Reference

Ke každému z vás přistupujeme individuálně. To se odráží i na celkové spokojenosti. Přečtěte si reference zde a podívejte se také na reference na našich slovenských stránkách či přímo na stránkách výrobců, které zastupujeme.

Jsme si jistí, že nic lepšího na světovém trhu s vířivkami a infrasaunami není.

U nás jsou všechny vířivky i infrasauny připravené k vyzkoušení v plném provozu, abyste jejich účinky mohli pocítit na vlastní kůži.

Zveřejněné spotřebitelské recenze zboží pochází od našich klientů, kteří zboží skutečně používají. Naše klienty oslovujeme mailem se žádostí o recenze což zajišťuje jejich pravost.

 

Mnoho dalších referencí najdete i na našich slovenských stránkách;

a stránkách našich výrobců.: Vířivky Marquis

Infrasauny Clearlight – videa od nadšených zákazníků

Infrasauna Clearlight Essential 1

Mám v kalendáři poznámku, že před rokem jste mi doma instalovali jednu z vašich infrasaun. Po týdnu jejího užívání jsem Vám poslal nadšené hodnocení a chtěl jsem sám pro sebe vědět, zda se můj názor po roce nezmění.

Protože jsem saunu podrobil opravdu těžké roční zatěžkávací zkoušce, myslím, že by moje závěry mohly zajímat i Vás. Saunu jsem během roku použil 360x (opravdu jsem vynechal jen 5x). Vždy minimálně hodinu. Plně mi nahradila saunu finskou, které jsem též nadšeným příznivcem. Když píšu plně, tak myslím včetně vydatného pocení a ochlazování ve sprše po saunování. Když jsem u toho pocení, tak saunu mám umístěnu, jestli si vzpomínáte, v mém „chlapském“ pokoji velikosti cca 20 m2. Docela mi záleží na pořádku a voňavém prostředí, proto jsem se trošku obával, zda sauna samotná, i když v ní samozřejmě používám osušky, nebo pokoj nebudou časem potem cítit. Ani náhodou. Sauna stále voní dřevem jako na začátku a do pokoje se dostane maximálně vůně eukalyptu, což je naopak příjemné.

Mile mě překvapila i spotřeba, kterou jsem sice nějak zvlášť nesledoval, ale nedávno mi shodou okolností přišlo roční vyúčtování a platím o 500 kW víc oproti letům předcházejícím, což takřka přesně koresponduje se spotřebou uváděnou v technických parametrech k infrasauně, kde je uváděn výkon 1400W (takže jedno saunování mě, při dnešních cenách  elektřiny, přijde na 8,50 Kč).

A to, že svým zpracováním je sauna plnohodnotným moderním kusem nábytku v pokoji, což ocenili všichni kdo ji viděli, jen podtrhuje mě přesvědčení, že její nákup byl jednou z mých nejlepších investic.

A jaké má saunování vliv na mé zdraví? To, přiznám se, nedokážu úplně přesně popsat. Snažím se denně provozovat nějaký sport, takže k večeru mě v mých 63 letech už leccos pobolívá. Ale po sauně se cítím opravdu skvěle a spím jak dudek. Takže tak.

Pane Vasaráb. Pokud se Vám něco z mého hodnocení bude hodit, budu rád. Asi ale už všechno popsané víte. Přesto jsem ještě jednou cítil potřebu se k sauně vyjádřit. A taky k Vám. V ničem jste mi před nákupem nelhal. A s tím se člověk až tak často nesetkává.

Jiří Doválel, Znojmo,  702 763 815

Vířivka Marquis Spas The Show

Pro koupi výřivky u  pana Vasarába jsme se rozhodli po několikaměsíčním výběru různých typů a prodejců. Navštívili jsme asi 5 prodejců a koupání jsme zkoušeli u dvou. Vyzkoušení v provozu je nutné. Vizuálně vypadají vířivky velmi podobně, rozdíl se pozná až při použití. Jsme již starší lidé a měli jsme zájem, aby vířivka plnila i funkci masážní, nikoliv jen relaxační.

U pana Vasarába jsme vyzkoušeli 4 typy vířivek, pak jsme navštívili  jiného prodejce, kde jsme vyzkoušeli 3 typy zařízení. Pak jsme dospěli k názoru, že musíme znovu vyzkoušet výřivky Marquis, kde se nám zdál o dost lepší masážní účinek. U pana Vasarába jsme  znovu zkoušeli už jen vytypovanou vanu. Skutečně jsme si potvrdili podstatně lepší masážní účinky. Velmi doporučujeme vícekrát vyzkoušet, pro správné rozhodnutí nestačí jeden krátký test.

Musíme konstatovat, že prodejní prostory byly u pana Vasarába nejpříjemnější a mile nás přkvapila celá atmosféra obchodního jednání. Ačkoliv cenově byla vybraná výřivka podstatně dražší, než u druhého prodejce, rozhodli jsme se pro tento výrobek. Dalším kladem byla možnost rychlé dodávky (vana byla dodána do 14ti dnů), někteří prodejci měli dodací lhůty až půl roku a to, že se jedná o kompletní výrobek jedné firmy a nikoliv o stavebnici sestavenou od různých výrobců.

Montáž proběhla bez problémů a třetí den byla již výřivka v provozu. Je umístěna venku na zahradě a chráněna přístřeškem s krytinou z polykarbonátu. Přístřešek byl postaven až po instalaci vany. (Výřivku máme umístěnou vedle sauny).

Výřivku používáme většinou tak 2x týdně, kromě týdnů s většími mrazy. Typ Show je zcela pohodlný i pro 4 osoby. Pro komfort koupele je docela důležité, aby do sebe  lidé nestrkali nohama, to kazí relaxační pohodu.

Zimní provoz byl zcela bez problémů. Doporučujeme u větších van zcela určitě zvedací rám termokrytu výřivky. Co se týče údržby, provádíme vyplachování filtrů po každém použití + přísady dle návodu. Občas se objevuje  linka při hladině vody, kterou lze snadno odstranit speciální houbičkou. To jsou naše zkušenosti z dosavadního provozu.

S výřivkou jsme spokojeni, splňuje zcela naše představy a  zájemcům doporučujeme showroom pana Lukáše Vasarába určitě  navštívit.

Jaroslava a Jindřich S., Střítež u Pelhřimova

Infrasauna Clearlight Essential 3

Už je to několik měsíců, co si užíváme naší novou infrasaunu  Clearlight a jsme VELMI spokojeni.

Začalo to našim zájmem o sauny, kdy manželka s dcerou „studovaly“, jaké jsou různé druhy saun, jak jsou prospěšné zdraví a co by  to přineslo nám, jako relaxace, prevence atd. Po dlouhém studování jsme začali hledat nejen dostupné informace, ale hlavně provozovnu, kde bychom si námi vybranou saunu mohli vyzkoušet. Přestože jsme hledali a projížděli snad celou republikou, věřte, tak byl problém s předvedením a vyzkoušením. Až časem po několikátém kontaktu jsme mluvili s p. Lukášem Vasarábem a ono to zafungovalo.

Nejenže nám velmi ochotně po telefonu na vše odpovídal, ale úplně samozřejmě nám nabídl prohlídku a vyzkoušení saun o které budeme mít zájem – to bylo první velké plus, proti konkurenci. Co následovalo bych shrnul do dalších bodů.

1. Celé jednání bylo na velké úrovni, jak po stránce ochoty, tak odbornosti. Byli jsme překvapeni s jakou profesionalitou nám bylo vše vysvětleno a předvedeno.

2. Na ukázku saun jsme jeli troch s obavou, protože jsme cestovali více než 100km a ne poprvé. Byli jsme však hodně překvapeni z jednání a přijetí pana Lukáše. Vše co řekl mělo hlavu a patu, vše co slíbil také splnil a i mnohem více. Strávili jsme ukázkami a zkoušením skoro půl dne, ale stálo to za ten strávený čas. Dozvěděli jsme se mnoho nového a po vyzkoušení jsme byli rozhodnuti o koupi.

3. Bohužel v době covidové nastali problémy s dodávkami, ale na všech termínech jsme se dohodli a cena i přes další zdražení zůstala stejná. Námi vybraná infrasauna nám byla naistalována rychle a v pořádku. Vše náležitě vysvětleno a předvedeno.

4. Naše představy byli nejen splněny, ale po několika měsíčním užívání i překročeny – jsme velmi spokojeni, jak s relaxem, tak s účinky – po saunování se cítíme výborně.

5. Infrasaunu Clearlight bychom určitě doporučili, protože většina lidí, pokud ji sama nevyzkouší, tak nepochopí, jaký je rozdíl proti „normálním “ infrasaunám. Nikdy bychom tomu nevěřili, pokud bychom ji nezkusili a neměli ji doma. Vypadá dobře, je kvalitně vyrobená i kvalitní montáž a hlavně saunování je pohodlné, není nijak drahé, působí velmi příjemně a účinky již pozorujeme na našem zdraví.

6. Každý, kdo chce kvalitní saunování, relaxaci i prevenci zdraví by se měl u p. Lukáše Vasarába informovat, vyzkoušet a posoudit sám. Za nás- celou rodinu můžeme jen chválit a doporučit – jsme OPRAVDU MOC spokojeni.

K. Topič s rodinou děkuje 

Vířivka Marquis Spas Vector V65L

Firmu Welldo jsem kontaktoval poté co jsem se dozvěděl, že mají předváděcí místo v Troubsku, což je nedaleko od našeho místa bydliště. Po telefonické dohodě nás pan Vasaráb pozval na ukázku jejich produktů.

Pro celou naši rodinu byla návštěva ve firmě Welldo velice příjemně strávené dopoledne. Bylo možné si prakticky vyzkoušet všechny vystavené modely. Z počátku nám byly předvedeny vířivky Royal Spa, které mě i ženu zaujaly nejen svoji kvalitou, ale hlavně cenou. Potom následovalo předvedení vířivky Marquis Vector 21. Ta nás naprosto uchvátila svým designem i celkovým komfortem masáže. Cena je v porovnání s ostatními  vyšší, ale celkový dojem z této vířivky nás přesvědčil o této volbě a rozhodně nelitujeme.

Poté co jsme se dohodli na objednávce nás pan Vasaráb navštívil u nás doba, aby mohl zařídit dodání vířivky na místo a následnou instalaci. Protože se jednalo o instalaci v patře bytu na terasu, tak já jsem v tom viděl mnoho komplikací. Vzhledem k tomu, že pan Vasaráb má evidentně mnoho zkušeností i s horším přístupem, tak vše zařídil od dopravy až na místo, připojení do el. sítě, první napuštění a spuštění vířivky. Poté mi vše vysvětlil a popsal jak se starat o vodu, kdy a kolik dávat různé chemie, protože jsem byl v tomto ohledu naprostý začátečník. Následně jsem potřeboval vícekrát pár drobných rad a pan Vasaráb mi vždy odpovídá ve velice krátkém čase a ochotně poradí. Vířivku Marquis Vector 21 s rodinou (2+2) užíváme pravidelně více než půl roku a mohu říct, že jsem pravidelně chodil na masáže z důvodu brnění v pravé ruce a noze. Od doby co pravidelně užívám vířivku mohu popravdě říci, že jsem nebyl na masáži ani jednou. Jsem opravdu nadšený z komfortu a účinku poskytované hydro masáže.

Firmu Welldo jmenovitě pana Vasarába mohu vřele doporučit. Pan Vasaráb je velice příjemný a ochotný člověk, který vždy dodržel na čem jsme se dohodli a prodejem to u něj rozhodně nekončí.

Miroslav T., Ivančice

Vířivka Royal Spa Boracay

Již delší dobu jsem uvažovala o vířivce, jelikož bazén nelze využívat celoročně, jezdíme s manželem pravidelně do lázní, chtěla jsem relaxaci pro naše zdraví doma. Dlouho jsem hledala vířivku dle svých představ, kde by byla dvě pohodlná lehátka a více funkcí. Takovou  vířivku jsem našla na stránkách firmy Welldo.

Oslovila jsem specialistu firmy pana Vasarába, který byl velice ochotný, vstřícný a odpovídal mi na moje požadavky, pomohl mi najít tu nejvhodnější vířivku, která mé požadavky naplňovala – Roal Spa Boracay Prémium – Unique. Pan Vasaráb vířivku dovezl, zapojil a velmi pečlivě vše vysvětlil, pomohl vybrat doplňky – čištění a péče o vířivku.

Jsem s manželem velmi spokojená a jsem ráda, že jsem ho přemluvila ke koupi, vířivka je již na první pohled velice krásná s perleťovou vanou a se spoustou funkcí, které si každý volí samostatně. Máme ji jen pár týdnů, ale věřím, že nám bude pomáhat k plné relaxaci a udržení si zdraví. Těším se také na zimu, bude to jistě velice příjemné relaxovat v teplé vířivce.

Tuto vířivku mohu všem doporučit, rehabilitaci máme každý den za jakéhokoli počasí. Byla to správná volba koupit vířivku od firmy Welldo, která zajišťuje také servis a poradenství.

Evženie S., Bečov nad Teplou

Infrasauna Royal Sauna Crown Nice

Jednání bylo bezproblémové, prodejce představil produkt a pak zodpovídal všechny dotazy v příjemném prostředí při čaji s bohatým časovým prostorem. Za velkou výhodu považuji možnost vyzkoušet si sauny. To, na čem jsme se dohodli, bylo naplněno, sauna byla dodána v termínu dle dohody, prodejce ji instaloval a zaškolil obsluhu.

Saunu používám 1-2x týdně a zatím s ní není žádný problém. Trochu mě překvapilo, že u některých viditelných hlaviček vrutů chyběli záslepky (u tak drahé sauny bych to neočekával), ale prodejce je dodal dodatečně. Další věc, která mě překvapila je nepříjemný pískot ionizéru.

Celkově saunu hodnotím jako příjemnou a účinnou. U tohoto prodejce bych nakoupil znovu.

Rostislav R., Veselí nad Moravou

Vířivka Marquis Spas The Show

Byla jsem požádána, zda bych podala referenci na vířivku Marquis a jejího dodavatele firmu Welldo.
Jsem analytický typ, který si dělá komplexní porovnání i na nákup varné konvice nebo Pc myši, tudíž o vířivkách nabízených na trhu jsem se snažila najít maximum informací a následně je porovnat, abych zvolila pro nás co nejlepší variantu cena/výkon a zároveň moji nejvyšší prioritou byla co nejmenší práce s údržbou.

Bylo pro mě skvělé, že na stránkách firmy Welldo bylo hodně informací a získala jsem různé zajímavé informace, které jsem také použila při zpracování mé analýzy.

Z úzkého výběru asi 3. kvalitních výrobců jsme nakonec zvolili vířivku Marquis. Hlavním důvodem byla především přijatelná údržba (nechci dělat neustálou obsluhu, chci si to užít, což v tomto případě můžu, přestože zcela bez práce to není) a zároveň kvalita vody je dobrá, prestože není používáný chlór, takže voda je mnohem příjemnější.

Další zásadní věcí pro rozhodnutí koupit Marquis bylo rozmístění trysek, kdy jsem hledala vířívku s masáží pro chodidla a nohy, kdy jsem hledala nějakou pomoc pro lymfatický systém, který jsem musela začít řešit. Musím říci, že rozmístění trysek u konkrétního zakoupeného modelu Show pro nás a zejména mě osobně je skvělé, wow.  Přestože jsem menší postavy , tak stejně mám nejdradši „kapitánské = pánské“ sedadlo, kde jsem úplně ponořená

….Při výběru určitě doporučuji  před koupí vyzkoušet pokud možno konkrétní typ vířivky nebo takovou, která má co nejpodobnější typ masáže atd….

K výše uvedenému dodávám, že dodavatel vířivky Marquis pan Vasaráb byl velmi ochotný, mohli jsme
před koupí vířivku vyzkoušet, byly nám zodpovězeny veškeré dotazy (a že jsem jich měla dost) a mohli jsme se v klidu rozhodnout, aniž by nás někdo dodatečně přesvědoval. Byli jsme v kontaktu také s kolegou pana Vasarába, který nám taktéž podal informace, které jsem potřebovala.

V průběhu času jsem ještě potřebovala nějaké věci řešit či se ujistit o správnosti svého postupu s údržbou apod., a vždy mi byly ochotně zodpovězeny mé dotazy a pokud jsme se na něčem s panem Vasarábem dohodli, tak dohody vždy platily, za což jsem byla ráda. Jediné, co jsem měla lépe vyhodnotit bylo lepší odvětrání místnosti, kdy místnost je celoročně nevytápěná/studená a v zimě je velký odpar, jelikož voda ve vířivce má třeba 37°C , venku je třeba pod nulou a vířivka běží třeba hodinu. Za skvělý považuji přídavný držák na kryt a madlo podsunuté pod vířivku. Určitě vyberte protiskluzovou dlažbu (maximální dostupnou nejvyšší protiskluznost, většina výrobců dlažby uvádí protiskluznost skoro u všeho – mám na to trik – vezměte vlhký papírový kapesník a vyzkoušejte vzorkovnu……:-D:-D:-D ).

Já osobně (naše rodina) považuji vířivku Marquis za skvělou (šli jsme do dražšího modelu této značky, než který jsme původně plánovali, konkrétní vyzkoušený model jsme zhodnotili jako top). Tým firmy Welldo se nám snažil vždy vyjít vstříc, takže máme opakovaně jen dobrou zkušenost. Já osobně včetně rodiny jsme spokojení.

S. Ostrava

Vířivka Royal Spa Nikobary

S vámi jsem byl nadmíru spokojený, už od začátku na nás tehdy udělalo dojem, velmi zdvořilé vystupování, vstřícný přístup při vysvětlování až po samotný servis kterého se nám dostalo při návštěvě u vás.

Osobně jsem vyzkoušel veškeré typy které se u vás nabízí, nebo alespoň tenkrát nabízeli. Tuto jsem zvolil kvůli většímu prostoru a jako jediná mi na velikost sedla. Jiný typ bych nevolil, líbí se mi relativně velká škála barevného podsvícení, možnosti reproduktorů a samozřejmě masážní funkce.

ířivku využívám denně a jsem absolutně spokojen. Jediné co bych za sebe vytkl, je barevné provedení skeletu, nevím jak je to možné, ale neustále se mi tvoří takový mírně zažloutlý prstenec u hladiny, který musím drhnout, ale počítám spíš že to je mnou 🙂 Řekl bych, že v momentě kdyby byla na výběr jiná barva, tolik by to netlouklo do očí.

Jinak vířivka jako taková, skvěle vystihla to co jsem od ní čekal, rád si do ni vlezu už jen se ohřát, nebo si dát takovou svou pauzičku a být nerušen. Voda se udržuje velmi lehce, není to nijak náročné nebo složité. Ze začátku nám to přišlo neskutečně náročné, ale po chvilce užívání to člověk pochopí.
Určitě bych tuto vířivku doporučil, jeji provedení je bytelné, není to žádná „hrachovina“, ovládání trysek je velmi intuitivní. Za mne je určitě zapotřebí mít ještě náhradní dva filtry které jsou připravené případně zaměnit za filtry ve vodě. Je zapotřebí dbát na kvalitu vody, chemie vámi nabízená je skvělá, jen pokud se na něco zapomene nebo se s něčím opozdím, je to ihned znát. Například mne po výstupu z vody svědí záda. Ale jak říkám, to není ani vámi a ani vířivkou, to je tím že občas člověk zapomene.

Vás bych jako dodavatele doporučil, vystupování super, reakční doba při požadavcích je okamžitá ( i o víkendech) za což vám děkuji.
Co bych za sebe vytkl, ať jen nechválím, je dodávka vířivky na místě, já bohužel doma nebyl, ale určitě by bylo s výhodou na lépe nachystat. Snad vás to takto neurazilo.

Ale abych to za sebe shrnul, vřele doporučuji jak vás tak i vámi nabízené vířivky.

Jakub D., Kolín

Infrasauna Clearlight Essential 1

Za mě velká spokojenost, dodání sauny by mohlo být rychlejší, ale za to vy jste nemohli,jednání s vámi na dobré úrovni ,za mě 5⭐👍

Dana V., Český Krumlov

Vířivka Maruquis Spa Vector V94l

Lukáš nám při výběru vířivky dokázal odborně zodpovědět všechny naše dotazy a to i přes to, že veškerá komunikace probíhala na dálku. Jde vidět, že je svému oboru hodně rozumí a dýchá pro něj. Doporučená vířivka nakonec dokonce předčila naše očekávání a je radost v ní relaxovat, takže firmu můžu s klidným s vědomím doporučit dále

Martin K., Praha

Vířivka Maruquis Spa Vector V65L a Sauna Royal 

Děkuji všem z Wellda, po zdravotních potížích a následné rekonvalescenci jsem hledal řešení v rodiném domě a mněl jsem možnost vyzkoušet-jako jediní nabízeli saunu na vlastní kůži.Bylo to super a vyzkoušelí jsme s manželkou více typů.Druhá návštěva byla se stejným průběhem-a byli jsme tak spokojení- objednali Royal saunu a udělali doma místo aby jsme v soukromí mohli užívat saunování-maximální spokojenost. Čas běžel a doplnili jsme o infra nahřívací lehátko. Když jsme sedávali po sauně a povídali si s manželkou tak jsme začali uvažovat o vířivce :-). Byli jsme se dívat i jinde ale povídat si o věci je jedna věc, nomoct si vyzkoušt věc druhá a stojí to peníze, které musíme vydělat a tak jsme zase volali do Wellda protože mají vystaveno a nabídnutí vyzkoušení jsme přijali s radostí-ostatní prodejci jen mluví ale nikdo moc nenabízí několik vířivek v soukromía nechyjí Vás užívat a přemýšlet.Vyzkoušeli jsme 3 vířivjky a nakonec skončili u Marquise pro 3 osoby-a super provedení a jednotlivé místa s rozdílnou masážní funkcí a Mastersilk navíc pro terapii. Ještě napíši jednu recenzi jak bude dodáno Swimspa od Marquise kde chceme využívat celoročně aktivní plavání. Děkuji ještě jednou-osobně jsme si již poděkovali a budeme se vídat do budoucna kvůli chemii :-).

Aleš K., Biskoupky

Infrasauna Clearlight Essential 3

Při jednání s Vámi jsem byla velmi spokojená. Čekala jsem na svoji sauničku vzhledem covidové situaci dlouho, ale vždy jste mě pravdivě informoval co se děje a jaká je skutečnost s dodáním.

Trošku mě potom zamrzelo, když po výpadku elektřiny mi sauna nenaskočila a já jsem Vás požádala o radu, že jste mě emailem docela utřel – ale návod na odstranění závady jsem si vytiskla a již ho mám zažitý.

Infrasauna splňuje vše, co jste při jednáních slíbil. Velmi oceňuji dizajn, provedení a pro mě potřebné kvalitní přehrávání hudby.

V sauně relaxuji cca 2x za týden – dle časových možností. Jednu relaxaci mám hodinu  na maximální vyhřátí 45 st. Po tomto čase a teplotě se cítím jako znovuzrozená. Bezvadně se mi zhojily jizvy po operaci, pročistila a zpevnila pleť (jsem chválena, že mi to sluší – v 65ti letech dobrá poklona). Také mě přestaly bolet záda, svaly mám uvolněné, pružnější. Také mám mnohem lepší náladu. Především z těchto důvodů doporučuji všem tuto nádheru vyzkoušet a hlavně mít možnost jí používat.

Vás jednoznačně doporučuji také. Pro spolehlivost, férovost a příjemné jednání. Za to vše velmi děkuji.

Jana A., Toužim

Vířivka Royal Spa Bracay Unique

Pán Vasaráb se nám velmi ochotně věnoval, produkt i služby odpovídaly tomu, co bylo domluveno.

Nakonec nás přesvědčil k nákupu asi dobrý dojem z p. Vasarába, firem s vířivkami je hodně a rozeznat kvalitu předem dost dobře nejde… takže důvěra v prodejce je určitě to zásadní.

Vířivka nám vyhovuje, používám ji, pokud jsem v domě, kde je nainstalovaná, každý den. Používal jsem ji i v mrazu -15 a vše bylo ok. Splňuje, co bylo avizováno. Drobná připomínka ke krytu: v přední části by bylo dobré umístit ucho nejen ze předu, ale i z boků. Hlavně při zavírání vířivky je nutné to tahat za lem krytu, zvláště v mrazech to není moc příjemné a může se kryt poškodit. Schody do vířivky v mrazech není možné udržet suché a pak dost kloužou… zvážil bych nějakou úpravu nášlapu, aby byl více vroubkovaný. Mám zkušenosti i s lázeňskými vanami, kde jsou nejen trysky, ale i účinná perlička. Nevím, zda by šla vířivka takto vylepšit, bylo by to pak už super.

Ve vanách trávím hodně času, pokud ne ve vířivce, tak v nějaké masážní vaně jsem každý den. Vana mi pomáhá od bolesti zad, svalstvo zad se uvolní skvěle. Jsem starý člověk a sedím celé dny u PC, takže záda bolí. Relaxuji, vymýšlím SW etc…..

Produkt doporučuji. Vířivky máme v našich domech už tři a koupím další. Dělají to, co mají dělat, tři roky fungují bez problémů i v těžkých mrazech, nic se neloupe a vše drží. Čerpadla jsou dostatečně dimenzovaná a čištění vody je ok. Cena je sice o něco vyšší než u obdobných vířivek, ale myslím, že poměr cena kvalita výkon je OK.

Dr. Petr K., Jeseník

Infrasauna Clearlight Outdoor 5

Obchodní jednání bylo v naprostém pořádku. Ke koupi nás přesvědčilo představení výrobku, úroveň „showroomu“ a možnost saunu vyzkoušet. Firmu welldo doporučuji pro její serióznost.

Infrasauna Clearlight Essential 2

S jednáním pana Vasarába jsme byli spokojeni. Infrasauny nám předvedl velmi důkladně, mohli jsme si některé typy vyzkoušet. Vše nám odpovídal a vysvětlil.

Bohužel došlo k nedodržení termínu dodání sauny. Termín se posunul o několik měsíců kvůli covid situaci.

Saunu jsme si vybrali na základě možnosti vyzkoušet si a porovnat jednotlivé typy saun v showroomu.

Infrasauna splňuje naše očekávání, funguje bez závad, má pozitivní účinky na zdraví – zejména prohřátí a zlepšuje stav suché pokožky. Doporučuji ji zejména pro vyzkoušené zdravotní účinky.

Vířivka Royal Spa Aruba Premier

Při jednání s panem Vasarábem bylo vše v pořádku. Vířivku jsme si vybrali pro její vzhled a funkčnost a nyní nám poskytuje výborný relax.

Welldo doporučuji, vyjdou ve všem vstříc a jsou ochotni při problému pomoct.

Miroslav S., Kořenec

Infrasauna Clearlight Premier 3

Pan Vasaráb byl vždy milý, vstřícný a korektní. Produkt podrobně popsal a umožnil i jeho následné vyzkoušení. K nákupu nás přesvědčila kvalita produktu. Infrasauna po užívání naplňuje naše očekávání, výborně se v ní relaxuje. Doporučuji produkt i společnost.

Viliam P., Tatranská lomnica

Infrasauna Clearlight Essential 1

Vše proběhlo na mé spokojenosti, dodání i proškolení výrobku. pouze dlouhá dodací lhůta (v době covidu). Přesvědčila nás hlavně kvalita zářičů. Produkt a firmu doporučuji.

Dana V., Český Krumlov

Infrasauna Royal Crown Luxury 2

Infrasaunu jsem si vybral kvůli přístupu prodejce. V prvním týdnu užívání došlo k „posunutí“ sedací lavice, tzn. žádost o nápravu. Oprava proběhla během pár dní.

Nevýhodou je nižší Max. teplota, která byla řešena možností dokoupit extra infrazářiči na dveře (dokonce Welldo zapůjčilo na zkoušku, před zakoupením). Jako minus hodnotím i horší ovládání (pomalé reakce ovl. panelu, někdy je nutno mačkat vícekrát). Plusem jsou provedení a ochota prodejce.

Infrasauna splňuje očekávání, reálně pomáhá svalovým křečím, bolestem a ztuhnutí – nutno používat hned po prvních příznacích, pak je výsledek velmi rychle patrný.

Produkt doporučuji protože reálně pomáhá a firmu pro její ochotu vyjít vstříc a věci řešit.

Maxim H., Staré Město u Uh. Hradiště

Vířivka Royal Spa Martinique Excellent

K nákupu vířivky nás přesvědčila možnost si vířivky vyzkoušet. U tohoto modelu mi nejvíce sedělo rozložení trysek. Při jejím užívání nám přináší relaxaci a uvolnění svalových bolestí po zátěži.

Produkt můžu doporučit, jsem spokojen s funkčností, silou masážních trysek, čistotou vody a designem.

Doporučit můžu i p. Vasaraba pro jeho bohaté zkušenosti s provozem, montáží a řešením problémů.

Lukáš B., Frýdek-Místek

Infrasauna Royal Crown Nice 2

Obchodní jednání bylo příjemné a pan Vasaráb nám produkt dokonale představil od začátku až do konce. Dodržel co slíbil… Jednání bylo na profesionální úrovni.

Infrasaunu Royal jsme si vybrali kvůli zdravotním problémům. Sauna nám poskytuje relaxaci a má příjemné účinky.

Společnost doporučuji pro velmi příjemný a ochotný přístup.

Ludmila O., Čejkovice

Vířivka Royal Spa Bonaire Premium

Firma splnila do puntíku co slíbila. Vybral jsem si je pro předvedení na provozovny a odborné vysvětlení. Splňuje naše očekávání, firmu doporučuji s ohledem na odborné a lidské jednání.

Petr D., Brno

Infrasauna Clearlight Essential 2

Jednání bylo příjemně a dodrželi co jsme si dohodli. Saunu jsme si vybrali díky možnosti si je vyzkoušet. Sluní naše očekávání, jsme spokojeni, firmu doporučuji.

Dobromila B., Zlín

Infrasauna Clearlight Sanctuary Corner

Jednání bylo perfektní, informace o produktu jsou dobře popsané, produkt můžem na 100% doporučit a firmu taky.

Andriy D., Praha

Vířivka Royal Spa Bermuda

Mé zkušenosti jsou velmi pozitivní. Možná mi ale nebylo zřejmé hned od začátku, že vířivka bude muset běžet každý den aby se přefiltrovala voda. Že se nedá jen tak vypustit přes zimu a je třeba ji zazimovat.

Potřeboval jsem vířivku pro 2 lidi. Rozhodoval jsem se ještě mezi jinou vířivkou, ale ta měla výrazně méně trysek a celkově nebyla tak dobrá.

Vířivka mi poskytuje relax a hydromasáž po sportu.

Welldo doporučuji nejvíc jsem ocenil detailní znalosti když jsem se na cokoliv zeptal.

Jakub A., Brno

Infrasauna Clearlight Essential 1

Obchodní jednání s panem Lukášem bylo na 1čku. Tuto saunu jsme si vybrali díky doporučení a osobnímu vyzkoušení. Po delším užívání splňuje naše očekávání a jsme spokojeni.

Ivo K., Těrlicko

Infrasauna Royal Crown Luxury 3

Maximální spokojenost, produkt nám představil velmi podrobně, má přehled také v konkurenčních produktech, představil nám všechny výhody. Uvítali jsme možnost odzkoušení jednotlivých druhů saun, což mělo určitě vliv na náš výběr.

K výběru nás přesvědčila kvalita, vzhled a doživotní záruka.

Už jsme vaši firmu doporučovali také známým vzhledem ke kvalitě nabízených produktů, k podobnému vysvětlení, rychlé dodávce a montáži sauny.

Eva P., Ladomerská Vieska

Infrasauna Royal Crown 3

Představení produktu se nám velmi líbilo, i jsme si sauny mohli v showroomu vyzkoušet.

Chtěli jsme top saunu s léčivými účinky a levnější lokální alternativa byla Royal Sauna. Sauna je výborná, zda úplná účinek neumím posoudit.

Společnost doporučuji, pan Vasarab byl velmi milý a představil nám dokonale saunu.

Miroslava

Infrasauna Royal Crown Luxury 3

Spolupráce s panem Lukášem Vasarábem byla výborná. Informace byly dokonalé , sauny jsem si mohla vyzkoušet a byly mně demonstrovány v showroomu. Vše proběhlo dle domluvy. S produktem jsem velmi spokojená.

Chtěla jsem koupit infrasaunu kvalitní , pro typ sauny jsem se rozhodla na základě demonstrace produktů.

Doporučila bych firmu Welldo. Prodává kvalitní produkty, velmi dobrý přístup, odborný výklad.

Olga S., Lelekovice

infrasauna welldo royal reference