Funkce vířivek Marquis

Elegance, výkon, pohodlí. To vše vám nabízí vířivky Marquis, které patří k těm nejlepším, co současný trh nabízí. Podívejte se na jejich funkce zblízka, ať víte, na co se těšit.

Vířivky Marquis Velká trojka

Velká trojka

Funkce světové třídy. „Velká trojka“ představuje tři nejlepší designové prvky, které odlišují Marquis od všech ostatních značek vířivek. V tomto přehledu vám ukážeme, čím poskytují vířivky Marquis uspokojivější hydroterapeutický zážitek a podíváme se také na některé rozdíly mezi pěti řadami vířivek Marquis.

Vířivky Marquis filtrace a sanitace

Filtrace a sanitace

Nedotčená péče o vodu. Marquis ConstantClean s funkcí SmartClean poskytuje jedinečnou filtraci vody. ConstantClean+ s přidanými funkcemi je nejdůkladnější a nejpohodlnější systém péče o vodu ve vířivce na trhu. Zjistěte více o inovativním přístupu Marquis k péči o vodu a funkcích a možnostech, jaké vám nabízí každá série vířivek Marquis.

Vířivky Marquis High Flow Therapy

Systém High Flow Therapy

Hloubková masáž svalů bez nepohodlí pro pokožku. High-Flow Therapy (terapie vysokým průtokem) je hlavním důvodem, proč se ve vířivkách Marquis budete cítit lépe a proč jsou účinější než konkurenční výrobky. Zjistěte více o základním konstrukčním prvku vířivek Marquis a objevte jedinečné funkce přívodu vody a řízení průtoku, které jsou dostupné v každé ze čtyř sérií vířivek Marquis.

Vířivky Marquis hydromasážní trysky

Hydromasážní trysky

Výkonná hydromasáž. Marquis využívá ve svých vířivkách trysky tak, aby přispívaly k High-Flow Therapy a poskytovaly co největší terapeutický účinek. Podle návrhu je každá vířivka Marquis dokonale vyváženým systémem. Velikost trysek, počet trysek, styl trysek, typ trysek a umístění trysek – to vše je speciálně navrženo tak, aby trysky odpovídaly konfiguraci čerpadla a systému dodávky vody. Zjistěte více informací o našich kolekcích trysek a o tom, co každá série vířivek Marquis nabízí.

Vířivky Marquis termokryty a obalyTermokryty a zvedáky

Odolné a spolehlivé. Kryt DuraCover® obdržíte spolu s každou vířivkou Marquis, k dispozici jsou také náhradní kryty. Obaly Marquis DuraCovers mají po celé délce ohybu lineární tepelné těsnění, dvojitě prošívaný vinyl vysoké kvality a nosnou vzpěru z pozinkované oceli zapuštěnou do krytu, která omezuje prohýbání či vyboulení od napadaného sněhu. Obaly snižují tepelné ztráty, takže ušetříte za energie a vaše vířivka je dokonale chráněná před slunečním zářením i nečistotami.

Kvalitní materiály

Vířivky vyrobené v USA tak, aby vydržely. Vířivky Marquis se vyrábějí v Independence ve státě Oregon a jsou ztělesněním kvality. Majitelé si svou vířivku Marquis často užívají i několik desítek let. Pokud chtějí vyzkoušet nejnovější technologii, obrací se opět na Marquis, protože odolnost jejich produktů je pověstná. Jedním z důvodů této vysoké odolnosti vířivek Marquis je právě používání pečlivě vybraných materiálů, které jsou odolné vůči každému počasí. Vířivky Marquis vypadají rok co rok stejně krásně a stejně dobře také fungují.

Vířivky Marquis bezpečnostní prvky

Bezpečnostní prvky

Nejlepší bezpečnost ve své třídě. Hydroterapie Marquis® je založena na zásadách dobrého zdraví a wellness. Bezpečnost je proto u produktů Marquis na prvním místě. Všechny vířivky Marquis, od nejzákladnější až po nejkompletnější konfiguraci, mají několik vrstev nejlepších bezpečnostních prvků své třídy. Tyto prvky jdou nad rámec toho, co mohou nabídnout jiné značky. Závazek k bezpečnosti je jedním z důvodů, proč má Marquis po celém světě pověst „bezstarostné“ značky.

Vířivky Marquis barevná dotyková obrazovka MQTouch

Barevná dotyková obrazovka MQTouch®

Exkluzivně pro vířivky řady Signature a Crown. Kromě intuitivního a snadného použití nabízí barevná dotyková obrazovka MQTouch také celou škálu šikovných funkcí. Umožňuje vám ovládat každý aspekt provozu vaší vířivky, a to i díky dodatečným možnostem zvuku, osvětlení a funkci MicroSilk®. Spolu s volitelným systémem ControlMySpa™ a mobilní aplikací umožňuje také vzdálený přístup přes internet.

Vířivky Marquis specializovaná masážní sedadla

Specializovaná masážní sedadla

Modelové řady Vector21 a Crown nabízí jedinečné předem nakonfigurované sady trysek JET pods, které vám poskytnou různé typy masáží pro různé příležitosti. Hloubková masáž, shiatsu masáž, relaxační masáž, švédská masáž nebo masáž vycházející z principu reflexní terapie. Kvalita masáží se vyrovná či dokonce předčí masáž od skutečného maséra v salónu a můžete si ji navíc vychutnat v bezpečí, pohodlí a soukromí svého domova.

Chcete získat cenovou nabídku nebo si tento produkt vyzkoušet?

Říkají za nás reference zákazníků:

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.