Marquis Environments pro pohodlnější a bezpečnější vířivku

Modulární příslušenství vířivek Marquis Environments™ vám pomůže zlepšit váš zážitek z vířivky Marquis. Doplňkový výběr schůdků a vstupních lavic dodává vašemu vnitřnímu/venkovnímu obytnému prostoru funkčnost a krásu.

 

Standardní vlastnosti příslušenství Environments

Příslušenství Environments vytváří bezproblémový a jedinečný vzhled vaší vířivky. Protože je vyráběné ve stejných barevných provedeních jako vířivky Marquis, zajišťuje dokonale sladěný vzhled. Toto příslušenství je vyráběné za použití stejně vysoce kvalitních odolných materiálů, které vydrží v každém počasí, a splňuje stejně náročné standardy řemeslné výroby, které platí pro všechny produkty značky Marquis. Environments dodávají vašemu zážitku z vířivky zcela novou úroveň personalizace a sofistikovanosti.

 

Mezi standardní vlastnosti tohoto příslušenství patří:

• barevná paleta Marquis

• modulární a flexibilní design

• odolný syntetický vnější plášť do každého počasí

• odolná kompozitní víka a nášlapy

• vyrobeno z jedle a cedru pěstovaných a sklízených udržitelným způsobem

• nerezové spojovací prvky

• robustní polysheet parotěsná základna

Enviroments schůdky do vířivky Marquis

 

Schůdky do vířivky

Schůdky Environments, které jsou dostupné v jednostupňové nebo dvoustupňové výšce, dokonale doplňují vaši vířivku Marquis a umožňují snadnější a bezpečnější vstup i výstup z vířivky. Jeden palec tlusté kompozitní běhouny udržují trakci za mokra a jsou mnohem bezpečnější než levné plastové schůdky do vířivky. Jako další bezpečnostní prvek obsahují schůdky nastavitelnou montážní konzolu pro připevnění ke skořepině vířivky nebo k sousednímu modulu. Některé schůdky jsou k dispozici s odklápěcími víky a nabízí tak další možnosti úložného prostoru.

Enviroments lavičky pro vířivky Marquis

 

Lavice k vířivkám

Pevné a bezpečné lavice slouží jako sezení nebo se kombinují se schůdky pro snadný přístup do vířivky či z ní. Kromě standardních lavic jsou k dispozici vybrané skladovací lavice se závěsy pro zajištění odolnosti a strukturální integrity. Pro větší ochranu proti povětrnostním vlivům jsou spodní švy víka utěsněny voděodolným silikonem. Poklopy lavic jsou vyrobené z několika centimetrů tlustého kompozitního materiálu, který odolá v každém počasí.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *