Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Vysoké EMF a ELF má vážné negativní účinky

Mezi ty nejhorší negativní účinky infrasauny řadíme především vysoké úrovně EMF a ELF, které jsou zdraví škodlivé. Jejich hodnota je u neověřených infrazářičů a nekvalitních a levných infrasaun vysoko nad normou, která je stanovena na 3 mG. Proto si od prodejce vždy vyžádejte certifikát!

Elektromagnetická pole (EMF) jsou energetické vlny o frekvenci nižší než 300 Hz nebo cyklů za vteřinu. Extrémně nízké frekvence (ELF) označují intenzity elektrického pole o frekvenci s rozsahem 3 – 30 Hz.

EMF se uvádí v jednotkách mG (miliGauss) a za bezpečný limit EMF se považuje hodnota 3 a menší.

negativni ucinky infrasauny

Pokud vám jej prodejce z nějakého důvodu odmítne certifikát potvrzujícího nízké hodnoty EMF a ELF vydat, raději si je sami důkladně přeměřte. Přístroje, které měří elektromagnetická pole a extrémně nízké frekvence, jsou běžně k dostání.

Přijdou vás na trochu peněz navíc, ale budete díky nim mít jistotu, že nerelaxujete někde, kde je plno škodlivého elektrosmoguKvalitní infrasauny mají změřené hodnoty EMF/ELF nezávislými laboratořemi, a ty jsou buď nulové, nebo velmi nízko pod stanovenou normou.

„Pokud si pořídíte nekvalitní infrasaunu neznámé značky, může se vám stát, že si místo kabinky ideální k relaxaci pořídíte infrasaunu plnou negativních účinků.“

 

negativni ucinky infrasauny

Kvalitní infrasauny nemají negativní účinky a hodnoty EMF jsou kontrolované

Kvalitní infrasauny mají certifikáty, které dokazují, že jejich hodnoty EMF jsou nulové a nebo zanedbatelné. Pokud už jsou, jsou u kvalitních infrasaun velmi výrazně pod hraniční normou.

Do kvalitní infrasauny se investice vyplatí, získáte tak dobrého společníka pro své zdraví a relaxaci – a to na celý život. Jen tak získáte blahodárné účinky infrasauny.

Podívejte se na měření hodnot EMF u kvalitních infrasaun, které nabízíme:

 

negativni ucinky infrasauny

Nevhodné interiérové nátěry a lepidlá v infrasaunách

Další negativní účinky infrasauny jsou poznatelné a lze je také „cítit“ u všech bezejmenných a levných infrasaun. Jejich výrobci běžně používají nátěry nebo lepidla, které jsou do interiéru infrasaun naprosto nevhodné, protože vlivem tepla se z nich uvolňují látky zdraví škodlivé a také těkavé.

„Výrobci kvalitních infrasaun nepoužívají syntetické materiály
pro výmalbu interiéru infrakabin.“

Interiér kvalitní infrasauny rozpoznáte už na první pohled. Obvykle je precizně a do detailu zpracovaný a vyrobený z prvotřídního kanadského cedru červeného, který je ekologicky pěstovaný.

Kvalitní a ověřené infrasauny nemají vysloveně žádné škodlivé účinky. Ale pozor, nepleťte si negativní účinky infrasauny s kontraindikacemi saunování v infrasauně. Pokud se u vás objeví jakékoliv zdravotní potíže, používání infrasauny konzultuje se svým lékařem.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *