Americké luxusní vířivky Marquis Spas

Nejlepší zážitek z vířivky™

To je fráze, která zahrnuje každý aspekt značky Marquis.

Zákaznický zážitek při plánování, hledání a koupi vířivky Marquis.

Zážitek s vlastnictvím americké luxusní vířivky Marquis, s jejím provozem a údržbou po dobu mnoha let.

Zážitek při relaxaci a trávení času ve vířivce.

Díky čemu jsou tyto zážitky opravdu nejlepší? Stojí za tím zvláštní základ společnosti a lidé, kteří společnost Marquis tvoří. Zde je jejich příběh:

Využijte doprodej skladových zásob 2023 se zvýhodněním až 90 000 Kč

Vyberte si modelovou řadu

Vzorem pro svět vířivek je už dekády oregonský výrobce Marquis Spas. Jejich nízkoenergetické vířivky jsou nenapodobitelné nejen vysokým množstvím patentů, ale především hydromasáží a luxusním designem, které předčí vaše očekávání.

Virivky Marquis Spas Crown

Marquis Spas Crown

Virivky_Marquis_Spas_Signature

Marquis Spas Signature

Virivky_Marquis_Spas_Vector

Marquis Spas Vector 21

Virivky_Marquis_Spas_Celebrity_Elite

Marquis Spas Celebrity Elite

Virivky_Marquis_Spas_Celebrity_Hot_Tubs

Marquis Spas Celebrity Hot Tubs

Luxus i jednoduchá údržba

Američané milují luxus, pohodlí a jsou přímo zatížení na jednoduchou údržbu. Marquis Spas vede i v tomto ohledu. Ukazuje navíc směr vývoje například svým systémem pro údržbu vody SmartClean, InLine systémem automatického dávkování čistících minerálních a bromových prostředků nebo použitím biologické bezchlorové chemie.

Americké vířivky pro 2 – 3 osoby

americká vířivka marquis spirit

The Spirit (Crown)

Pro 3 osoby / 32 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Spirit

The Spirit

Pro 3 osoby / 32 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_nashville

The Nashville Elite

Pro 3 osoby / 22 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_hot_tubs_nashville

The Nashville

Pro 3 osoby / 22 trysek

Americké vířivky pro 5 osob

americká vířivka marquis resort

The Resort (Crown)

Pro 5 osob / 50 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Epic

The Epic™

Pro 5 osob / 65 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Wish

The Wish

Pro 5 osob / 50 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Resort

The Resort

Pro 5 osob / 60 trysek

Virivka_Marquis_Show

The Show™

Pro 5 osob / 82 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_hot_tubs_brodway

The V84L

Pro 5 osob / 36 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V77L_Nahled

The V77L

Pro 5 osob / 27 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_brodway

The Broadway Elite

Pro 5 osob / 30 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_hot_tubs_monaco

The Monaco

Pro 5 osob / 23 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_hot_tubs_brodway

The Broadway

Pro 5 osob / 30 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_monaco

The Monaco Elite

Pro 5 osob / 23 trysek

Americké vířivky pro 6 – 7 osob

Vířivka Marquis Destiny

The Destiny

Pro 7 osob / 41 trysek

americká vířivka marquis epic

The Epic (Crown)

Pro 6 osob / 53 trysek

americká vířivka marquis euphoria

The Euphoria (Crown)

Pro 7 osob / 53 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_vegas

The Vegas Elite

Pro 6 osob / 41 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V84_Nahled

V84

Pro 6 osob / 37 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Euphoria

The Hollywood Elite

Pro 6 osob / 40 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Reward

The Reward ™

Pro 6 osob / 58 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Promise

The Promise

Pro 6 osob / 46/48 trysek

virivka_marquis_spas_celebrity_hollywood_elite

The Hollywood

Pro 6 osob / 40 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Euphoria

The Euphoria™

Pro 7 osob / 58 trysek

welldo_cz_Virivka_Marquis_Spas_Vector_V94L_Nahled

V94L

Pro 7 osob / 44 trysek

welldo_cz_Virivka_Marquis_Spas_Vector_V94_Nahled

V94

Pro 7 osob / 41 trysek

vířivka pro 6 osob

The Summit

Pro 7 osob / 65 trysek

vířivka pro 6

The Vegas

Pro 6 osob / 40 trysek

Společnost vlastněná zaměstnanci

Marquis byl založen v roce 1980. Od té doby lidé v něm tvrdě pracovali na vybudování důvěry u zákazníků. Marquis měl vždy dobrou pověst, jeho produkty jsou odjakživa považovány za vysoce kvalitní a spolehlivé.

Každý zaměstnanec je hrdý, že je součástí společnosti Marquis. Není proto žádným překvapením, že Marquis je v současnosti společností vlastněnou zaměstnanci.

Marquis nabízí kreativní a inovativní návrhy, které zákazníkům umožňují dopřát si dokonalý zážitek při obklopení těla teplou vodou, a přitom si vychutnat levný provoz a minimální údržbu. Vířivky Marquis jsou vybavené špičkovými funkcemi pro nejvyšší pohodlí a dlouhotrvající požitek.
 

V Marquis jsou hrdí na to, že mohou vyrábět vířivky, které zlepšují zdraví a pohodu.

certifikáty pro Marquis

Certifikáty kvality a spolehlivosti

Marquis jako společnost i některé modely vířivek dostávají pravidelně již řadu let různá ocenění a jsou držiteli také několika certifikátů. Ty zákazníkům zaručují, že je firma spolehlivá, má silné zázemí, vstřícný přístup k zákazníkům a profesionální servis. Certifikáty vydané renomovanými společnostmi, které se zabývají recenzemi a testováním produktů vás mohou ujistit, že vířivky značky Marquis patří k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí.

Pohodlí a ergonomie

Pohodlí a ergonomie jednotlivých míst jsou v amerických vířivkách dokonalé. Jsou navržené pro postavy s výškou mezi 165 až 185 cm. Nové modely vířivek Marquis Spas Crown jsou dokonce vybavené lehátky, kde si své pohodlí najde každý bez ohledu na svou výšku. Návrháři mysleli na každý detail. Americké vířivky Marquis Spas například obsahují dámské i pánské lehátko a královské sedadlo s maximální hydroterapií. Kromě toho je běžnou součástí většiny modelů vstupní sedadlo, kterému se říká také ochlazovací či dětské místo a které poskytuje jemnou relaxační masáž bederní části zad.

Americká vířivka jako osobní masér

Američané jako první začali o vířivkách přemýšlet jako o soukromém masérovi, který zvládne alespoň to, co skutečný živý masér. Proto je každé místo ve vířivkách navržené na masáž jiné části těla. A postupným zkoušením jednotlivých sedadel a lehátek ve směru hodinových ručiček dosáhnete komplexní masáže celého těla.

Marquis Spas to ale posunuli ještě o mnoho dále a v modelové řadě Marquis Spas Vector21 je dokonce každé místo vybavené jinou masáží. Jiná masáž = úplně jiný pocit. V jednom modelu si postupně můžete vyzkoušet švédskou masáž, shiatsu masáž, hloubkovou pulzní masáž Deep-Tissue a skončit na místech určené pro relaxační masáž. Je to famózní zážitek.

Nová modelová řada Marquis Spas Crown, která se řadí mezi luxusní vířivky a přišla na světový trh začátkem roku 2021, posouvá pohodlí ovládání a systém hydroterapie ještě o kus dál. V amerických vířivkách řady Crown se nacházejí tzv. H.O.T. zóny. Jedná se o místa s plně regulovatelným výkonem špičkové vysokoprůtokové terapie. Prostřednictvím laminárních trysek prochází obrovský proud vody na přesně určené místo na vašem těle.

Účinek? To jednoduše musíte zažít. Pokud hledáte to nejlepší, co aktuálně svět spa a domácího wellness ve vířivce umožňuje, je modelová řada Marquis Spas Crown přesně pro Vás.

Dostupné i ekonomické modely

Američané nezapomínají ani na méně náročné „spotřebitele“ a konkurují čínským vířivkám. Přinášejí na trh cenově přijatelné modely, které jsou se svojí kvalitou zpracování stejné jako vyšší modelové řady. Na nižší ceny se dostanou použitím jednoduššího systému ovládání masáží, jednodušší elektroniky, displeje či menší výbavou. Tím se také ušetří mnoho pracovních hodin ve výrobě. To vše se následně projeví na prodeji a čím více kusů se prodá, tím více se konečná cena ještě sníží.

Takže pokud má Váš rozpočet strop, ale zároveň dbáte na kvalitu vířivky a hydromasáže, Marquis Spas Vám nabízí 2 ekonomické modelové řady vířivek.

Marquis Spas Celebrity Elite se 6 modely vířivek, kde najdete skvělou 3místnou vířivku s výškou jen 75 cm, nebo z druhé strany rodinný model pro 7 osob a rozměry 229 × 229 cm.

Další modelovou řadou, která nezruinuje Váš rodinný rozpočet, je Marquis Spas Celebrity Hot Tubs. Je odvozená od řady Celebrity Elite a je určená především do interiérů domácích wellness.

Levné se časem prodraží

Domácí wellness je investice, a proto je třeba přistupovat k výběru vířivky, sauny, parní kabiny a dalšího zařízení do vašich domácích lázní obezřetně.

Životnost vířivek Marquis Spas je okolo 30 let nepřetržitého provozu. Během používání a provozování vašeho wellness budete po mnoho let potřebovat poradenství, příslušenství, čistící prostředky, občas technika na pravidelný servis nebo případné opravy.

Investujte proto do značky s jasnou historií a nakupujte u prodejce, který se vyzná a na kterého se budete moci obrátit i za 3, 7, 10 nebo dokonce 30 let.

Levné bývá zpočátku při používání drahé a naopak. Nebojte se proto na začátku investovat. Vyplatí se to. Vrátí se vám to na provozních nákladech, při údržbě vody, servisu a hlavně na zdraví.

Jsou to opravdu americké vířivky?

Amerických značek najdete na našem trhu několik a ještě víc „amerických výrobců“.

Jak zjistit, která značka je skutečně americká? Vždy pomůže Google. Najděte si oficiální stránky značky a podívejte se přes Google Maps na výrobní závod. Je to velmi jednoduché a pravdu budete znát během pár okamžiků.

Marquis Spas.: 596 Hoffman Rd, Independence, Oregon 97351, Spojené státy americké

Partnerství Marquis a organizace Make-A-Wish

Marquis plní přání

Marquis a organizace Make-A-Wish® se spojili, aby pomohli vážně nemocným dětem dopřát si úlevu v uklidňující vodě vířivky či swim spa. Za posledních 20 let je Marquis předním poskytovatelem vířivek a swim spa pro organizaci Make-A-Wish, čímž pomáhá plnit přání těch nejmenších. S pomocí svých prodejců již splnil více než 900 přání dětí s vážnými zdravotními problémy. Kliknutím na tlačítko níže získáte další informace o tomto partnerství.

Přijďte zažít luxusní vířivky Marquis, číslo 1 na světovém trhu

Naše domácí testovací centrum najdete v obci Troubsko nedaleko Brna.

V příjemném prostředí a v dopředu domluveném čase pocítíte, kam se posunul svět domácího spa a jaké možnosti nabízí.

Masáž, ovládání a ergonomii můžete porovnávat ve všech modelových řadách vířivek od Marquis Spas a ve dvou modelových řadách Royal Spa.

Těšíme se na Vás

Svůj termín si rezervujte na 723 703 755

Tiskové zprávy

Co se děje v Marquis? Nenechte si ujít žádnou novinku, nejžhavější trendy či produktové inovace a pravidelně sledujte tiskové zprávy na stránce Marquis (v anglickém jazyce).

Přijďte si vyzkoušet různé technologie a vybrat vhodnou venkovní vířivku

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik různých špičkových terapeutických vířivek, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat. Není to jen prodej vířivek, ale také zkoušení inovativních technologií amerických vířivek Marquis Spas.

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem