Rohové infrasauny

Praktické umístění do rohu

Pokud máte nevyužité místo v rohu místnosti nebo jste limitováni malým prostorem, rohová infrasauna je ideálním řešením. A to se netýká jen vnitřních prostor. Rohovou infrasaunu můžete bez problému umístit i do venkovních prostor, a tím využijete dosud prázdný roh zahrady či terasy. Infrasauna se tak stane praktickým zařízením, ale třeba i designovou dominantou vaší domácnosti. 

Infrasauny, infrazářiče - léčí, nebo škodí?

Jak je to ve skutečnosti s infrasaunami? Detoxikují, omlazují a jsou opravdu lepší než tradiční finské sauny? Máme pro vás ověřená fakta a odpovědi přímo od lékařů.

10 důvodů, proč jsou kvalitní infrasauny Clearlight pořád NEJ

Infrasauny Clearlight patří už 20 let na první příčky v saunovém oboru. Ti, kteří ji vlastní , jsou majiteli nejen kvalitní infrasauny, ale zároveň té nejvíc účinné infrasauny na trhu.

Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Jaké zvolit infrazářiče? Keramické, karbonové, úplně jiné?

Infrazářiče jsou vůbec nejdůležitějším prvkem v infrasauně. Všechno ostatní, je pro léčebné a detoxikační účely méně podstatné. Víte jaké infrazářiče má mít nejlepší infrasauna?

Pomůžeme vám s výběrem kvalitní domácí infrasauny

Proč jsou právě kvalitní domácí infrasauny Clearlight jednoznačně těmi nejlepšími infrasaunami? Dokazují to nejen různí lékaři a wellness kliniky.

Široká nabídka rohových infrasaun

Rohové infrasauny jsou maximálně efektivní, ale také splňují nároky na estetičnost. Na trhu najdete různé modely, které se liší v mnoha ohledech, ať už zvolenou konstrukcí a materiálem, velikostí, ale i designem. Jedno mají ale všechny kvalitní infrasauny společné. Vždy se jedná o jedinečně navržená zařízení od spolehlivých výrobců. 

Infrasauna_Clearlight_Essential_4

Clearlight Essential 4

4 osoby

155 x 71 x 194cm

Infrasauna_Clearlight_Premier

Clearlight Premier 4

4 osoby

155 x 71 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Clearlight Sanctuary Corner

4 osoby

180 x 94 x 196cm

Infrasauna_SaunaMed_Luxury_6

SaunaMed Luxury 6

4-6 osob

212 x 148 x 190cm

Infrasauna_SaunaMed_Classic_6

SaunaMed Classic 6

4-6 osob

212 x 148 x 190cm

Zdraví a odpočinek na prvním místě

Infrasauny jsou skvělou volbou, pokud řešíte, jak podpořit své zdraví, aniž byste museli brát doplňky stravy nebo sportovat. Účinky infrasauny působí blahodárně na tělo i mysl. Vyzařované teplo uvnitř kabiny prohřívá celé tělo, čímž například podporuje imunitní systém, uvolňuje křeče a napětí ve svalech, podporuje hubnutí, ale má řadu dalších benefitů a pozitivní vliv na celkový organismus. Pokud toužíte po odpočinku nebo chcete uvolnit vzniklý stres a napětí, i tohle je zaručená cesta, jak toho docílit. 

Soukromé wellness podle vašich představ

Navíc vám odpadá starost návštěvy veřejných wellness center. Nemusíte se stydět před cizími lidmi. Doma si vytvoříte soukromé wellness podle svých představ a možností, které si můžete dopřávat pravidelně, třeba i každý den. Jestli víte, že byste takové wellness chtěli časem rozšířit, pořiďte si také vířivku nebo Swim spa a dopřejte si jen to nejlepší.

Máte zájem o jiný typ infrasauny?

Infrasauny pro 1 osobu

Infrasauny pro 2 osoby

Infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro 4 a více osob

Venkovní infrasauny

Kvalita rohových infrasaun i na českém trhu

Až budete vybírat rohovou infrasaunu, zaměřte se pouze na ta nejkvalitnější zařízení na trhu. Kvalitu poznáte například podle ověřených výrobců, ale i podle recenzí od spokojených uživatelů. My osobně vám doporučujeme britskou značku SaunaMed nebo americkou Clearlight. Jedná se sice o zahraniční rohové infrasauny, ale i takové pořídíte na českém trhu. Jedná se o špičkové výrobce, kteří patří mezi stabilní a ověřené značky.

Osobní zkušenost je zásadní

Při výběru se ale nespoléhejte jen na recenze a informace, které hledáte na internetu. Důležitá je vaše osobní zkušenost, kterou nic nenahradí. Jen díky tomu si ověříte zvolené materiály a prohlédnete si vnitřek infrasauny. Jen při osobním testování odhalíte případná negativa, nebo se naopak ujistíte, zda vám vybraný model rohové infrasauny skutečně vyhovuje po všech stránkách.

Lékaři a odborníci doporučují

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Srovnání s klasikou

Za klasiku mezi saunami je považovaná finská sauna. Tady je ale zásadní rozdíl, neboť infrasauna dosahuje nižších teplot, maximálně do 60 °C. Máte tak jistotu, že se nijak nepřehřejete a nebude to pro vás nepříjemný zážitek. Infračervené světlo působí přímo na tělo a prohřívá ho do hloubky. Naopak finská sauna nejprve prohřívá vzduch, a to na opravdu vysoké teploty, což vám nemusí udělat dobře. 

Ruku v ruce s moderními technologiemi

Součástí kvalitních infrasaun je to nejlepší vybavení, jako jsou ergonomické lavice a opěradla, infrazářiče, a to nejen na stěně,ale i v podlaze nebo také LED osvětlení. Díky takovým světlům si navolíte ideální barvu a saunování jednoduše propojíte i se světelnou terapií. Rohové infrasauny dnes dokonce patří mezi moderní zařízení, které si tykají s moderními technologiemi. Nezbytností je proto digitální ovládací panel, rádio, možnost připojení k Bluetooth či konektor k MP3. 

Doživotní záruka zaručena

Jen výrobci, kteří se zaměřují na kvalitní zařízení, myslí na své klienty více než na vlastní zisk. Poskytnou vám bez problému doživotní záruku, protože věří, že jejich zařízení jsou opravdu odolná a vydrží vám i desítky let. A to se týká také rohových infrasaun. 

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem