Vyzkoušejte si domácí wellnes

Existuje zásada, která slouží jako závora proti každé informaci, jako důkaz proti jakémukoli argumentu, která udržuje lidi v ustavičné nevědomosti. Zmíněná zásada zní: Odsouzení před zkoumáním.

Herbert Spencer

Zažijte nepoznané! V našem zážitkovém prostoru na vás čeká zcela jedinečný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat! Přijďte si k nám vyzkoušet různé modely vířivek a saun a na vlastní kůži zažít báječnou relaxaci, kterou nabízí. V soukromí, s občerstvením a odborným výkladem.

Proč je zkoušení produktů důležité?

Proč si vlastně vířivku nebo saunu pořizujete? Chcete mít doma něco, co budete rádi využívat a ne jen vlastnit? Chcete své peníze investovat do něčeho, co vám poskytne dokonalou relaxaci a přispěje ke zlepšení vašeho fyzického i psychického zdraví?

Námi nabízené produkty patří k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí. Nejde o levné cetky neznámých výrobců.

„Pořízením vířivky či sauny u nás získáte dlouholetého společníka, který bude nenáročný na údržbu, jeho provozní náklady budou minimální a vy se v něm budete cítit naprosto pohodlně a uvolněně.“

K tomu je ale potřeba mnohem více, než investovat vaše peníze – musíte investovat také váš čas.

Jak si chcete pořídit něco, co vám má vyhovovat i po dobu několika desítek let, aniž byste si to osobně vyzkoušeli? Mezi jednotlivými modely vířivek a saun jsou obrovské rozdíly. Dokonce každé místo ve vířivce je rozdílné! A žádný obrázek, video ani sáhodlouhý popisek Vám nedokáže vířivku či saunu přiblížit tak dokonale, jako vyzkoušení na vlastní kůži.

5 výhod zkoušení produktů a nákupu na Welldo.cz

Nejde nám jen o to, abyste si u nás vyzkoušeli různé modely a na konci své návštěvy se rozhodli, který z nich si koupíte. V první řadě chceme, abyste si ujasnili, co vašemu tělu nejvíce vyhovuje. Možná k nám už přijdete s nějakou představou, ale teprve živé zkoušení produktů vám pomůže se definitivně rozhodnout. Čím se liší zkoušení produktů u nás?

„Chceme, abyste se u nás cítili jako doma a zároveň si vychutnali relaxaci a masáže jako v opravdovém wellness. Děláme vše pro to, aby bylo zkoušení produktů v našem zážitkovém prostoru jedinečným a neopakovatelným zážitkem.“

1. Osobní přístup

Náš zážitkový prostor se nachází v rodinném domě nedaleko od Brna. Produkty jsou vystavené jak v interiéru, tak exteriéru a celý prostor bude k dispozici pouze vám. Zákazníci u nás mají dokonalé soukromí. Po dobu vaší návštěvy nebude v zážitkovém prostoru nikdo jiný, kromě našeho pracovníka. Ten vám ukáže všechny produkty, které budete chtít vidět a vyzkoušet, poradí vám, vše vysvětlí a zodpoví všechny vaše dotazy. Je jen na vás, jak dlouho se u nás zdržíte a co všechno zde zažijete.

2. Zkoušení více produktů od různých výrobců

V našem zážitkové prostoru je vystaveno hned několik modelů vířivek a saun. Nabízíme více modelových řad od více světoznámých výrobců. Všechny si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži a zjistit, jak se v nich cítíte, jak se vám ovládají a jak vám celkově vyhovují.

„Většina prodejců zkoušení produktů neumožňuje. A pokud, můžete si u nich vyzkoušet jeden, nanejvýše dva modely. U nás si za plného provozu můžete vyzkoušet celou řadu produktů – vířivek i saun.“

3. Vysoká kvalita produktů

Jsme nároční a protože nám záleží na vaší spokojenosti, nabízíme jen to nejlepší. Sledujeme dění a přinášíme vám produkty od špiček v oboru: MarquisSpas, Royal Spa, Clearlight, SaunaMed, Royal Sauna. U těchto TOP značek máte jistotu vysoké kvality, dlouhé životnosti, nízkých provozních nákladů, snadného ovládání i údržby a zaručený dlouholetý servis i dostupnost náhradních dílů.

„Toužíte po něčem, co vám poskytne dokonalou relaxaci po náročném dni?

Nebo potřebujete náročnější infrasaunu, která vám poskytne hloubkovou detoxikaci,

či vířivku s hydromasážními tryskami a léčebnými účinky?“

K dispozici jsou různé modelové řady pro různě náročné zákazníky. I naše nejlevnější modely vám poskytnou vše, co potřebujete. Dražší modely jsou lépe vybavené, mají více doplňků a kromě relaxace a uvolnění poskytují také zdravotní benefity. Právě živé zkoušení produktů je nejlepším způsobem, jak zjistit, co vám osobně nejvíce vyhovuje a co je pro vaše tělo nejlepší.

4. Odborné poradenství

Prodejem vířivek a saun se zabýváme dlouho. Sledujeme nejnovější trendy, konzultujeme poznatky s odborníky a píšeme články, které si můžete přečíst na našem blogu. Jsme schopní vám poskytnout všechny informace, které potřebujete ke své koupi, ať už vířivky či sauny.

„Naším cílem je, abyste si vybrali vířivku či saunu, kterou si zamilujete a na kterou se budete těšit. Neprodáváme jen další věc do Vaší domácnosti.

Proto jsou pro nás odborné poradenství, živé zkoušení produktů, dovoz, montáž a doživotní servis samozřejmostí.“

5. Prodloužená otevírací doba

Momentálně jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 10 do 22 hodin. Můžete tak využít jak denní, tak i noční zkoušení našich produktů. Několik modelů vířivek je vystaveno v exteriéru, takže si můžete užít nádhernou relaxaci při pozorování nočního nebe posetého hvězdami. Vnitřní prostory jsou osvětleny příjemným tlumeným světlem, které zákazníkům poskytuje dostatek soukromí a vytváří intimní a příjemnou atmosféru.

Otázky a odpovědi

Zde je seznam nejčastější dotazů, které nám kladete. Pokud mezi nimi nenajdete to, co vás zajímá nebo co byste potřebovali vědět, kontaktujte nás a my vám poradíme a pomůžeme.

Jak se můžu objednat?

Pro domluvení termínu, který vám nejvíce vyhovuje, nám zavolejte na číslo 723 703 755, nebo vyplňte formulář dole.

Jak se k vám dostanu?

Naši adresu a mapu, jak se k nám dostat, najdete na našem webu v sekci Kontakty. Parkování je u nás zcela bez problémů. Můžete využít také parkoviště uvnitř areálu, kde bude vaše auto zcela v bezpečí.

Kolik lidí k vám může přijít najednou?

Ideální je, aby si novou vířivku či infrasaunu vyzkoušel každý, kdo ji bude pravidelně využívat. Jen tak budete mít jistotu, že si každý člen domácnosti pobyt v ní užije na 100 %. Vystavené a připravené ke zkoušení máme také modely vířivek s vyvýšenými místy pro děti.

Co si mám přinést?

Jediné, co u nás budete potřebovat, jsou věci na převlečení (plavky). V našem zážitkovém prostoru je samostatná koupelna, kde se můžete převléci a vyzkoušet si také parní box. K dispozici vám je zde veškerá potřebná kosmetika. Ručníky a plachty do sauny dostanete od nás. Po každé návštěvě je vše pečlivě uklizeno, vyčištěno a vydezinfikováno.

Jak zkoušení produktů probíhá?

Vše je jen na vás. Jen vy si určíte, které produkty chcete vidět či vyzkoušet. Průměrně stráví zákazníci v našem zážitkovém prostoru 2 až 3 hodiny. Po celou dobu s vámi bude náš pracovník, který vám donese občerstvení, představí vám všechny modely, ukáže, jak se ovládají a jak fungují a zodpoví všechny dotazy. Vaše návštěva u nás je jen ve vaší režii. My se postaráme o to, abyste se zde cítili jako doma.

Poradíte mi s konkrétním umístěním vířivky či infrasauny u mě doma?

Rádi Vám pomůžeme najít nejvhodnější místo pro novou vířivku nebo infrasaunu. Nabízíme také obhlídku přímo u Vás doma, kde vše společně projdeme, poradíme Vám, kde vést elektřinu či odpad a kde by bylo nejlepší váš nový přírůstek umístit. Zavolejte nám a dohodněte si s námi termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Rerezvujte si nyní svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na tel: 723 703 755, nebo vyplňte formulář: