Marquis plní přání

Společnost MARQUIS se spojila s organizací Make-A-Wish a stala se jejím výhradním dodavatelem vířivek a swim spa pro vážně nemocné děti.

Partnerství Marquis a organizace Make-A-Wish

Přes 20 let pevného partnerství

Organizace Make-A-Wish® plní přání vážně nemocných dětí. Marquis se s ní spojil, aby pomohl dětem dopřát si úlevu v uklidňující vodě vířivky či swim spa.

Za posledních 20 let pomohl Marquis spolu se svými prodejci splnit více než 900 dětských přání, která se týkala vířivek a swim spa.

Vše začalo v roce 2000. Na začátku partnerství stála 17letá Andrea, která si přála mít na zahradě vířivku. Andrea měla rakovinu a podstupovala náročnou chemoterapii a ozařování. Právě hydroterapie by jí mohla přinést vytouženou úlevu.

Nyní, o mnoho let později a hlavně bez rakoviny, si Andrea stále užívá svou vířivku Marquis. Právě její přání inspirovalo společnost, aby se spojila s organizací Make-A-Wish a pomáhala tak plnit i další přání, jako bylo to Andreino.

Toto spojenectví je velmi důležité i pro Marquis.

Partnerství již přineslo více než 6,5 milionu dolarů v darech a slevách pro Make-A-Wish Amerika, Make-A-Wish Kanada a Make-A-Wish Spojené království. Na počest spolupráce s Make-A-Wish vznikl model vířivky s názvem Wish, který má tvar W a poskytuje dokonalou terapii až pro 5 lidí.

Marquis z každého prodeje této vířivky daruje 50 dolarů právě organizaci Make-A-Wish.

Půl miliónu splněných přání – a tím to nekončí!

Tím, že pomáhá plnit přání dětí, které bojují s vážnou nemocí, stává se pro ně Marquis světlem naděje, aby se mohly těšit na zítřek.

Každé dítě si zaslouží dětství.

Již 40 let pomáhá organizace Make-A-Wish® spolu se svými podporovateli plnit přání vážně nemocných dětí. Za tu dobu jich splnila více než 500 000.

A její práce i nadále pokračuje.

Terapie a sblížení

Vířivky a swim spa jsou ideální pro děti podstupující fyzioterapii, kterou si díky partnerství mohou dopřávat v pohodlí svého vlastního domova.

Marquis je velmi hrdý na to, že je od roku 2000 hlavním poskytovatelem vířivek a swim spa pro organizaci Make-A-Wish.

Vířivky a swim spa poskytují úlevu od vedlejších účinků chemoterapie a ozařování, které musí mnoho z dětí podstupovat. Vířivky a swim spa Marquis také vytvářejí společné útočiště pro děti a jejich rodiny, kde spolu mohou trávit čas a sblížit se.