Jak si užít tu nej masáž ve vířivce? Se specializovanými masážními sedadly!

Marquis Spas je značka nejlepších vířivek v současnosti. A právě specializovaná masážní sedadla jsou toho jasným důkazem! V čem jsou tak skvělé a jak vám mohou dopřát masáž, která se vyrovná masáži od skutečného profesionálního maséra?

Vybrané modely vířivek Marquis Spas jsou vybavené speciálními tryskami označovanými jako JET pody, které jsou předem nakonfigurované v několika specializovaných masážních sedadlech. Počet a orientace JET podů a specializovaných masážních sedadel se mezi jednotlivými modely liší. Vířivky nabízí také možnost vyměnit JET pody z jednoho sedadla na druhé či dokoupit další. Díky tomu můžete konfiguraci kdykoliv změnit a vyzkoušet tak nekonečné možnosti, které vám vaše vířivka Marquis nabízí.

 

Hloubková masáž

Speciální sedadlo pro hloubkovou masáž ve vířivce Marquis

Řada přímých (Directional) JET podů poskytuje masážní terapii svalů a hlubokých tkání. JET pody jsou strategicky umístěné tak, aby nabízely větším svalovým skupinám hlubší hydromasážní zážitek. Pronikají hluboko do specifických svalových míst, aniž by dráždily pokožku. Hloubkové masážní sedadlo nabízí úlevu přetíženým svalům a pomáhá při jejich regeneraci, je skvělé pro aktivní životní styl nebo při chronické bolesti.

 

Shiatsu masáž

Speciální sedadlo pro shiatsu masáž ve vířivce Marquis

Slovo shiatsu, inspirované japonským konceptem masážní terapie, doslova znamená „tlak prstů“. Vyvíjením tlaku na oblasti, které otevírají meridiány, se předpokládá, že shiatsu navrací tělu rovnováhu. Cirkulační (Orbital) JET pody, které z tohoto konceptu vycházejí, rotují nad pokožkou a vytvářejí pevný, pohyblivý pocit, který proniká do povrchové tkáně. Masážní sedátko Shiatsu vám může pomoci uvolnit se a obnovit rovnováhu a tím vás vaše vířivka Vector21 přenese do lepšího stavu mysli.

 

Relaxační masáž

Speciální sedadlo pro relaxační masáž ve vířivce Marquis

Kuželovité (Conal) JET pody jedinečně rozptylují proud vody a poskytují trvalou jemnou masáž bez hluboké svalové manipulace. Relaxační masážní sedátko je klidné místo, kde se můžete znovu soustředit a najít ztracený klid.

 

Švédská masáž

Speciální sedadlo pro švédskou masáž ve vířivce Marquis

Švédská masáž zahrnuje řadu konceptů. Masážní tahy, které kloužou a hnětou zvyšují spolu s třením a vibracemi průtok krve, uvolňují fascie a probouzí oběhové systémy těla. Díky kombinaci přímých, cirkulačních a kuželovitých JET podů nabízí švédské masážní sedadlo různé typy masáží.

 

Reflexologie

Reflexologie a její využití ve vířivkách Marquis

Reflexní terapie vychází z přesvědčení, že reflexní body na chodidlech odpovídají různým orgánům a systémům v těle a že stisknutí těchto bodů pozitivně účinkuje na jejich stav a zdraví. Vybrané modely vířivek Marquis jsou v prostoru pro nohy vybavené tryskou Whitewater-4™. Revoluční design trysky přináší masivní objem vody, který v kombinaci s geometrickým reflexním vzorem v prostoru pro nohy, skvěle masíruje unavené nohy a může dokonce pomoci zmírnit příznaky plantární fasciitidy.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *