Swim spa Marquis ATV-14 SPORT

428 × 227 × 143 cm

32 trysek, 2 sedadla

Americká společnost Marquis působí na trhu od roku 1980 a v současnosti je světovou jedničkou ve výrobě swim spa a vířivek. Každý produkt se pyšní kreativním vzhledem, inovativními technologiemi, jednoduchou a uživatelsky příjemnou obsluhou, minimálními požadavky na údržbu, úžasnou ergonomií a maximální pohodlností.

Swim spa ATV-14 SPORT je profesionálním pomocníkem pro plavání a kondiční tréninky s redukovanou délkou

Hledáte lepší průtok vody a vyšší odolnost i pro náročnější tréninky, ale zároveň chcete, aby bylo vaše swim spa kompaktní, je ATV-14 SPORT  ideální.

3 dvou rychlostní pumpy vytvářejí dostatečný průtok pro plavecká cvičení, posilování i rehabilitaci. Zlepšete své zdraví i wellness a zjistěte, jaké možnosti vodního cvičení vám toto zařízení nabízí.

  • Rozměry:  428 × 227 × 143 cm
  • Hloubka vody: 122 cm
  • Hmotnost: 971 kg prázdná, 7 496 kg plná
  • Objem vody: 6 529 l
  • Počet míst:  2 sedadla
  • Trysky: 26 terapeutických + 6 plaveckých
  • Čerpadla:  3
  • Průtok vody: 3 × 606 l / min.

Technická specifikace

10 let záruka na odolnost polyméru proti přetečení.
7 let záruka na povrch polyméru proti delaminaci, puchýřům a trhlinám.
5 let záruka na potrubí a fitinky proti přetečení.
5 let záruka na ovládací panely, PC-desky, čerpadla, ohřívače.
5 let záruka na vnější opláštění a spodní základnu.
2 roky záruka na ozonátor a volitelné doplňky.

Vybavení vířivky

Izolace: celopěnová (full foam)

Sedadla: 2 (hluboké + pro ochlazení)

Trysky: 26 terapeutických + 6 plaveckých

Filtrace: Vortex, duální systém

Marquis swim spa trysky Whitewater-4

Trysky Whitewater-4™

Kolosální průtok vody! Inovativní trysky firmy Marquis Whitewater-4™ vás ohromí vysokým průtokem, díky kterému si užijete hydromasáž opravdu na maximum.

Marquis swim spa in-line sanitace

In-line sanitace ConstantClean™

Díky tomuto systému bude úprava vody ve vašem swim spa jednoduchá, rychlá, vysoce účinná a dlouhotrvající. Koronový výbojový ozonátor s injektorem Mazzei, systém SmartClean™ s automatickými čisticími cykly a mikrobiálně ošetřené filtry vám zajistí týdny až měsíce nepřetržitě čisté a zdravé vody.

Pomůcky pro vodní cvičení

Volitelné madlo z nerezové oceli vám pomůže zvýšit účinnost cvičení a zlepšit svůj výkon. Slouží také ke kontrole plavecké polohy během tréninku. Můžete je využít k mnoha typům cvičení nejen ve vodě, ale také mimo ni. Pořídit si můžete i veslařský trenažér pro řadu posilujících a protahujících cviků ve vodě i mimo ni. Veslovací souprava obsahuje dvě „vesla“ z nerezové oceli se šňůrami pro strečink a snadno uchopitelnými držadly.

Marquis swim spa pomůcky pro cvičení ve vodě
Marquis swim spa audio systém

Audio systém s Bluetooth

Audio systémy určené pro modely ATV zahrnují čtyři reproduktory na povrchu a subwoofer zabudovaný přímo do swim spa. Audio systém je možné propojit s mobilním zařízením pomocí Bluetooth. Je možné si dokoupit plovoucí dálkové ovládání či systém rozšířit o 3,5 mm port pro zapojení sluchátek nebo USB port pro zapojení dalšího zařízení.

22bodový systém vnitřního osvětlení

Volitelný systém osvětlení interiéru i exteriéru, který dodá vašemu swim spa něco navíc. Vícebarevné LED diody ve tvaru V nabízí různé možnosti osvětlení nejen co se týče barev, ale také přechodů mezi nimi. Díky tomu si můžete osvětlení nastavit přesně podle své nálady. Vychutnejte si relaxaci či zábavu s přáteli ve svém swim spa ještě více!

Marquis swim spa osvětlení
Marquis swim spa enviroments

Enviroments™

Je libo vstupní schůdky, lavici s úložným prostorem a další moduly, které budou svým vzhledem dokonale ladit s vaším swim spa? Volitelné doplňky Enviroments navržené a vytvořené společností Marquis se mohou pyšnit precizním řemeslným zpracováním a kvalitními odolnými materiály.

Vysílač a přijímač Wi-Fi

S touto volitelnou volbou máte možnost propojit své swim spa s mobilním zařízením a s pomocí nainstalované aplikace sledovat a nastavovat různé parametry. Mějte přístup k nastavení teploty nebo osvětlení, kontrole čerpadel a naplánujte filtrační cykly.

Marquis swim spa Wi-Fi
Marquis swim spa 12bodový vodní doplněk

12bodový vodní prvek

Získejte trochu více akce s tímto volitelným doplňkem, který zahrnuje šest vodopádů po obou stranách vašeho swim spa. Skvělé pro relaxaci a regeneraci, zvuk padající vody je hravý i uklidňující. Společně s 22bodovým světelným systémem si můžete užít úžasné barevné fontány, které jsou nádherné především při nočním pobytu ve swim spa.

Chcete získat cenovou nabídku nebo si tento produkt vyzkoušet?

Říkají za nás reference zákazníků:

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.