Rohové infrasauny

Pokud máte nevyužité místo v rohu místnosti nebo jste limitováni malým prostorem, rohová infrasauna je ideálním řešením. A to se netýká jen vnitřních prostor. Infrasauna rohová může být bez problémů umístěna i do venkovních prostor, a tím využijete dosud prázdný roh zahrady či terasy. Infrasauna se tak stane praktickým zařízením, ale třeba i designovou dominantou vaší domácnosti.

Infrasauny, infrazářiče - léčí, nebo škodí?

Jak je to ve skutečnosti s infrasaunami? Detoxikují, omlazují a jsou opravdu lepší než tradiční finské sauny? Máme pro vás ověřená fakta a odpovědi přímo od lékařů.

10 důvodů, proč jsou kvalitní infrasauny Clearlight pořád NEJ

Infrasauny Clearlight patří už 20 let na první příčky v saunovém oboru. Ti, kteří ji vlastní , jsou majiteli nejen kvalitní infrasauny, ale zároveň té nejvíc účinné infrasauny na trhu.

Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Jaké zvolit infrazářiče? Keramické, karbonové, úplně jiné?

Infrazářiče jsou vůbec nejdůležitějším prvkem v infrasauně. Všechno ostatní, je pro léčebné a detoxikační účely méně podstatné. Víte jaké infrazářiče má mít nejlepší infrasauna?

Pomůžeme vám s výběrem kvalitní domácí infrasauny

Proč jsou právě kvalitní domácí infrasauny Clearlight jednoznačně těmi nejlepšími infrasaunami? Dokazují to nejen různí lékaři a wellness kliniky.

Vyberte si z naší nabídky rohových infrasaun

Rohová infrasauny je maximálně efektivní, ale také splňuje nároky na estetičnost. Na trhu najdete různé modely, které se liší v mnoha ohledech, ať už zvolenou konstrukcí a materiálem, velikostí, ale i designem. Jedno mají ale všechny kvalitní infrasauny společné. Vždy se jedná o jedinečně navržená zařízení od spolehlivých výrobců.

rohová infrasauna

Clearlight Essential 4

Rohová infrasauna pro 4 osoby

155 x 71 x 194cm

rohová infrasauna

Clearlight Premier 4

Rohová infrasauna pro 4 osoby

155 x 71 x 193cm

rohová infrasauna

Clearlight Sanctuary Corner

Rohová infrasauna pro 4 osoby

180 x 94 x 196cm

rohová infrasauna

SaunaMed Luxury 6

Rohová infrasauna pro 4-6 osob

212 x 148 x 190cm

rohová infrasauna

SaunaMed Classic 6

Rohová infrasauna pro 4-6 osob

212 x 148 x 190cm

rohová infrasauna

Sanotechnik Deluxe

Rohová infrasauna pro 4 osoby

150 x 150 x 200cm

Zdraví a odpočinek na prvním místě

Infrasauny jsou skvělou volbou, pokud řešíte, jak podpořit své zdraví, aniž byste museli brát doplňky stravy nebo sportovat. Účinky rohové infrasauny působí blahodárně na tělo i mysl. Vyzařované teplo uvnitř kabiny prohřívá celé tělo, čímž například podporuje imunitní systém, uvolňuje křeče a napětí ve svalech, podporuje hubnutí, ale má řadu dalších benefitů a pozitivní vliv na celkový organismus. Pokud toužíte po odpočinku nebo chcete uvolnit vzniklý stres a napětí, i tohle je zaručená cesta, jak toho docílit.

Soukromé wellness podle vašich představ

Navíc vám odpadá starost návštěvy veřejných wellness center. Nemusíte se stydět před cizími lidmi. Doma si vytvoříte soukromé wellness podle svých představ a možností, které si můžete dopřávat pravidelně, třeba i každý den. Jestli víte, že byste takové wellness chtěli časem rozšířit, pořiďte si také celoroční venkovní vířivku nebo Swim spa a dopřejte si jen to nejlepší.

Kvalita rohových infrasaun i na českém trhu

Až budete vybírat rohovou infrasaunu, zaměřte se pouze na ta nejkvalitnější zařízení na trhu. Kvalitu poznáte například podle ověřených výrobců, ale i podle recenzí od spokojených uživatelů. My osobně vám doporučujeme britskou značku SaunaMed nebo americkou Clearlight. Jedná se sice o zahraniční rohové infrasauny, ale i takové pořídíte na českém trhu. Jedná se o špičkové výrobce, kteří patří mezi stabilní a ověřené značky.

Dožitovní záruka na infrasauny

U nás si nekupujete jen infračervenou saunu, ale i doživotní péči a servis.

Nekompromisní doživotní záruku na elektroniku i kabinu jistě oceníte, pokud to myslíte se saunováním vážně a její léčivé účinky budete využívat několikrát týdně.

infrasauny záruky

Lékaři a odborníci doporučují

Pozitivní účinky kvalitní infrasauny byly po mnoho let zkoumány po celém světě. Zde je uveden seznam klinických studií a článků.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Přijďte si vyzkoušet různé technologie infrazářičů a vybrat vhodnou infrasaunu

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik infrasaun různých značek i infrazářičů, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat.

Pokud vám opravdu záleží na tom, v jaké infrakabině budete trávit desítky hodin ročně, dopřejte si čas na návštěvu v našem testovacím centru infrasaun a přidejte se k dalším lidem, kterým se změnil názor na infrasauny.

Máte zájem o jiný typ infrasauny?

Infrasauny pro 1 osobu

Infrasauny pro 2 osoby

Infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro 4 osoby

Venkovní infrasauny

Všechny infrasauny

Objevte naše další produkty