Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Mezi ty nejhorší negativní účinky infrasauny řadíme především vysoké úrovně EMF a ELF, které jsou zdraví škodlivé. Jejich hodnota je u neověřených infrazářičů a nekvalitních a levných infrasaun vysoko nad normou, která je stanovena na 3 mG. Proto si od prodejce vždy vyžádejte certifikát!

Pokud vám jej prodejce z nějakého důvodu odmítne certifikát potvrzujícího nízké hodnoty EMF a ELF vydat, raději si je sami důkladně přeměřte. Přístroje, které měří elektromagnetická pole a extrémně nízké frekvence, jsou běžně k dostání.

Přijdou vás na trochu peněz navíc, ale budete díky nim mít jistotu, že nerelaxujete někde, kde je plno škodlivého elektrosmoguKvalitní infrasauny mají změřené hodnoty EMF/ELF nezávislými laboratořemi, a ty jsou buď nulové, nebo velmi nízko pod stanovenou normou.

 

infrasauna a skodlivy elektrosmog

 

Další negativní účinky infrasauny jsou poznatelné a lze je také „cítit“ u všech bezejmenných a levných infrasaun. Jejich výrobci běžně používají nátěry, které jsou do interiéru infrasaun naprosto nevhodné, protože vlivem tepla se z nich uvolňují látky zdraví škodlivé a také těkavé.

„Výrobci kvalitních infrasaun nepoužívají syntetické materiály
pro výmalbu interiéru infrakabin.“

Interiér kvalitní infrasauny rozpoznáte už na první pohled. Obvykle je precizně a do detailu zpracovaný a vyrobený z prvotřídního kanadského cedru červeného, který je ekologicky pěstovaný.

Kvalitní a ověřené infrasauny nemají vysloveně žádné škodlivé účinky. Ale pozor, nepleťte si negativní účinky infrasauny s kontraindikacemi saunování v infrasauně. Pokud se u vás objeví jakékoliv zdravotní potíže, používání infrasauny konzultuje se svým lékařem.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.