Infrasauny a vířivky Brno – navštivte zážitkové a testovací domácí wellness

V plném provozu jsou zde připraveny různé značky a modelové řady vířivek, infrasaun a swim spa plaveckých bazénů – jen pro vaše soukromé zážitkové testování.

Vířivky Brno – neboli testovací domácí wellness kousek od Brna v Troubsku je jako jediné v Česku vybavené wellness produkty v různých velikostech, technologických a výbavových variantách.

Není to jen prodej vířivky ale vše v plném provozu, připravené jen pro vás na vaše zážitkové soukromé testování.

Můžete vyzkoušet několik různých modelů, vzájemně je porovnávat a v příjemné atmosféře a s radami p. Vasarába najít vířivku, swim spa či saunu, která vás bude provázet po zbytek života.

Svůj termín návštěvy si rezervujte telefonicky na čísle 723703755.

Doporučujeme plánovat Po – Pá v době od 10:00, 14:00 nebo večerní návštěvu od 18:00.

Běžná délka konzultace spojené se zkoušením je 2 až 3 hodiny.

S sebou si přivezte plavky, případně i další věci jako ručník, pantofle, župan pro zvýšení vašeho komfortu a pohodlí.

zkouseni_domaci_wellness_2
domaci_wellness_zkouseni

Kdo jsme?

„Jsme profesionálové specialisté na domácí wellness. Komplexní poradenství, dodání, instalace, technická podpora a servis je pro nás samozřejmostí.“

Dodáváme kvalitní a zdraví prospěšné vířivky, sauny, swim spa bazény a parní kabiny, které si u nás při výběru můžete i reálně vyzkoušet.

Kde jsme?

Je nutné se objednat. Běžně testovací centrum není k dispozici.

Naleznete nás na adrese: Nová 714/6, 664 41 Troubsko (u Brna)

Parkování je u nás zcela bez problémů. Můžete využít také parkoviště uvnitř areálu, kde bude vaše auto zcela v bezpečí.

Nakonec pár dojmů a vzkazů od našich zákazníků:

Zprvu jsem si říkal, že je zkoušení infrasauny zbytečné...

Zprvu jsem si říkal, že je zkoušení infrasauny zbytečné, že vše potřebné se dá najít na internetu + mi stačí zkušenost z veřejných saun, manželku ale tato možnost velice zaujala přesvědčila mě o návštěvě a vyzkoušení saun u Vás. Jak moc jsem za to teď vděčný, nakonec jsme si vybrali naprosto jinou saunu než jsme měli vyhlédnutou přes internet.

Měl jsem velice kladný první dojem z pana Vasarába jak už po telefonu, tak osobní. Pan Vasaráb byl velmi milý a poskytl nám všechny potřebné informace. Příjemné testovací prostředí s možností vyzkoušení různých saun (rozměrů, typu dřeva, zářičů).

Rozdíly mezi produkty byly pro nás opravdu obrovské, až to pro mne bylo šokující. Opravdu si myslím, že kdybych se nenechal přesvědčit k návštěvě a vyzkoušení saun, tak jsme si vybrali saunu chybně a vůbec bychom ji nevyužívali.

Možnost zkoušet produkty nám zpočátku přišla neobvyklá...

Při samotném zkoušení nás však tahle služba velmi mile překvapila a předčila naše očekávání. Původně jsme nepředpokládali, že po vyzkoušení budeme rozhodnuti. Vyzdvihuji individuální přístup, svobodnou volbu při rozhodování a profesionální přístup.

Po vyzkoušení jsme to pocítili...

„Hledali jsme vířivku do maximálně 150 000 Kč, ale po vyzkoušení jsme to ‚pocítili‘. Máme Marquis Show za 650 000 Kč, protože nic jiného skutečně nemasíruje. A to jsme zkoušeli všechny prodejce, někde i 2x. U p. Vasarába dokonce 3x.“

Manželka se styděla zkoušet, ale...

„Máte krásný showroom, manželka se styděla zkoušet, ale když to viděla, neměla žádný problém.“

Hodně jsem infrasauny studoval, protože na internetu je plno nesmyslů. Ale...

„Hodně jsem infrasauny studoval, protože na internetu je plno nesmyslů. Ale po vyzkoušení Clearlight a Royal saun jsem nevěřil, že to může být pocitově až takový obrovský rozdíl. Už chápu, že infratopidlo a infrasauna není totéž. A těším se, že bude brzy Clearlight u nás doma :)“

Četla jsem články na blogu a bylo mi jasné, že Welldo jsou odborníci. Ale po návštěvě...

„Četla jsem články na blogu a bylo mi jasné, že Welldo jsou odborníci. Ale po návštěvě musím uznat, že p. Lukáš mě dostal! V Česku o vířivkách podle mě nikdo neví více, a to jsme oběhli mnoho prodejen.“

Je až neuvěřitelné, jaké jsou rozdílné...

„Je až neuvěřitelné, jaké jsou rozdílné masáže u jednotlivých modelů od Marquis. Kdybych to nezažila, neuvěřím.“

„Neváhejte a vířivku si reálně vyzkoušejte!“

Neváhajte a domluvte si svůj termín na tel: 723 703 755, nebo vyplňte formulář: