Ovládejte svou vířivku z mobilního telefonu!

Exkluzivní doplněk pro vířivky Marquis, který nabízí intuitivní použití a další šikovné funkce pro rozšíření možnosti zvuku či osvětlení.

Barevná dotyková obrazovka MQTouch je standardním vybavením vířivek Marquis z modelových řad Signature a Crown. Jasná, čistá a citlivá obrazovka umožňuje kompletní ovládání vířivky z jednoho snadno použitelného rozhraní a otevře vám dveře k ještě více funkcím!

 

Jednoduchá a výkonná

Dotykový displej se podobá tomu v chytrém telefonu, je v živých barvách a snadno viditelný za denního světla i slabého osvětlení. Navigaci a ovládání usnadňují intuitivní obrázkové ikony. Získejte přístup k celé řadě nastavení vířivky včetně teploty, osvětlení, ovládání čerpadla, filtračních cyklů a další.

 

Ušitá vám na míru

Dáváte přednost čtení pravou stranou nahoru? Ať už jste ve vířivce nebo mimo ni, jedním klepnutím můžete převrátit displej obrazovky MQTouch a otočit orientaci obrazovky o 180 stupňů. Snadno si tak zobrazíte nastavení vířivky, informační zprávy, připomenutí údržby a systémová varování.

 

Schválená pro použití ve vířivkách

Obrazovka MQTouch je speciálně navržená pro vířivky. Je tedy vyrobená bez jakýchkoli vnitřních dutin v displeji, odolná vůči stříkající vodě a okolním podmínkám a vztahuje se na ni záruka výrobce.

 

Pro odpočinek i zábavu

Máte rádi hudbu? Máte mobilní zařízení s podporou Bluetooth? Přidejte volitelný Bluetooth audio systém se dvěma reproduktory a subwooferem a použijte rozhraní obrazovky MQTouch k ovládání přehrávání audia a hlasitosti. Streamujte svou oblíbenou hudbu, internetové rádio a další!

 

Myslí i na vaši krásu

Přidejte volitelný MicroSilk® systém ošetření pleti a použijte obrazovku MQTouch k aktivaci hedvábně hladkých výhod kyslíkové terapie.

 

Technicky zdatná

Přidejte volitelný bezdrátový systém ControlMySpa™ a získejte přístup k celé řadě dostupných nastavení vířivky ze svého mobilního zařízení pomocí aplikace ControlMySpa. Dálkově můžete nastavovat teplotu vody, čerpadla, filtraci, osvětlení i MicroSilk (u vybavených modelů).

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *