Na kvalitě materiálů vaší vířivky záleží!

Vířivky značky Marquis mají pověst jako bezstarostné. Jejich údržbou strávíte podstatně méně času než u konkurenčních modelů. A tento ušetřený čas můžete strávit odpočinkem ve své vířivce.

Už na první pohled vás vířivka Marquis ohromí. Budete jistě oslnění jejím vyřezávaným uměním: klikatým organickým stylem, který se prolíná celou skořepinou. A pevné, exkluzivní panely vylisované z ručně broušené desky jen potvrzují, že smysl pro detail nezná v Marquis mezí. Kromě estetiky si ale Marquis uvědomuje také důležitost použití vysoce kvalitních materiálů. Získal proto ty nejlepší materiály pro interiér i exteriér, které vytváří extrémně odolné povrchy – ty nejodolnější v celém odvětví.

 

Vnitřní povrchy

Interiér vířivek Marquis DuraShell® je vyrobený z vysoce odolného akrylátu, který chrání vířivku před přírodními živly a popraskáním, vyblednutím a tvorbě vyboulenin. Ochrana proti stříkající vodě omezuje rozlití vody na minimum. Reliéfní linie dlaždic dodává vířivce krásný vzhled. Opěrky hlavy vydrží opravdu dlouho a na rozdíl od jiných pěnových polštářů se jen tak nerozpadnou. Praktické držáky nápojů, vnitřní bezpečnostní osvětlení a praktický podlahový odtok doplňují balíček pro interiér vířivky.

„Vášeň Marquis pro dokonalost se projevuje zejména v těchto detailech.“

 

Vnější povrchy

DuraWood je dřevozrnný, vně tvarovaný syntetický materiál vysoce odolný vůči UV záření. Odolává poškození vodou, poškrábání a promáčknutí a zachovává si svůj vzhled déle než mnoho jiných vířivek na trhu. Je k dispozici v několika barvách, které doplní váš venkovní prostor. Doplňkové vnější akcentační osvětlení vás navíc bezpečně navede do i ven z vířivky.

DuraBase je tvarovaná pevná deska z vysoce odolného texturovaného akrylu, která se nepokazí ani nebude vyžadovat přelakování v průběhu používání. Je vyztužená ocelí, aby poskytovala pevnou oporu celé základně vířivky Marquis a chránila ji před poškrábáním, promáčknutím, poškozením vodou či škůdci. Strategicky umístěné odtokové otvory navíc umožňují kondenzaci unikat zevnitř pláště vířivky a udržují vše pěkně v suchu.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *