Infrasauny a vířivky Brno – navštivte zážitkové a testovací domácí wellness

Vířivky a swim spa máme napuštěné vodou a zahřáté. V infrasaunách se reálně saunujete.

To vše v soukromí a napříč různými značkami, modely a technologiemi. Pouze taková komplexní služba vám dá jistotu, že si vyberete produkt, který vám bude opravdu sedět.

Vířivky Brno – neboli testovací domácí wellness kousek od Brna v Troubsku je jako jediné v Česku vybavené wellness produkty v různých velikostech, technologických a výbavových variantách.

Není to jen prodej vířivky ale vše v plném provozu, připravené jen pro vás na vaše zážitkové soukromé testování.

Můžete vyzkoušet několik různých modelů, vzájemně je porovnávat a v příjemné atmosféře a s radami p. Vasarába najít vířivku, swim spa či saunu, která vás bude provázet po zbytek života.

Svůj termín návštěvy si rezervujte telefonicky na čísle 723703755.

Doporučujeme plánovat Po – Pá v době od 10:00, 14:00 nebo večerní návštěvu od 18:00.

Běžná délka konzultace spojené se zkoušením je 2 až 3 hodiny.

S sebou si přivezte plavky, případně i další věci jako ručník, pantofle, župan pro zvýšení vašeho komfortu a pohodlí.

zkouseni_domaci_wellness_2
domaci_wellness_zkouseni

Kdo jsme?

Naši společnost vedeme v rodinném kruhu. Wellness vybavení se věnujeme již od roku 2008.

K zákazníkům máme upřímný a individuální přístup.

Naše jedinečné wellness testovací centrum umožňuje reálně zažít a porovnat wellness vybavení a na základě reálných pocitů, rozpočtu a potřeb si vybrat vhodné vybavení, které budete milovat.

Všechny značky, které zastupujeme, mají prodloužené až doživotní záruky a patří ke světové špičce.

Nabízíme komplexní řešení při nákupu wellness vybavení – výběr, dovoz, instalace, zaškolení, doživotní servis a poradenství s provozem či údržbou.

Říkají za nás spokojení zákazníci a reference.

Neváhejte a při výběru vířivky, infrasauny či swimspa bazénu navštivte naše wellness centrum a užijte si možnost vše reálně vyzkoušet a vybrat si bez marketingového či prodejního nátlaku vybavení, které budete s radostí užívat.

Kde jsme?

Je nutné se objednat. Běžně testovací centrum není k dispozici.

Naleznete nás na adrese: Nová 714/6, 664 41 Troubsko (u Brna)

Parkování je u nás zcela bez problémů. Můžete využít také parkoviště uvnitř areálu, kde bude vaše auto zcela v bezpečí.

Kdo vás provede výběrem wellness vybavení?

Výběrem wellness vybavení vás provede přímo majitel společnosti WELLDO, sro., pan Vasaráb, který se wellness vybavení věnuje od roku 2008.

● Jako obchodní zástupce zastupoval mezinárodní společnost, která wellness vybavením zásobuje velké obchodní řetězce a koupelnová studia,

● Jako vedoucí prodejny vedl koupelnové a wellness studio,

● Jako majitel již přes generaci pomáhá s výběrem wellness vybavení.

16 let zkušeností v oboru znamená dokonalý přehled o všech produktech na našem a světovém trhu. Při osobní návštěvě získáte nezaujaté poradenství a informace, které byste jinak nezískali. A především si vše ověříte testováním a porovnáváním produktů v plném provozu – v rozsahu jakém testování žádný jiný prodejce v Česku ani na Slovensku nenabízí.

 Nakonec pár dojmů a vzkazů od našich návštěvníků:

Zprvu jsem si říkal, že je zkoušení infrasauny zbytečné...

