Osvětlení vířivky má estetickou funkci a zvyšuje také její bezpečnost

Vícebodové akcentační LED osvětlení pro vířivky Marquis mnohonásobně zlepší váš zážitek z vířivky. Díky variabilním barevným režimům a přechodům budete pořádat ty nejlepší večírky ve vířivce. Zvolením vhodného osvětlení si můžete ve vířivce vytvořit jakoukoliv atmosféru: povzbuzující, uklidňující či romantickou. A osvětlení vířivek Marquis skvěle využijete také při chromoterapii.

 

Jewel™ LED osvětlení pro vířivky Marquis řady Crown

Toto volitelné příslušenství zahrnuje stmívatelné vícebarevné LED osvětlení interiéru vířivky, stmívatelné bílé LED osvětlení vnějších rohů vířivky a také podsvícení ventilů Dynamic Flow Control.

Pomůže vám vytvořit ve vířivce dokonalou atmosféru a nabízí mnoho množností nastavení. Své oblíbené si pak můžete uložit jako předvolbu a příště je zapnete jedním stisknutím. Toto osvětlení pomáhá také k lepší viditelnosti vířivky v noci a využijete je i při chromoterapii.

Osvětlení můžete nastavovat s pomocí barevné dotykové obrazovky MQTouch nebo dálkově díky dalšímu volitelnému doplňku, bezdrátovému systému ControlMySpa™ s mobilní aplikací.

 

Jewel osvětlení pro vířivky Marquis Crown

 

LED osvětlení Starlight™ pro vířivky Marquis Vector21

Hvězdné volitelné osvětlení vířivek Marquis Vector21 nabízí vícebarevné LED pole ve tvaru písmene V, podsvícení filtračních skimmerů a také různé barevné režimy a přechody. Osvětlení Starlight zahrnuje i další vícebarevné LED diody kolem interiéru vířivky, které zvýrazňují obrysy vířivky a zlepšují tak její viditelnost v noci.

Toto volitelné osvětlení vířivek Marquis z modelové řady Vector21 je dokonale integrované s vyskakovacími vodními prvky vířivky a dodává vodě v ní až nadpozemskou záři.

 

Osvětlení Starlight vířivek Marquis Vector21

 

Marquis Celebrity Elite a osvětlení Twiligth™

Volitelné vícebodové zvýrazňující osvětlení Twilight dodá interiéru i exteriéru vaší vířivky další vícebarevné LED diody společně s proměnnými barevnými režimy a přechody. Osvětlení je skvěle integrováno s podsvícenými vyskakovacími vodními prvky vířivky a dodává jí zcela jedinečné kouzlo, které koupel v ní povýší na VIP úroveň.

 

Twilight osvětlení vířivek Marquis Elite

 

Vířivky Marquis Celebrity

U vířivek Marquis modelové řady Celebrity není volitelné vícebodové zvýrazňující osvětlení k dispozici. Již v základní výbavě je ale vířivka vybavená vícebarevným LED osvětlením, které zvyšuje její viditelnost a tím pádem i bezpečnost a díky kterému si můžete při koupeli ve vířivce užít co nejpříjemnější atmosféru.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *