Environments doplňky pro swim spa ATV

Zkrášlete okolí svého swim spa a užijte si větší pohodlí, bezpečí i krásnější celkový design. Doplňky Environments nabízí mnoho možností!

Doplňky pro vnější prostor swim spa ATV řady Environments™ dodávají vašemu zážitku ze swim spa zcela novou úroveň. Jsou vyrobené podle stejných náročných standardů řemeslného zpracování jako samotné swim spa, sdílejí stejný prémiový design a barevnou paletu a používají stejné odolné materiály do každého počasí.

 

Základní vybavení

• Barevná paleta ATV™ a V150 (aktuální model roku)
• Modulární a flexibilní design
• Odolný syntetický vnější plášť pro každé počasí
• Odolná, 1 palec silná kompozitní víka, nášlapy a pracovní desky
• Udržitelným způsobem sklízená jedle a cedrové rámy
• Nerezové spojovací prvky
• Robustní polysheet parotěsná základna

ATV Environments

Přidejte ke svému oblíbenému swim spa ATV-14 nebo ATV-17 něco navíc. Doplňky Environments jsou ideální pro přeměnu swim spa na víceúčelový zábavní prostor. Dostupné moduly zahrnují:

 

Schůdky pro vstup a výstup

swim spa ATV Enviroments

Schůdky ATV Steps určené pro modely ATV-14 a ATV-17 dokonale doplňují šikmé okraje vašeho swim spa a usnadňují a zvyšují bezpečnost vstupu i výstupu z něj.

„Schůdky je možné umístit na přední nebo zadní stranu swim spa ATV.“

Jeden palec tlusté kompozitní běhouny terasy udržují trakci za mokra a jsou mnohem bezpečnější než jiné alternativy. Pro větší bezpečnost jsou schůdky ATV Steps vybavené pevným madlem a bezpečnostním zábradlím na podestě.

POZNÁMKA: Volitelný vylepšený exteriér DuraWood™ (na obrázku) již není k dispozici. Dostupné barvy exteriéru jsou Barnwood nebo Chestnut.

 

V150 Environments

swim spa ATV V150 Enviroments

Modely swim spa V150 stírají rozdíl mezi vířivkou a swim spa a nabízí vlastní výběr doplňků Environments. Protože V150 sdílí designové prvky s vířivkami Marquis Vector21, získáte přístup k řadě jedinečných kombinací.

POZNÁMKA: Barva exteriéru Cordovan (na obrázku) již není k dispozici. Dostupné barvy exteriéru jsou Barnwood nebo Chestnut.

Chcete zjistit cenu nebo si tento produkt vyzkoušet?

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.