Zprvu jsem si říkal, že je zkoušení infrasauny zbytečné, že vše potřebné se dá najít na internetu + mi stačí zkušenost z veřejných saun, manželku ale tato možnost velice zaujala přesvědčila mě o návštěvě a vyzkoušení saun u Vás. Jak moc jsem za to teď vděčný, nakonec jsme si vybrali naprosto jinou saunu než jsme měli vyhlédnutou přes internet.

Měl jsem velice kladný první dojem z pana Vasarába jak už po telefonu, tak osobní. Pan Vasaráb byl velmi milý a poskytl nám všechny potřebné informace. Příjemné testovací prostředí s možností vyzkoušení různých saun (rozměrů, typu dřeva, zářičů).

Rozdíly mezi produkty byly pro nás opravdu obrovské, až to pro mne bylo šokující. Opravdu si myslím, že kdybych se nenechal přesvědčit k návštěvě a vyzkoušení saun, tak jsme si vybrali saunu chybně a vůbec bychom ji nevyužívali.

Možnost zkoušet produkty nám zpočátku přišla neobvyklá...

Při samotném zkoušení nás však tahle služba velmi mile překvapila a předčila naše očekávání. Původně jsme nepředpokládali, že po vyzkoušení budeme rozhodnuti. Vyzdvihuji individuální přístup, svobodnou volbu při rozhodování a profesionální přístup.

Měli jsme pocit, že nám nikdo nic nevnucuje, jen podává informace a hlavně dává možnost vyzkoušení...

Potěšila  možnost zkoušení v reálném provozu. S manželem jsme byli nadšeni. Líbila se nám široká nabídka, osobní přístup, prostě všechno...
Pozitivně nás překvapil osobní přístup, měli jsme pocit, že nám nikdo nic nevnucuje, jen podává informace a hlavně dává možnost vyzkoušení.

Po vyzkoušení jsme to pocítili...

„Hledali jsme vířivku do maximálně 150 000 Kč, ale po vyzkoušení jsme to ‚pocítili‘. Máme Marquis Show za 650 000 Kč, protože nic jiného skutečně nemasíruje. A to jsme zkoušeli všechny prodejce, někde i 2x. U p. Vasarába dokonce 3x.“

Prezentace byla profesionální, strávit 4 hodiny s jedním klientem není běžné....

„Jsme z Říčan od Prahy, odrazovala nás cesta do Brna, ale protože minulá vířivka Beachcomber nám sloužila 24 let, řekli jsme si, že cestu absolvujeme. Potěšila nás možnost zkoušení vířivek a rozdíly mezi jednotlivými produkty byly zřejmé. Prezentace byla profesionální, strávit 4 hodiny s jedním klientem není běžné. Obdrželi jsme odpověď na všechny otázky, gratuluji Vám k faktu, že obchod dělá pan Lukáš Vasaraba. Nic nám nechybělo.“

Manželka se styděla zkoušet, ale...

„Máte krásný showroom, manželka se styděla zkoušet, ale když to viděla, neměla žádný problém.“

Osobní zkušenost byla jistě rozhodující pro náš výběr...

„Návštěva byla velmi příjemná. Děkujeme. Rozdíly jsme vnímali. Osobní zkušenost díky možnosti vyzkoušení si sauny u vás byla super. Byla jistě rozhodující pro náš výběr. Všechno bylo opravdu super. Od prvního kontaktu s Vámi, až do dnešního dne, nemám jedinou námitku. Jen tak dál. Možnost si sauny v krásném klidném prostředí prohlédnout a vyzkoušet je velká deviza.“

Hodně jsem infrasauny studoval, protože na internetu je plno nesmyslů. Ale...

„Hodně jsem infrasauny studoval, protože na internetu je plno nesmyslů. Ale po vyzkoušení Clearlight a Royal saun jsem nevěřil, že to může být pocitově až takový obrovský rozdíl. Už chápu, že infratopidlo a infrasauna není totéž. A těším se, že bude brzy Clearlight u nás doma :)“

Prvně jsem si myslel, že je to zbytečné, ale po vyzkoušení jsem pocítil rozdíl, takže za mě dobrá zkušenost....

„Možnost zkoušení byla neobvyklá. První jsem si myslel, že je to zbytečné, ale po vyzkoušení jsem pocítil rozdíl, takže za mě dobrá zkušenost. Odrazovala mě vzdálenost Frýdek-Místek – Brno. Během testování jsem pocítil rozdíly. Doplňující informace na místě byly plně dostačující k rozhodnutí ke koupi. Ani hodně, ani málo. Tento doslova osobní prodej vnímám velmi pozitivně a budou jej vyhledávat i u jiných společností.“

Četla jsem články na blogu a bylo mi jasné, že Welldo jsou odborníci. Ale po návštěvě...

„Četla jsem články na blogu a bylo mi jasné, že Welldo jsou odborníci. Ale po návštěvě musím uznat, že p. Lukáš mě dostal! V Česku o vířivkách podle mě nikdo neví více, a to jsme oběhli mnoho prodejen.“

Testování osobně má vysokou výpovědní hodnotu...

„Mám příjemné pocity z povídání v příjemné a uvolněné atmosféře. Testování osobně má vysokou výpovědní hodnotu, dotazy byly pečlivě zodpovězeny. Znalosti a vysvětlení problematiky bylo na vysoké úrovni. Bez nepříjemného nucení do okamžitého rozhodnutí a koupě.“

Potěšila nás možnost zkoušení. Rozdíly mezi produkty byly velké...

„Potěšila nás možnost zkoušení vířivek a profesionální přístup pana Vasaraba. Rozdíly mezi produkty byly velké. Zkoušení proběhlo na jedničku s hvězdičkou. V porovnání s jinými prodejci je vaší výhodou přístup pana Vasaraba a samozřejmě možnost zkoušení vířivek.“

Rozdíly při vířivkách byly vnímatelné a pomohly nám při rozhodování...

„Návštěva byla příjemná a pro samotný výběr vířivky velmi přínosná. Rozdíly při vířivkách byly vnímatelné a pomohly nám při rozhodování. Je výhoda možnost zkoušet více vířivek najednou.“

Nerada kupuji "zajíce v pytli" a na základě pouhých marketingových řečí podobné obchody opravdu nedělám...

Musím říct, že přístup byl super. Jak chování prodejce, tak prostředí. Vzhledem k prostoru a množství vystavených produktů je až neskutečné, jak jste tam zvládli vytvořit příjemnou a klidnou atmosféru. Povídání o sortimentu bylo pohodové, čaj výborný :-), neexistovalo nic, na co bychom nedostali odpověď. A sklenička ve vířivce celou atmosféru jen podtrhla. Ocenili jsme možnost vyzkoušení vany v interiéru i exteriéru.

Já byla rozhodnuta si vanu vyzkoušet hned, jak jsme začali uvažovat o nákupu. Manžel byl trochu přinucen, což přisuzuji jeho vrozené nechuti dělat podobné věci. Ale nakonec byl opravdu rád, že jel, a spokojený. Obavu jsem neměla, protože nerada kupuji „zajíce v pytli“ a na základě pouhých marketingových řečí podobné obchody opravdu nedělám.

Rozhodně jsem vnímala rozdíl mezi jednotlivými produkty a pro rozhodování případné koupě konkrétní vany je rozhodně fyzické vyzkoušení zásadní.
Mně se líbí komplexní přístup, zájem např. o velikost členů rodiny, používání bezchlorové chemie, manžele navíc nadchnul speciální filtr do vířivky.

Návštěva byla velmi příjemná a podnětná...

„Návštěva byla velmi příjemná a podnětná. Výhodou je praktická zkušenost.“

Je až neuvěřitelné, jaké jsou rozdílné...

„Je až neuvěřitelné, jaké jsou rozdílné masáže u jednotlivých modelů od Marquis. Kdybych to nezažila, neuvěřím.“

„Neváhejte a vířivku si reálně vyzkoušejte!“

Neváhajte a domluvte si svůj termín na tel: 723 703 755, nebo vyplňte formulář: