Marquis vířivky a Velká trojka

Velká trojka neboli Velká 3 odkazuje na tři TOP designové prvky, kterými se Marquis vířivky liší od své konkurence.

Seznámení se s Velkou trojkou vám pomůže plně pochopit a docenit, proč jsou vířivky Marquis tak jedinečné. Jen tyto tři prvky vám dokonalý zážitek z vířivky samy o sobě neposkytnou. Tvoří ale základ, na kterém jsou vířivky Marquis vybudované, a který může za jejich celosvětový úspěch. Velkou trojku tvoří:

1. Vysokoprůtoková terapie

2. ConstantClean+

3. MicroSilk®

 

1. Vysokoprůtoková terapie

Představte si, že stojíte ponoření až do pasu uprostřed řeky. I když proud vody není nijak silný, bude na vaše tělo působit obrovskou tíhou. Tento vysoký tlak je způsobený obrovským množstvím (objemem) vody, které na tělo tlačí. Marquis ve své vysokoprůtokové terapii používá podobný princip. Dodává co největší množství vody při co nejnižším možném tlaku. Tím proniká voda ve vířivkách Marquis hlouběji do svalů, ale na těle působí stále příjemně. Nepocítíte žádné pálení, svědění, nebudete mít pocit, že se vám do kůže zarývají stovky nehtů.

„Vysokoprůtoková terapie ve vířivkách Marquis působí stejným relaxačním dojmem jako masáž od zkušeného maséra.“

Čím větší vířivka, čím větší počet trysek a čím lepší nastavení čerpadel, tím úžasnější zážitek na vás ve vířivce čeká. Pro vyšší výkon a lepší kontrolu vyzkoušejte všestrannost řady Vector21 nebo vysoce výkonné terapeutické zóny a luxusní vybavení řady Signature. Vysokoprůtokovou terapii ve všech sedadlech či lehátkách ale můžete zažít v každé vířivce Marquis, včetně těch nejlevnějších modelů. Co přesně vám vířivky Marquis nabízejí?

modelová řada Crown: Hydrokinetická laminární terapie poskytuje maximální průtok vody díky zcela nové architektuře celého systému. High Output Therapy (H.O.T.)™ zóny se zaměřují na specifické zóny těla. Vířivky v této modelové řadě nabízí až 7 sedadel a 65 trysek (včetně trysek RHK a Regal Whitewater-4) a specializovaná masážní sedadla pro hloubkovou, relaxační, shiatsu či švédskou masáž. S pomocí výkonných a jednoduše ovladatelných ventilů Dynamic Flow Control můžete nastavovat proudění vody mezi H.O.T. zónami a tryskami specializovaných masážních sedadel. V neposlední řadě poskytuje modelová řada Crown až dvě dvourychlostní čerpadla a kompletní sadu luxusního vybavení a možností.

modelová řada Vector21: Systém Vector Optimized Laminar Therapy (V-O-L-T)™ poskytuje vysokoprůtokovou terapii s až o 40 % větším průtokovým objemem než standardní trysky. V této řadě vířivek můžete najít až 7 sedadel a až 43 JET podů (včetně přímých, cirkulačních a kuželovitých), jeden proud Whitewater-4 u vybraných modelů, specializovaná masážní sedadla (hluboké, relaxační, shiatsu a švédské), až dvě dvourychlostní čerpadla, vylepšené vybavení, prémiové možnosti, vyladěné ventily V3 Throttle Control a možnost izolovat proudění vody do konkrétních sedel.

modelová řada Celebrity Elite: Vysokoprůtoková terapie, až 7 sedadel, 50 standardních trysek, jedna tryska Whitewater-4 u vybraných modelů, až 2 čerpadla, intuitivní ovládání na skupině sedadel, schopnost izolovat tok vody na jednu stranu vířivky a spousta dalších možností.

modelová řada Celebrity: Řada vybavená vysokoprůtokovou terapií, až 7 sedadly, 50 standardními tryskami, až 2 pumpami, intuitivním ovládáním na úrovni skupiny sedadel a schopností izolovat proudění vody na jednu stranu vířivky.

 

2. ConstantClean+

„ConstantClean+ je vlajkovou lodí systému hospodaření s vodou ve vířivkách Marquis.“

Kombinuje ConstantClean, což je nejdůkladnější a nejúčinnější filtrační systém na trhu, a dvojitý sanitační systém. ConstantClean zahrnuje software SmartClean, který automaticky naplánuje cyklus čištění s velkým objemem vody 2× denně. Můžete jej nastavit a prakticky na něj zapomenout po dobu až 6 týdnů. Systém navíc naplánuje automatický čisticí cyklus 30 minut po každém použití vířivky. Tento systém je schopný vyčistit větší množství vody, důkladněji, za mnohem kratší dobu a s nižší koncentrací dezinfekčních chemikálií ve vodě než konkurenční značky vířivek.  

Dostupnost systému v modelových řadách vířivek Marquis

Crown: ConstantClean+ je standardní výbavouVector21: standardní součástí je filtrace ConstantClean; ConstantClean+ je volitelný (k oběma systémům lze také jednotlivě přidat buď ozonátor se vstřikováním Mazzei, nebo in-line sanitaci) • Celebrity Elite: standardní součástí je filtrace ConstantClean; ConstantClean+ je volitelný (k oběma systémům lze také jednotlivě přidat buď ozonátor se vstřikováním Mazzei, nebo in-line sanitaci) • Celebrity: standardní součástí je filtrace ConstantClean; ConstantClean+ je pro modely z roku 2020 a novější volitelný (k oběma systémům lze také jednotlivě přidat buď ozonátor se vstřikováním Mazzei, nebo in-line sanitaci)
   

3. MicroSilk®

Kyslíková terapie pro celé tělo. Speciální čerpadlo s Venturi systémem vstřikuje do vody miliardy drobných bublinek, které vytváří tzv. mléčný kyslíkový oblak. Ten je nasycený rozpuštěným kyslíkem, až o 70 % oproti vodě z vodovodu.

„Bubliny jsou při své velikosti 50 mikronů mnohem menší než kožní póry a vlasové folikuly a díky tomu dokážou proniknout až hluboko do epidurální vrstvy pokožky.“

Kyslík je přírodní čistič a bubliny jsou navíc záporně nabité, takže nečistoty jako kožní maz, anaerobní patogeny a další pozitivně nabité kontaminanty jsou odstraněny. Výsledkem je vyšší úroveň detoxikace a hydratace než u neokysličené vody. Kosmetické výhody zahrnují snížení podráždění pokožky, odstranění odumřelých kožních buněk a redukci jemných linek a vrásek. Marquis je jediná značka vířivek, která plně optimalizuje funkčnost systému MicroSilk a vyrábí více vířivek používajících tuto technologii než všechny ostatní konkurenční značky dohromady.

Dostupnost systému v modelových řadách vířivek Marquis

Crown: volitelný u všech modelů • Vector21: volitelný u modelů V94L, V94, V84L, V84, V77L (pouze verze s jedním čerpadlem) a V65L • Celebrity Elite: kromě Monaco Elite je volitelný u všech modelů Elite s rokem výroby 2020 a vyšším • Celebrity: nedostupné  

A jak to všechno funguje dohromady?

Výhody hydroterapie jsou obrovské a také důležité. Marquis si to uvědomuje a nabízí proto svým zákazníkům širokou škálu možností, které uspokojí veškeré potřeby a očekávání a přizpůsobí se jakémukoliv rozpočtu. Ať už si vyberete základní model, plně vybavený model a nebo něco mezi tím, vždy získáte ten nejlepší možný zážitek z vířivky.

„A co je nejdůležitější, budete mít přístup k výhodám hydroterapie v pohodlí a soukromí svého domova.“

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *