Čím jsou hydromasážní trysky ve vířivkách Marquis jedinečné?

Každá vířivka značky Marquis je navržena s dokonale vyváženým systémem. V tomto systému odpovídají velikosti trysek, počty trysek, styly trysek, typy trysek a umístění trysek nastavení čerpadla a systému přívodu vody.

Díky tomu je dosaženo toho nejlepšího pocitu při hydroterapii: pocitu hlubokého pronikání masáže do svalů bez nepříjemných pocitů na pokožce (bolest, svědění, pálení).

„Jsou to právě hydromasážní trysky, díky kterým si můžete vychutnávat uvolňující a blahodárný zážitek z vaší vířivky Marquis.“

 

Hydromasážní trysky ve vířivkách řady Crown od Marquis

 

Trysky Regal Hydrokinetic (RHK™)

Ztělesnění pokročilé terapie

Trysky RHK™ poháněné revoluční architekturou systému poskytují dokonalou kombinaci pronikavé síly a terapeutické flexibility. Proudové trysky Jumbo RHK-40 jsou seskupené do specializovaných tryskových shluků nazývaných H.O.T. zóny ™ pro zacílení na problémová místa, která potřebují něco navíc. Jakmile ucítíte plnou intenzitu těchto H.O.T. zón, pochopíte, proč se žádná jiná značka vířivek nevyrovná vířivkám Marquis.

Trysky RHK jsou předkonfigurovány ve specializovaných masážních sedadlech pro dosažení hloubkové masáže, relaxační masáže, masáže shiatsu nebo švédské masáže. Speciální tryska Regal Whitewater-4™ se nachází se v blízkosti prostoru pro nohy a je ideální pro vzrušující terapii nohou a chodidel.

Trysky RHK jsou k dispozici ve vířivkách modelové řady Crown.

 

Hydromasážní trysky ve vířivkách řady Vector 21

 

JET pody

Ztělesnění všestrannosti

JET pody s laminárním prouděním poháněné vysoce účinným systémem V-O-L-T™ poskytují prvotřídní terapii. Moduly JET pod lze vyměňovat z jednoho sedadla na druhé nebo lze zakoupit další JET pody pro upravení vaší vířivky Marquis přesně podle svých představ. Úleva od bolesti a relaxace, jakou vířivky Marquis díky těmto JET podům poskytují, jsou zcela jedinečné a určitě vás ohromí.

JET pody jsou přednastavené ve specializovaných masážních sedadlech, kde si díky nim můžete vychutnat hloubkovou, relaxační, shiatsu nebo švédskou masáž. Výměna a změna nastavení jednotlivých JET podů je velmi snadná.

JET pody jsou k dispozici u vířivek z modelové řady Vector21.

 

Hydromasážní trysky Whitewater 4

 

Tryska Whitewater-4™

Ztělesnění výkonu

Charakteristická červená tryska s průtokem až 507 litrů za minutu umístěná v prostoru pro nohy, která zvyšuje výhody masáže nohou a chodidel a poskytne jim úlevu od bolesti i únavy, jakou si rozhodně zaslouží.

Trysku Whitewater-4 najdete ve vířivkách modelové řady Vector21 (V94L, V94, V84L a V84) a Celebrity Elite (Woodstock Elite, Vegas Elite a Hollywood Elite).

 

Trysky Century a Century II

Ztělesnění relaxace

Trysky z nerezové oceli s vyměnitelnými vložkami, které vám umožní doladit hydromasáž přesně podle svých potřeb. Lze zakoupit další vložky a zážitek z hydroterapie si ještě více přizpůsobit.

Trysky najdete ve vířivkách z modelové řady Celebrity Elite a u modelů série Celebrity jsou volitelné.

 

Hydromasážní trysky Century ve vířivkách značky Marquis

 

Rozdělení trysek

V následujících tabulkách si můžete přehledně prohlédnout, jaké modely disponují jakými tryskami a další specifikace. Pomohou vám se lépe orientovat ve vířivkách značky Marquis a vy se budete moci snadněji rozhodnout, který model je pro vás ten nejlepší.

Tabulky jsou nejlépe čitelné v desktopovém rozlišení, doporučujeme prohlédnout si je na počítači.

 

Rozdělení trysek podle velikosti

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis podle velikosti

Rozdělení trysek podle modelových řad

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis podle modelových řad

Rozdělení trysek podle umístění

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis podle umístění

Rozdělení podle typů trysek

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis podle typu trysek

Podrobné rozdělení trysek ve vířivkách Marquis

Následující tabulky zobrazují podrobné rozdělení trysek v jednotlivých modelových řadách podle jejich typu či velikosti. Další podrobnosti najdete v Uživatelské příručce nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu 723 703 755, e-mailu [email protected] či kontaktního formuláře, který najdete pod tímto odkazem.

 

Řada Crown

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis v modelové řadě Crown

Řada Vector 21

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis v modelové řadě Vector21

Řada Celebrity Elite

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis v modelové řadě Elite

Řada Celebrity

Rozdělení trysek ve vířivkách Marquis v modelové řadě Celebrity

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *