Swim spa ATV Marquis

Vychutnejte si výhody bazénu a vířivky v jednom unikátním zařízení. Sportujte, relaxujte, bavte se s přáteli!

Maximální zážitek ze swim spa

Prostorné, výkonné a všestranné

Aquatic Training Vessels™ od Marquis® poskytují dokonalý zážitek z plavání.

Vyrobené v USA a navržené tak, aby fungovaly v různých situacích ve vodě, od intenzivního tréninku přes jemný kondiční trénink a fitness až po relaxaci a zábavu bez stresu.

ATV™ se přizpůsobí vaší kondici a cílům, ať už jste sportovec, outdoorový nadšenec nebo prostě milujete vodu a chcete zábavné místo k odpočinku. Získejte přenositelnost nadzemního bazénu, nekonečné plavání zapuštěného bazénu a hydroterapii vířivky v jednom.

Maximální fitness

S ATV si užijete plavání v plném rozsahu pohybů, kopy nohama ve stoje, odpor s gumami a veslování, krokový trénink s nízkým dopadem, strečink a aerobik ve vyhřívané vodě. Změňte pozici těla tak, abyste se při tréninku zaměřovali na různé svalové skupiny pro horizontální plavání, aerobní fitness ve vzpřímené poloze a posilování v sedě.

Každý ATV model nabízí hydroterapeutická masážní sedadla pro zahřátí před tréninkem a regeneraci po tréninku.

V modelových řadách Kona, Sport a Splash jsou dvě masážní sedadla, v plaveckém a posilovacím zařízení V150W čtyři sedadla a osm míst v modelu určeném pro plavání a zábavu V150.

Zlepšete svůj trénink ve vodě

Dostatek prostoru a výkonu pro uspokojení i těch nejnáročnějších plavců, se všemi možnostmi a doplňky, které potřebujete pro všestranný trénink.

Udržujte si kvalitu svého života

Užijte si výhody vodního fitness v pohodlí a soukromí vašeho domova, s řadou nenáročných aktivit, které udrží vaše tělo v dobré kondici a vás v dobré náladě.

Uvolněte se a užívejte si relaxaci

Podělte se o zábavu s přáteli a rodinou, od tiché koupele až po masážní párty v bazénu. Skvělé pro zabavení vnoučat, ale také všech, kteří se cítí stále mladí.

Maximální relaxace

Vyzkoušejte hydroterapii vyhřívanou vodou a tryskovou hydromasáž vířivky s výhodami zvýšeného hydrostatického tlaku swim spa. Snižte krevní tlak, bolest či zánět, uvolněte bolavé svaly a zmírněte psychické napětí. Večerní koupel podporuje klidný spánek a velký prostor nabízí možnost sdílet relaxační koupel pod noční oblohou s rodinou a přáteli.

Jak vám může swim spa ATV prospět?

Plavejte

Plavejte jako olympijský atlet, nebo začněte pomalu pracovat na technice úderů a vytrvalosti. Plavání je trénink celého těla, který je díky ATV snazší než kdy dřív.

Swim spa Marquis ATV-17 SPORT ilu
Swim spa Marquis ATV-14 SPORT

Zůstaňte fit

ATV jsou víceúčelové vodní tělocvičny. Ideální v jakémkoliv věku i kondici, cvičení ve vodě přizpůsobíte přesně svým požadavkům, včetně menšího dopadu na klouby, šlachy a kosti.

Relaxujte

Vystresovaní a napjatí? Potřebujete se uvolnit? Užijte si relaxační výhody hydroterapie teplou vodou v masážních sedadlech ATV.

Marquis swim spa 12bodový vodní doplněk

Maximální design

Swim spa ATV – to je vodní tělocvična postavená tak, aby vám vydržela mnoho let.

Inovativní prohnuté boční linie série Kona, Sport 14, Sport 17 a Splash nabízí větší pohodlí než běžné bazény a vytváří prostornější plavecký prostor s větší volností pohybu.

Hybridní design modelů V150 a V150W poskytuje více všestrannosti se zachováním vyspělé konstrukce a hydrodynamiky.

 

Ať už si vyberete jakýkoli model, budete si užívat cvičení, rehabilitaci, relaxaci a párty po celý rok.
Vyberte si svůj model ještě dnes!

Napište nám

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.

Nezapomeňte že si můžete všechny produkty u nás reálně vyzkoušet. Těšíme se na Vás.