Co je to hydroterapie?

Ponoření ve vodě, tělo obklopující teplo a hydromasáž: těmito slovy by se zjednodušeně dala popsat hydroterapie. Skrývá se toho v ní ale mnohem více!

Jednoduše řečeno, hydroterapie využívá vodu ke zmírnění nepohodlí a pro podporu fyzické pohody. Vířivky využívají silné trysky teplé vody a vzduchu k namasírování šíje, ramen, beder, nohou a chodidel. Kombinace ponoření, tepla a hydromasáže zlepšuje krevní oběh, snižuje svalové napětí, podporuje relaxaci a nabízí řadu zdravotních výhod.

Jaké jsou výhody hydroterapie?

Společnost Marquis navrhuje a vyrábí terapeutické vířivky a bez přehánění se tak dá říct, že má s hydroterapií bohaté zkušenosti. Proto také úzce spolupracuje s nadační organizací Make-A-Wish®  a proto se také může těšit celou řadou spokojených recenzí od zákazníků z celého světa. Díky těmto zkušenostem a zpětné vazbě v Marquis představili 5 hlavních výhod hydroterapie:

relaxace

lepší vztahy

zdravotní účinky

terapeutické účinky

přínosy pro sportovce

Je hydroterapie stejná ve všech vířivkách?

„Jiné společnosti vyrábějící vířivky mají často na prvním místě výkon čerpadla a prodávají velké modely s mnoha tryskami.“

Pokud jde ovšem o zážitek z hydroterapie, jejich modely v této oblasti silně zaostávají. Příliš velký tlak vody skrz malou trysku působí na pokožku nepříjemně, bodá, štípe a pálí. A velký rozsah rozptýlení vody ve velkých modelech oslabuje její sílu. V obou případech je penetrace svalů příliš mělká a neposkytuje takové uspokojení. Navíc je potřeba každý z těchto velkých modelů naplnit hektolitry vody, a to i tehdy, když se vířivka nepoužívá. Bez řádné cirkulace a filtrace teplá voda ve vířivce stojí a je kvůli tomu náchylnější k tvorbě biofilmu, což je tenká slizká vrstva bakterií.

Jak k hydroterapii přistupuje Marquis?

Během 40 let pečlivého zdokonalování si Marquis umění hydroterapie dokonale osvojil.

„Je posedlý těmi nejmenšími detaily, aby se zákazníci mohli do jeho vířivek pohodlně usadit, relaxovat a užívat si ten nejlepší zážitek.“

Standardem každé terapeutické vířivky Marquis je elegantní design s vysokým průtokem a nízkým tlakem. Od výběru čerpadla a typu trysek až po zvolení ideálního počtu a rozmístění trysek, výsledkem je dokonale vyvážený systém, který poskytuje tu nejlepší hydromasáž. Díky efektivnějšímu pohybu většího množství vody a lepší práci s jejím zaměřením nabízí vířivky Marquis hlubší pronikání do svalů bez nepříjemných pocitů na pokožce.

Design vířivek Marquis umožňující vysoký průtok a nízký tlak vody je jedním ze tří základních prvků známých také jako „Velká trojka“.

„Jsou to právě tyto tři základní prvky, které poskytují dokonalý zážitek z vířivky Marquis!“

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *