Clearlight_sauny_Logo_bile

Také si toužíte vychutnat úžasný a jedinečný pocit při saunování, který vám žádná jiná infrasauna na světě neposkytne?

Potom je pro vás řešením infrasauna Clearlight!

Protože tuto kvalitní infrasaunu vyvinul lékař. Protože jemné teplo infrasauny Clearlight proniká hluboko do těla a poskytuje vám léčbu, detoxikaci, omlazení i zkrášlení.

 

Téměř nulové EMF a ELF

Infrasauny Clearlight se pyšní absolutně nejnižšími a nejbezpečnějšími úrovněmi EMF a ELF ze všech infrasaun dostupných na světovém trhu. 

Infrazářiče True Wave II™

Díky patentu karbon-keramických infrazářičů si můžete vychutnávat jemnější a hluboko pronikající teplo, které léčí, detoxikuje a omlazuje.

Doživotní záruka

Žádná jiná společnost doživotní záruku na celou saunu neposkytuje a ani nemůže, protože nikdo nevyrábí tak kvalitní infrasauny jakými jsou infrasauny Clearlight.

Hlavní účinky infrasaun Clearlight na naše zdraví

 • pomáhá vyčistit tukové buňky a tím v případě potřeby snižovat hmotnost
 • budete v ní pohodlně relaxovat a zároveň účinně spalovat kalorie – až 600 kalorií za jedno saunování
 • důkladně detoxikuje organismus od uhlovodíkových zbytků, těžkých kovů, sodíku, alkoholu, cholesterolu, nikotinu, zbytků léků a dalšího
 • posiluje kardiovaskulární systém a pomáhá tak i při cukrovce
 • je velmi účinná při léčbě svalových křečí, ztuhlosti kloubů a svalů nebo podvrtnutí
 • zmírňuje běžné bolesti a ulevuje od nich
 • zlepšuje či dokonce odstraňuje celulitidu, společně se změnou stravovacích návyků je nejúčinnější
 • výrazně zlepšuje kvalitu pokožky i pleti, díky ní se budete cítit mladší
 • významně pomáhá s léčbou jizev, akné, ekzémů, popálenin či psoriáz
 • zbystřuje všechny smysly, zmírňuje únavu a odstraňuje nashromážděný stres
 • stimuluje endorfiny v mozku, tím pomáhá ke zlepšení nálady
 • posiluje imunitní systém a ničí mikroorganismy jako jsou paraziti či bakterie
 • posiluje odolnost před nemocemi a celkové zdraví
Infrasauna_Clearlight_Premier_4
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Doživotní záruka

Pouze infrasauny Clearligh jsou vybaveny patentovanou technologií karbon-keramických infrazářičů! U každé infrasauny Clearligh je samozřejmostí dokonalé řemeslné zpracování, až do posledního detailu!

Pocit, který zažijete při saunování v infrasauně Clearlight, se ve všem liší od jakékoliv jiné infrasauny, a je nejen jedinečný, ale přímo úžasný. Neváhejte! Přijďte si k nám infrasauny Clearligh vyzkoušet.

Zažijete a poznáte to nejpříjemnější saunování, jaké si vůbec dokážete představit.

Díky znalostem a zkušenostem z vývoje infrasaun Clearligh jejich zakladatele Dr. Raleigha Duncana máte víc než jistotu, že takto kvalitní a bezpečné infrasauny s tolika příznivými účinky ve světě jen tak nenajdete.

Kvalitní saunování díky Dr. Duncanovi

Mnohaleté zkušenosti a znalosti Dr. Duncana, lékaře a chiropraktika, jsou znát ve všech infrasaunách Clearlight.

„Začal jsem jako terapeutický masér,“ říká dr. Duncan, „a infračervenou saunu jsem zpočátku používal pro své klienty. První věc, které jsem si všiml, bylo uvolnění svalů, ke kterému došlo během krátkého pobytu v sauně – rozdíl jsem mohl doslova cítit“.

Jeho klienti brzy začali mluvit i o dalších výhodách terapie a chtěli si pořídit své vlastní infrasauny. Tak se zrodilo podnikání a podle Dr. Duncana je infračervené záření čím dál častěji uznávané v různých specializovaných medicínských oborech. Zvláště infrasauny Clearlight, jejich dlouhé infračervené plnospektrální záření, byly Dr. Duncanem navrženy, testovány a schváleny.

Dnes už se jedná o tisíce zákazníků z celého světa, kteří těží z efektivnosti patentovaných karbon-keramických zářičů, které do svých kvalitních infrasaun Clearlight navrhl a také vyvinul Dr. Duncan.

jako inovátor v oboru infračervených saun už má zakladatel Dr. Raleigh Duncan patentováno (nebo má patenty podány) na mnoho technologií používaných v Clearlight saunách. 

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_Yoga
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_1

Technologie infrasaun Clearlight

ZÁŘIČE TRUE WAVE

V posledních letech se vedla vášnivá diskuze o tom, které infra zářiče jsou lepší – zda karbonové, nebo keramické.

Karbonové infra zářiče vytváří vysoce kvalitní a dlouhovlnné infračervené teplo, ale bohužel v menším množství.

Keramické infra zářiče jsou velmi silné a vytváří hodně infračerveného tepla, ale zato s kratší vlnovou délkou. To vede k menším terapeutickým účinkům.

Nyní vám představujeme patentované infrazářiče, které byly vyvinuty zkombinováním karbonu a keramiky. Infrazářiče kombinující karbon a keramiku vyrábí bezkonkurenční léčivé infračervené teplo. Infrazářiče True Wave se vyrábí z vláken uhlíku s tloušťkou 1/1000 lidského vlasu společně s keramickou sloučeninou,která je patentovaná.

Díky této jedinečné a patentované technologii karbon-keramických infrazářičů si v infrasaunách Clearlight můžete vychutnávat jemnější a hluboko pronikající teplo, které léčí, detoxikuje, omlazuje a také zkrášluje. A to také s doživotní zárukou, která je poskytována nejen na tyto jedinečné infrazářiče, ale na celou saunu. To vše pro vaše pohodové domácí saunování bez starostí.

Proč jsou zářiče True Wave II™ lepší?

True Wave infrazářiče jsou větší, takže mají větší plochu povrchu a díky tomu je celková povrchová teplota nižší.

Tato nízká teplota má za následek, že naše zářiče vytváří více dlouhých vln infračerveného tepla, které je pro naše tělo nesmírně prospěšné. Jde o lepší výkon v optimálním rozsahu vlnových délek, což je 7 až 10 mikrometrů (mikronů), velká část vlnových délek je při 9,4 mikrometrech. V rozmezí 9,4 mikrometrů absorbuje lidské tělo víc infračerveného záření než v jakémkoliv jiném rozsahu.

Díky našim infrazářičům a jejich vysokému infračervenému záření dostanete tu nejvyšší kvalitu infračerveného tepla. A dostanete ji přesně tam, kam potřebujete, tedy do hloubky svého těla. Díky tomu získáte také ty nejlepší léčebné a detoxikační účinky, které vám vaše kvalitní infrasauna Clearlight může poskytnout. V každé infrasauně Clearlight jsou infrazářiče rozmístěné tak, aby obklopovaly celé vaše tělo a soustředily léčivé teplo přímo k jeho jádru.

Infrasauna_Clearlight

TOP produkty 

Infrasauna_Clearlight_Outdoor

Outdoor 5

5 osob

210 x 131 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_Yoga

Sanctuary Yoga

4 osoby

193 x 152 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Sanctuary Corner

4 osoby

180 x 94 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Premier_3

Premier 3

3 osoby

155 x 112 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Essential_1

Essential 1

1 osoba

100 x 112 x 194cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_2

Téměř nulová úroveň škodlivých EML a ELF

Infrasauny Clearlight jsou výjimečné díky velmi nízkým až nulovým úrovním EMF A ELF!

Jako popřední společnost zabývající se wellness je pro nás na prvním místě vaše zdraví a vaše bezpečnost. Naše infrazářiče True Wave II™ jsou v současnosti ty nejvíce efektivní a bezpečné infrazářiče, které jsou v saunovém oboru k dispozici.

Clearlight – kvalitní infrasauny jsou takové, které dokáží dokonale eliminovat a rušit EMF a ELF!

Elektromagnetická pole (EMF) jsou energetické vlny o frekvencích nižších než 300 hertzů nebo cyklů za vteřinu. Extrémně nízké frekvence (ELF) jsou elektrická pole o frekvenci 3-30 hertzů.

Kvalitní infrasauny Clearlight se pyšní absolutně nejnižšími a nejbezpečnějšími úrovněmi EMF a ELF ze všech infrasaun dostupných na světovém trhu. Hladiny EMF ve vaší infrasauně Clearlight budou při měření přímo na zářiči samotném, většinou nižší než 1 mg. To je 3x méně než je platná norma. Centimetry od zářiče jsou tyto hodnoty stále nižší a nižší. Hladiny ELF ve vaší infrasauně Clearlight jsou 5x pod stanovenou normou.

Konkurenční značky mají hladiny EMF a ELF i více než 20x vyšší oproti limitním hodnotám! Někteří z nich dokonce neví, co EMF nebo ELF znamená, jak a v jakých jednotkách se měří nebo jaké jsou jejich normy.

Co je to EMF a ELF?

Elektromagnetická pole (EMF) jsou energetické vlny o frekvencích nižších než 300 hertzů nebo cyklů za vteřinu. Setkáváme se s nimi každý den. Vyzařují je mikrovlnné nebo radarové věže, elektrické vedení, televizní obrazovky, počítačové monitory, fluorescenční osvětlení, motory, mikrovlnné trouby, domácí elektroinstalace, elektrické deky a mnoho dalších, zcela běžných elektrických zařízení. Úrovně elektromagnetických polí (EMF), které vyzařují uměle vytvořené zdroje, posledních 50-100 let stabilně rostou. Většina EMF má původ ve zvýšeném používání elektrické energie a různých nových technologií.

Infrasauna_Clearlight_Premier_5
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Čím jsou EMF a ELF škodlivé pro naše zdraví?

Různé studie mají různé výsledky, mnoho odborníků uznávaných po celém světě je ale přesvědčeno, že působení EMF a ELF může vážně poškodit lidské zdraví.

Některé z účinků na naše zdraví, které jsou spojovány s EMF:

 • ztráta paměti
 • ztráta energie
 • podrážděnost
 • deprese
 • chronická únava
 • neschopnost se soustředit
 • bolesti hlavy
 • oslabený imunitní systém

Před výběrem své infrasauny si dobře rozmyslete, zda se chcete vystavovat negativním účinkům, které na vás čekají v „boudě“ plné elektrosmogu, nebo si raději chcete v pohodlí svého domova nerušeně užívat opravdu léčivých a pozitivních účinků, které přináší kvalitní infrasauna.

Spotřeba energie

Tyto kvalitní infrasauny mají dokonalou řídící jednotku a jsou neobyčejně energeticky úsporné.

Infrazářiče True Wave II™ pracují za nízké povrchové teploty a tím výrazně šetří energii. Cena jednoho

saunování v kvalitní infrasauně Clearlight je méně než 5 Kč.

Infrasauna_Clearlight_Spotreba_Energie
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_1

Komfort infrasaun Clearligh

Díky vybavení máte možnost prožít relaxaci pomocí všech lidských smyslů. Audiosystém a chromoterapie ovlivňují pomocí zvuku, světel a barev biorytmy těla, aromaterapie má díky esenciálním vůním vliv na psychickou a emocionální oblast a mnoho dalšího.

 • Audio, video – příslušenství s možností připojení jakéhokoliv hudebního zařízení,
 • Chromoterapie – lze si nastavit osvětlení s oblíbenou barvou a nechat ho tak příznivě působit na duši,
  – ČERVENÁ: je barvou životní energie,
  – ORANŽOVÁ: značí nadšení a pozitivní přístup,
  – ZELENÁ: podporuje klid a vyrovnanost,
  – FIALOVÁ: je barvou meditace,
  – ŽLUTÁ: je symbolem radosti
  – MODRÁ: zase pomáhá relaxovat a navozuje vnitřní mír
  Barvy nejen, že ovlivňují naši náladu, působí také na fyzické úrovni.
 • Aromaterapie – přidejte do vody své oblíbené vůně a nechte se unášet proudem blaženosti. Aromaterapie pomáhá pomocí našeho čichu léčit psychosomatické problémy, posiluje emocionální a duševní obnovu a celkově přispívá k duševně-fyzickému uzdravení. Mějte na paměti, že pro vaše zdraví jsou prospěšné pouze 100% přírodní vůně a esenciální oleje. Nikoliv přírodně identické!

Kvalita infrasaun Clearlight

Infrasauny Clearlight nejen, že jsou skvěle řemeslně zpracované, ony také skvěle vypadají!

Jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějšího kanadského červeného cedru, nebo severského smrku prvotřídní kvality. Každá infrasauna Clearlight je kvalitním nábytkem, díky kterému bude každá místnost vypadat lépe.

Modelové řady infrasaun Clearlight Premier a Sanctuary, se vyrábějí výhradně z ekologického a certifikovaného kanadského červeného cedru třídy A. Panely jsou ručně broušené a barevně sladěné. Výroba je řízena kontrolou kvality ISO-9001, která má za cíl zabezpečit stejně vysoký standard kvality u každé sauny.

Každá infrasauna Clearlight má ETL a CE certifikát a s přehledem splňuje všechny stanovené bezpečnostní normy. Modelová řada infrasaun Clearlight Essential je vyráběna z čistého a tvrdého dřeva severského smrku s třídou A. Panely jsou ručně broušené a barevně sladěné. Díky tomuto krásnému bílému dřevu bude každý prostor vypadat nádherně.

Každá infrasauna Clearlight byla navržena pro vaše zdraví a pohodu, při výrobě se používají výhradně netoxické materiály a jsou dodržovány nejvyšší normy kvality výroby. Detaily a celková kvalita špičkové úrovně a vynikající zákaznické služby – tak by se daly charakterizovat infrasauny Clearlight!

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_1
Infrasauna_Clearlight_Premier_4

Záruky infrasaun Clearlight

Kvalitní infrasauny Clearlight s sebou na náš trh také přinesly jednu neobvyklou exkluzivitu, kterou je doživotní záruka. Žádná jiná společnost doživotní záruku na celou saunu neposkytuje a ani nemůže, protože nikdo nevyrábí tak kvalitní infrasauny jakými jsou infrasauny Clearlight.

Životnost provozu našich patentovaných True Wave II infrazářičů je více než 30 000 hodin. To znamená, že pokud byste svou infrasaunu používali 5x za týden, životnost vašich True Wave zářičů bude minimálně 125 let!

Každá kabina infrasauny Clearlight je uměle vysušená, sušení probíhá na vzduchu a to do té doby, než je obsah vlhkosti pouhých 7 %. Poté je každý panel samostatně lisován, čímž je zabezpečena jeho dlouhá životnost a absence deformací či prasklin. Každý elektrický komponent vaší infrasauny Clearlight je vyroben podle našich velmi náročných norem. Poté, co je sauna v naší továrně vyrobena, uvedeme ji na minimálně 8 hodin do provozu. Tím máme jistotu, že všechny její funkce jsou v naprostém pořádku. Pokud by nastal velmi ojedinělý případ a vy byste zaznamenali nějaký problém se svou infrasaunou Clearlight, naše doživotní záruka platí kompletně pro celou saunu, tedy pro zářiče, ovládání, elektroinstalaci, celý audio systém, dřevo i panty. Našimi více než 20 lety podnikatelských zkušeností s infrasaunami vám můžeme zaručit, že už nikdy nebudete muset mít obavy, že by s vaší infrasaunou bylo něco v nepořádku.

Péče o dřevo vaší infrasauny

Infrasauny Clearlight jsou vyrobeny výhradně z dřeva té nejvyšší kvality. Každá dřevěná stavba je citlivá na drobná poškození, oděrky nebo promáčkliny. To je naprosto normální a nemá to žádný vliv na celek ani funkci vaší sauny.

Dřevo je živý materiál reagující na klimatické podmínky, a to i poté, co bylo zpracováno na saunu. Změna barvy nebo výskyt nesrovnalostí v podobě drobných trhlin patří k přírodní kráse dřeva a nelze je v žádném případě považovat za chyby. V důsledku změn ve vlhkosti může dřevo v průběhu běžného provozu sauny mírně popraskat. To ale nemá a nebude mít vliv na integritu struktury vaší infrasauny.

Ještě před tím, než infrasauny vyexpedujeme, provádíme kontrolu barvy, konzistence a celkové kvality dřeva. Naše infrasauny jsou dodávány do celého světa a může tak dojít k mírnému poškrábání, odření nebo znečištění během přepravy. Tyto skvrny na vnější straně infrasauny se většinou dají snadno skrýt pomocí malého množství leštidla, oleje nebo jiného speciálního přípravku určeného na ošetření nábytku. Vnitřní vady, odřeniny nebo škrábance jsou způsobeny broušením a nebo jeho kombinací s lepením.

Při ošetřování dřeva vaší infrasauny Clearlight se zcela vyhněte přípravkům obsahujícím benzen či s vysokou koncentrací alkoholu.

Infrasauna_Clearlight
Infrasauna_Clearlight_Premier_5

Každá infrasauna Clearlight má certifikát bezpečnosti

Certifikáty bezpečnosti ETL a ETL-C – normy platné pro USA a Kanadu. Společnost ETL provádí certifikaci výrobků více než 100 let a patří k nejstarším zkušebním laboratořím určeným pro zajištění bezpečnosti výrobků na světě. Certifikace ETL a ETL-C vám zaručují, že každý model infrasauny Clearlight byl testován na splnění obou, amerických i kanadských bezpečnostních a také výkonnostních norem. Pro luxusní a kvalitní infrasauny Clearlight jsme zajistili certifikát pro celou její životnost a také životnost zcela bezpečného používaní.

Certified Safety CE – normy pro EU. Výrobky prodávané v evropských zemích musí mít povinně označení CE. Toto označení zaručuje, že výrobek splňuje všechny požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví, a to na základě opatření uvedených v evropské legislativě. Označení CE je povinné pro všechna zařízení používající se v EU.

TOP produkty 

Infrasauna_Clearlight_Outdoor

Outdoor 5

5 osob

210 x 131 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_Yoga

Sanctuary Yoga

4 osoby

193 x 152 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Sanctuary Corner

4 osoby

180 x 94 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Premier_3

Premier 3

3 osoby

155 x 112 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Essential_1

Essential 1

1 osoba

100 x 112 x 194cm