? Sepsali jsme pro vás 10 důvodů, proč je terasa ideální volba. Nevyhýbejte se venkovním prostorům. Čtěte zde a nechte se také přesvědčit.

zahradní vířivka

Zahradní vířivka

Vířivku nemusíte nutně umisťovat jen do interiéru. Zahrada je ideálním místem. Jen je potřeba, abyste promysleli důležité kroky. Zde jsou užitečné rady a tipy pro vířivky na zahradu.

akrylátová vířivka

Akrylátová vířivka

Akrylátová vířivka venkovní, nebo nafukovací vířivka? Obe mají svá pro a proti. Koupě s sebou přináší řadu otázek. V tomto článku jsme shrnuli všet podstatné pro jednodušší výběr.

domácí vířivka

Domácí vířivka

Domácí vířivka vám dopřeje nejen odpočinek, ale i zdravý pohyb. Můžete v ní sedět a oddávat se koupeli. Nebo vyzkoušejte různé cviky ve vodě, a podpořte tak zdravý pohyb. 

celoroční venkovní vířivka

7 důležitých rad, jak koupit venkovní vířivku

7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte celoroční vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

venkovni virivky

10 nej otázek před nákupem vířivky

Dali sme pro vás dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám vaše rozhodování při výběru vířivky usnadní.

venkovni whirlpool

Jaké jsou nejlepší venkovní whirlpool?

Víte, proč si lidé z celého světa tak rádi kupují nejlepší venkovní whirlpool Marquis Spas? Přečtěte si zkušenosti opravdových zákazníků a jejich důvody ke koupi těchto akrylátových vířivek.

jacuzzi virivky

Jacuzzi, vířivka, hot tub – jaký je v nich rozdíl?

Ať už se jedná o jacuzzi, vířivku nebo hot tub  jakékoliv konstrukce, velikosti nebo země původu, můžeme všeobecně říci, že se vždy jedná o jedno a to samé. Na rozdíly, a to poměrně zásadní, můžeme narazit mezi vířivkami samotnými.

spa vířivky

Spa vířivky

Pokud jste dlouho odolávali pořídit si spa vířivku, nechte se konečně zlákat. Sepsali jsme různé scénáře a věříme, že si každý vybere ten svůj. 

pevná vířivka

Pevná vířivka

Výběr ideální vířivky vám snadno zamotá hlavu, už jen proto, že na trhu narazíte na různé modely. Zde jsme se zaměřili na to, proč je dobrá právě pevná vířivka.

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem