4 důvody, proč si pořídit venkovní vířivku pro 4 osoby

Pokud je vaším snem vytvořit si doma soukromý wellness, vybírejte z těch nejkvalitnějších vířivek na trhu. Před koupí se zaměřte také na jeden zcela podstatný parametr. Rozhodujte se také podle toho, kolik osob bude vířivku využívat.

1. Není nad klasiku

Venkovní vířivky pro 4-5 osob patří mezi ty nejprodávanější. Většina osob se na ně zaměřuje jako na zlatou střední cestu. A to nejen kvůli rozměrům či ceně, ale i dalším benefitům. A není na tom nic špatného.

„Takový model vás rozhodně nijak nezklame.“

 2. Pozvěte přátele, uspořádejte oslavu

Taková vířivka je ideální pro ty, kteří chtějí trávit čas s rodinou či přáteli. Můžete zde odpočívat s rodinou nebo si udělat klidný večer po práci a strávit čas jen ve dvou, čímž si zajistíte ještě o něco více pohodlí. Máte na zahradě gril, nebo domácí udírnu? Odpočinek ve vířivce si můžete dopřát třeba zatím co se vám připravuje maso. Není ale problém, abyste vířivku využili jako součást párty pro více kamarádů nebo pro dětskou oslavu. Nebudete zde možná mít tolik místa na nohy a nezažijete ve vaně klidný relax, ale určitě si užijete spoustu zábavy.

virivky pro 4 - 5 osob-2

3. Masáže nikdy nebudou stereotypní

Tyto vířivky vám zajistí kompletní celotělovou masáž. Každý den si můžete dokonce dopřát jiný typ masáže, pokud budete střídat místa ve vířivce.

„Důvod je prostý: na každém místě jsou totiž jinak uspořádané trysky.“

Ať už si dopřejete relaxační hydromasáž celého těla a druhý den třeba masáž chodidel či zad, vždy to bude výjimečný zážitek. 

 

4. Na výběr máte různé modely venkovní vířivky pro 4 osoby

Na trhu narazíte na odlišné modely a je potřeba, abyste si pro sebe vybrali ten, co vám sedne po všech stránkách. Některé modely obsahují dámské i pánské lehátko a také hluboké a relaxační sedadlo. Na výběr máte jak kulatý, tak hranatý tvar různých rozměrů. Odlišnosti najdete i v umístění a počtu masážních trysek. Proto se rozhodně nerozhodujte po internetu, ale vyzkoušejte si napuštěné vířivky, ať víte, co od nich očekávat. 

Vyberte si venkovní vířivku pro 4 osoby

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:
Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky, jacuzzi či spa vířivky?: Přečtěte si zkušenosti majitelů vířivek z celého světa! Které vířivky doporučují nejčastěji?
Vířivka v interiéru, nebo exteriéru?: Podívejte se, jaké jsou klady a zápory vířivek umístěných venku a vevnitř. Pomůžete vám se rozhodnout!
4 tipy, jak spolehlivě vybrat vířivky do zahrady: Rady a tipy, které vám pomohou při výběru exteriérové vířivky.
Kompletní průvodce světem vířivek: Co vše byste měli zvážit před koupí vířivky? S námi na nic nezapomenete!
10 nejčastějších otázek, které nám kladete před nákupem vířivky: Na co se nás nejčastěji ptáte a co vám na to odpovídáme?

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *