Infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro 3 osoby dosahují rozměrů více než 150 cm na šířku a jsou proto ztělesněním komfortu. V 3místné verzi infrasauny si pohodlně vyložíte nohy, opřete se o boční stěnu a relaxujete. Takto si těch 50 minut v infrasauně jednoduše zamilujete. Prostor, rychlost nahřátí, komfort při utírání potu, možnost ležet i sedět – to vše dělá z infrasaun pro 3 osoby nejpraktičtější infrasauny na trhu. Přijďte to zažít na vlastní kůži. U nás si můžete sauny různých velikostí reálně vyzkoušet a porovnat, jaký rozměr je pro vás ten pravý.

Infrasauny, infrazářiče - léčí, nebo škodí?

Jak je to ve skutečnosti s infrasaunami? Detoxikují, omlazují a jsou opravdu lepší než tradiční finské sauny? Máme pro vás ověřená fakta a odpovědi přímo od lékařů.

10 důvodů, proč jsou kvalitní infrasauny Clearlight pořád NEJ

Infrasauny Clearlight patří už 20 let na první příčky v saunovém oboru. Ti, kteří ji vlastní , jsou majiteli nejen kvalitní infrasauny, ale zároveň té nejvíc účinné infrasauny na trhu.

Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Jaké zvolit infrazářiče? Keramické, karbonové, úplně jiné?

Infrazářiče jsou vůbec nejdůležitějším prvkem v infrasauně. Všechno ostatní, je pro léčebné a detoxikační účely méně podstatné. Víte jaké infrazářiče má mít nejlepší infrasauna?

Pomůžeme vám s výběrem kvalitní domácí infrasauny

Proč jsou právě kvalitní domácí infrasauny Clearlight jednoznačně těmi nejlepšími infrasaunami? Dokazují to nejen různí lékaři a wellness kliniky.

Vyberte si z naší nabídky infrasaun pro 3 osoby

Kvalitní infrasauny by měly být součástí každé domácnosti. Tělo se v infrasauně prohřívá do hloubky při nižších teplotách. Dochází k intenzivnějšímu přehřátí, pocení i z hlubokého tuku a k 4x účinnější detoxikaci.

Pravidelné saunování v kvalitní infrasauně vám zvýší zdraví a krásu. Přijďte si vyzkoušet příjemné teplo infrasauny na vlastní kůži.

infrasauny pro 3 osoby

Clearlight Essential 3

Infrasauna pro 3 osoby

155 x 112 x 194cm

infrasauny pro 3 osoby

Clearlight Premier 3

Infrasauna pro 3 osoby

155 x 112 x 193cm

infrasauny pro 3 osoby

Clearlight Sanctuary 3

Infrasauna pro 3 osoby

180 x 121 x 196cm

infrasauny pro 3 osoby

Royal Crown Luxury 3

Infrasauna pro 3 osoby

150 x 115 x 190cm

infrasauny pro 3 osoby

SaunaMed Luxury 3

Infrasauna pro 3 osoby

150 x 120 x 190cm

infrasauny pro 3 osoby

SaunaMed Classic 3

Infrasauna pro 3 osoby

150 x 120 x 190cm

Dožitovní záruka na infrasauny

U nás si nekupujete jen infračervenou saunu, ale i doživotní péči a servis.

Nekompromisní doživotní záruku na elektroniku i kabinu jistě oceníte, pokud to myslíte se saunováním vážně a její léčivé účinky budete využívat několikrát týdně.

infrasauny záruky

Lékaři a odborníci doporučují

Pozitivní účinky kvalitní infrasauny byly po mnoho let zkoumány po celém světě. Zde je uveden seznam klinických studií a článků.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Přijďte si vyzkoušet různé technologie infrazářičů a vybrat vhodnou infrasaunu

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik infrasaun různých značek i infrazářičů, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat.

Pokud vám opravdu záleží na tom, v jaké infrakabině budete trávit desítky hodin ročně, dopřejte si čas na návštěvu v našem testovacím centru infrasaun a přidejte se k dalším lidem, kterým se změnil názor na infrasauny.

Máte zájem o jiný typ infrasauny?

Infrasauny pro 1 osobu

Infrasauny pro 2 osoby

Infrasauny pro 4 osoby

Rohové infrasauny

Venkovní infrasauny

Všechny infrasauny

Objevte naše další produkty