Vířivky Marquis: příslušenství a doplňky

Extra zábava, pohodlí navíc, snadnější údržba. Široký výběr doplňků a příslušenství vám poskytne ještě příjemnější zážitek z vaší vířivky.

Audio systémy vířivek Marquis

Audio

Skvělý doplněk pro večírky ve vířivce, posezení venku s dobrým jídlem a pitím, relaxaci či muzikoterapii. Audio doplněk do vaší vířivky zahrnuje zabudovaný audio přijímač, dva reproduktory a subwoofer. Připojení přes Bluetooth vám navíc umožňuje streamovat svou oblíbenou hudbu, poslouchat internetové rádio a další možnosti poslechu audia z vašeho mobilního zařízení.

Bezdrátový systém a mobilní aplikace ControlMySpa

Bezdrátový systém a mobilní aplikace Controlmyspa™

Ovládejte svou vířivku Marquis na dálku pomocí aplikace ControlMySpa nainstalované ve vašem zařízení Apple nebo Android. Tento systém obsahuje modul CMS Gateway nainstalovaný uvnitř vířivky Marquis a modul CMS Home Side RF připojený k vašemu domácímu internetovému routeru. Maximální vzdálenost mezi modulem Gateway a modulem Home Side RF je asi 100 metrů. K ovládání potřebujete mít v mobilním zařízení nainstalovanou aplikaci, vytvořený uživatelský účet a připojení k internetu. Aplikace je ke stažení zdarma a neplatí se ani žádné měsíční poplatky. S její pomocí můžete sledovat a ovládat nastavení teploty vody ve vířivce, čerpadla a osvětlení, plánovat cykly filtrace a mnoho dalšího.

Termokryty a obaly vířivek Marquis

Termokryty a obaly

Prémiový kryt na vířivku je součástí každého nákupu nové vířivky Marquis. Náhradní kryty jsou k dispozici u vašeho místního prodejce Marquis. Kryty Marquis DuraCovers® a Weathershield™ jsou v souladu se zárukou Marquis na skořepinu vířivky, snižují tepelné ztráty, což vám ušetří peníze za účty za elektřinu, a chrání vaši vířivku před poškozením sluncem a nečistotami. Zvedáky krytu jsou u vířivek Marquis volitelné. Jsou navržené tak, aby co nejvíce usnadňovaly otevírání a zavírání krytu vířivky. Některé typy zvedáků se montují přímo do vířivky, jiné jsou podepřeny základnou, která se zasouvá pod vířivku. V závislosti na modelu může zvedání krytu vyžadovat zvláštní prostor na jedné nebo více stranách vířivky. Marquis prodává pouze kvalitní zvedáky krytů vyrobené z korozivzdorného hliníku s práškovým nástřikem.

Enviroments je modulární příslušenství vířivek Marquis

Modulární příslušenství vířivek Environments™

Marquis Environments™ dodají okolí vaší vířivky funkčnost a pohodlí. Perfektní doplněk k vaší vířivce Marquis, který sdílí její barevnou paletu a designové prvky. Podle vybraného modelu vířivky můžete kombinovat schůdky a lavice a dosáhnout tak ideálního sladěného vzhledu. Schůdky zvyšují bezpečnost a také pohodlnost vstupu i výstupu z vířivky, lavice zase poskytují další úložný a odkládací prostor. Vytvořte si svou vířivku Marquis přesně podle vašich představ.

Celopěnová izolace vířivek MarquisCelopěnová izolace

Udržování studeného vzduchu mimo vnitřek vířivky snižuje tepelné ztráty a šetří náklady na elektřinu. Izolace také zpevňuje celkovou konstrukci vířivky a snižuje její hlučnost. Celopěnová izolace je standardní funkcí u všech modelů ze série Crown a Signature. U modelových řad Vector21 a Celebrity Elite je tento prvek volitelný u všech modelů. U vířivek z řady Celebrity není k dispozici, ale všechny modely mají standardně potrubí chráněné pěnou.

Přípravky pro údržbu a úpravu vody značky Marquis

Přípravky pro údržbu a úpravu vody ve vířivkách

Péče o vaši vířivku Marquis nebyla nikdy snazší! Vířivky jsou díky těmto přípravkům opravdu nenáročné na údržbu. Vybírejte z širokých možností zahrnujících ručně dávkované dezinfekční krystaly a plováky nebo náhradní kazety pro automatický in-line sanitační systém Marquis. Samostatné in-line kazety se snadno vkládají a využívají přírodní minerály – brom, nebo chlór, které můžete vybírat tak, aby byla úprava vody ve vaší vířivce maximálně bezpečná. Jednoduše na základě četnosti používání vířivky nastavíte množství chemikálií, které se mají uvolňovat, a vaše vířivka bude připravena k užívání, kdykoliv přijde čas na zaslouženou relaxaci a odpočinek.

Marquis ConstantCleanFiltry vířivek

Pro udržení vaší vířivky Marquis v perfektním stavu vždy používejte pouze originální filtry Marquis. Ty odpovídají zvýšenému průtoku a tlaku filtračního systému, které vířivky Marquis používají. Marquis se po desítky let zabývá testováním pro výběr těch nejúčinnějších filtrů, které účinně zachycují organické nečistoty. Filtry Marquis jsou navržené pro snadný přístup, používají materiál s antimikrobiální úpravou a díky tomu je úprava vody ve vířivce Marquis opravdu hračkou.

In-line sanitace a ozonátor s injektorem Mazzei

In-line sanitace a ozonátor s injektorem Mazzei

U vybraných vířivek Marquis můžete přidat jednu nebo obě tyto možnosti sanitace, které vám pomohou zvýšit pohodlí a snížit náročnost úpravy vody. V kombinaci se systémem ConstantClean+ pomáhají také snižovat koncentraci dezinfekčních přípravků ve vodě ve vířivce. In-line sanitace a ozonátor s injektorem Mazzei jsou standardním vybavením všech modelů ze sérií Crown a Signature. U vířivek modelových řad Vector21 a Celebrity Elite jsou obě tyto možnosti volitelné, a to na všech modelech. K dispozici je in-lin sanitace a ozonátor s injektorem Mazzei také pro modely řady Celebrity vyrobené po roce 2020.

Osvětlení ve vířivkách Marquis

Osvětlení

Tento elegantní doplněk přidává do interiéru vířivky další vícebodové LED osvětlení zvýrazňující světla na exteriéru vířivky a také variabilní barevné režimy a přechody. Díky tomuto doplňku zlepšíte viditelnost ve vířivce v noci, zvýrazníte její jedinečnou krásu a s pomocí chromoterapie si dopřejete ještě lepší úlevu od stresu a relaxaci.

Microsilk

MicroSilk®

MicroSilk prospívá vaší pokožce, které poskytuje kyslíkovou terapii a zlepšuje její zdraví i krásu a omlazuje ji. Pomáhá rovněž zmírnit příznaky některých kožních onemocnění jako je ekzém či psoriáza. Díky MicroSilku ve vaší vířivce budete moci své pokožce dopřát jen tu nejlepší péči.

Nerezová čela trysek ve vířivkách Marquis

Nerezová čela trysek

Trysky z nerezové oceli nemají žádný vliv na výkon vaší vířivky Marquis, ale dodávají jí mnohem elegantnější, luxusnější a prémiovější vzhled. Nerezová trysková čela jsou standardní součástí vířivek z modelových řad Crown, Signature, Vector21 a Celebrity Elite a u série Celebrity jsou nabízené jako volitelný doplněk.

Vylepšení z jednoho na dvě čerpadla

Čerpadla jsou srdcem vířivky a přímo přispívají k zážitku z hydroterapie, které vířivky Marquis poskytují. U vybraných modelů s jedním čerpadlem může být přidáno druhé (nebo pomocné) čerpadlo pro zvýšení výkonu vířivky. Mezi vhodné modely patří například vířivka V77L modelové řady Vector21 nebo vířivka Broadway Elite ze série Celebrity Elite. Tento doplněk není k dispozici pro vířivky řady Celebrity.

Napište nám

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.

Nezapomeňte že si můžete všechny produkty u nás reálně vyzkoušet. Těšíme se na Vás.