Hydroterapie a lepší vztahy

Společně strávený čas s rodinou je dar. Ale není vždy lehké si na své blízké najít čas. Jedním z řešení je právě hydroterapie.

Setkávání rodinných příslušníků komplikuje celá řada věcí. Mladá generace je obklopená elektronikou a tráví mnoho času na sociálních sítích. Ty sice měly původně sloužit ke sbližování lidí, ve skutečnosti ale často naopak společným chvílím brání. A ačkoliv se může zdát, že jde jen o moderní trend, podle všeho se budou tyto problémy spíše stupňovat.

„Dlouhodobé odloučení od blízkých či minimum sociálních interakcí na nás přitom může mít velmi negativní dopady.“

Podle odborného přehledu publikovaného v časopise Public Library of Science „aktuální důkazy naznačují, že kvantita a/nebo kvalita sociálních vztahů v industrializovaných společnostech klesá.“ Výzkumníci doplnili, že „navzdory nárůstu technologií a globalizace, které by pravděpodobně podpořily sociální spojení, jsou lidé stále více sociálně izolovaní.“

Výzkumníci hodnotili studie, kterých se zúčastnilo 308 000 účastníků ve věku okolo 64 let. Tito účastníci byli studováni v průměru 7 let. Výsledky výzkumu jsou poněkud znepokojivé: „Sociální vztahy mají vliv na riziko úmrtí srovnatelný s dobře známými rizikovými faktory jako je kouření a konzumace alkoholu a dokonce převyšuje vliv jiných rizikových faktorů jako je fyzická nečinnost a obezita.“ Sociální izolace je tedy vysoce rizikový životní styl.

„Podobně jako například kouření může být návyková a může být těžké s ní přestat. Podobně jako u kouření může ale zanechání tohoto zlozvyku výrazně zlepšit vaše zdraví.“

Voda dokáže lidi sbližovat. Vlastní vířivka a nebo swim spa je úžasný důvod pro setkání. V pohodlí, bezpečí i soukromí vašeho domova si můžete se svými blízkými užít zábavu i relaxaci. A jelikož se chytré telefony, tablety či notebooky s vodou špatně snáší, je swim spa/vířivka ideální příležitostí je na chvíli odložit. Rodiče se mohou znovu sblížit se svými dětmi, prarodiče lépe poznat své vnuky, znovu se můžete setkat se starými známými a partneři mohou znovu zažehnout jiskru ve svém vztahu.

Swim spa i vířivku můžete využívat celoročně – a každý den či každé roční období je nějaký důvod, proč si užít společnou koupel: víkendové grilování, koupání při západu slunce nebo relaxace pod hvězdnou oblohou. Vytvořte si dokonalou atmosféru díky bohatým možnostem lázeňské terapie, kterou swim spa ATV a vířivky od Marquis nabízí: aromaterapie, chromoterapie a muzikoterapie.

„A jako hostitel si navíc můžete vychutnat ten báječný pocit při pohledu na své hosty, jak se postupně uklidňují, načerpávají energii a mají stále lepší náladu.“

Chcete zjistit cenu nebo si tento produkt vyzkoušet?

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.