Vířivka pro 4 osoby

Toužíte po vlastní vířivce pro čtyři osoby?

Naše vířivky pro 4 osoby jsme navrhli s ohledem na komplexní celotělovou masáž. Každé místo v našich 4místních modelech má odlišné uspořádání trysek. Střídáním jednotlivých míst je tak zajištěná dokonalá hydromasáž celého těla. Model Martinique dokonce obsahuje dámské a pánské lehátko a hluboké a relaxační sedadlo. Je to nejoblíbenější 4místný model v naší nabídce. Nejen proto ho máme připravený na vyzkoušení.

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky?

Víte, proč si lidé z celého světe tak rádi kupují ty nejlepší venkovní vířivky Spa Marquis? I toto jsou jejich důvody…

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

Vířivky MARQUIS – Vířivky, které významně zlepšují zdraví

Vířivky jsou ideálním místem, kde se dá dokonale relaxovat. A nejen to. Ty skutečně kvalitní vířivky totiž zároveň napomáhají našemu zdraví. Víte jak?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Vyberte si z naší nabídky vířivek pro 4 osoby

Virivka_Royal_Spa_Martinique_Nahled

Royal Spa Martinique

Pro 4 osoby / 57 trysek

Máte zájem o jiný typ vířivky?

Vířivky pro 2 osoby

Vířivky pro 3 osoby

Vířivky pro 5 osob

Vířivky pro 6 osob

Objevte naše další produkty