Reference

Ke každému z vás přistupujeme individuálně. To se odráží i na celkové spokojenosti. Přečtěte si reference.

Infrasauna Clearlight Essential 1

Tak. Nechal jsem si týden na hodnocení. 7 dní a 7x saunování. Vždy 1 hodinu. Mám velkou obavu, že se stanu závislým:).

To na úvod. Sauna je opravdu super! Není nic, co bych viděl špatně. Nakoupil jsem sady ručníků a osušek, relaxační hudbu z youtube střídám s anglickou fotbalovou ligou v televizi a nemá to chybu. Kéž by to trvalo věčně:).

Ještě pár postřehů. Při zapnutí sauny druhý den po instalaci se na displeji měření teploty objevilo LO. Trošku mě to vyděsilo, než jsem přišel na to, že teploměr má rozsah 32-65 stupňů Celsia, takže od těch 32 už je to v pohodě. Asi jsem nedával pozor. Saunu nenahřívám, vlezu do ní, zapnu, nastavím 60 na obou displejích a pak už jen relaxuju. Digitální ukazatele se pravidelně potkávají na čísle 41, potit se začínám tak po 25 minutách a posledních 10 už je to nadoraz:). I když na teploměru dosáhnou za tu dobu max. 56 stupňů, je naprosto, ale naprosto dostačující.

Lukáši, jsem prostě nadšen a všichni ode mě budou vědět, že Clearlight a Vaše maličkost jste nejlepší!
Znovu přeji vše dobré Vám, lidem, kteří Vás obklopují i celému Vašemu podnikání.

Jiří Doválel, Znojmo,  702 763 815

Vířivka Marquis Spas Vector V65L

Firmu Welldo jsem kontaktoval poté co jsem se dozvěděl, že mají předváděcí místo v Troubsku, což je nedaleko od našeho místa bydliště. Po telefonické dohodě nás pan Vasaráb pozval na ukázku jejich produktů.

Pro celou naši rodinu byla návštěva ve firmě Welldo velice příjemně strávené dopoledne. Bylo možné si prakticky vyzkoušet všechny vystavené modely. Z počátku nám byly předvedeny vířivky Royal Spa, které mě i ženu zaujaly nejen svoji kvalitou, ale hlavně cenou. Potom následovalo předvedení vířivky Marquis Vector 21. Ta nás naprosto uchvátila svým designem i celkovým komfortem masáže. Cena je v porovnání s ostatními  vyšší, ale celkový dojem z této vířivky nás přesvědčil o této volbě a rozhodně nelitujeme.

Poté co jsme se dohodli na objednávce nás pan Vasaráb navštívil u nás doba, aby mohl zařídit dodání vířivky na místo a následnou instalaci. Protože se jednalo o instalaci v patře bytu na terasu, tak já jsem v tom viděl mnoho komplikací. Vzhledem k tomu, že pan Vasaráb má evidentně mnoho zkušeností i s horším přístupem, tak vše zařídil od dopravy až na místo, připojení do el. sítě, první napuštění a spuštění vířivky. Poté mi vše vysvětlil a popsal jak se starat o vodu, kdy a kolik dávat různé chemie, protože jsem byl v tomto ohledu naprostý začátečník. Následně jsem potřeboval vícekrát pár drobných rad a pan Vasaráb mi vždy odpovídá ve velice krátkém čase a ochotně poradí. Vířivku Marquis Vector 21 s rodinou (2+2) užíváme pravidelně více než půl roku a mohu říct, že jsem pravidelně chodil na masáže z důvodu brnění v pravé ruce a noze. Od doby co pravidelně užívám vířivku mohu popravdě říci, že jsem nebyl na masáži ani jednou. Jsem opravdu nadšený z komfortu a účinku poskytované hydro masáže.

Firmu Welldo jmenovitě pana Vasarába mohu vřele doporučit. Pan Vasaráb je velice příjemný a ochotný člověk, který vždy dodržel na čem jsme se dohodli a prodejem to u něj rozhodně nekončí.

Miroslav Trunda, Ivančice

Vířivka Royal Spa Boracay

Již delší dobu jsem uvažovala o vířivce, jelikož bazén nelze využívat celoročně, jezdíme s manželem pravidelně do lázní, chtěla jsem relaxaci pro naše zdraví doma. Dlouho jsem hledala vířivku dle svých představ, kde by byla dvě pohodlná lehátka a více funkcí. Takovou  vířivku jsem našla na stránkách firmy Welldo.

Oslovila jsem specialistu firmy pana Vasarába, který byl velice ochotný, vstřícný a odpovídal mi na moje požadavky, pomohl mi najít tu nejvhodnější vířivku, která mé požadavky naplňovala – Roal Spa Boracay Prémium – Unique. Pan Vasaráb vířivku dovezl, zapojil a velmi pečlivě vše vysvětlil, pomohl vybrat doplňky – čištění a péče o vířivku.

Jsem s manželem velmi spokojená a jsem ráda, že jsem ho přemluvila ke koupi, vířivka je již na první pohled velice krásná s perleťovou vanou a se spoustou funkcí, které si každý volí samostatně. Máme ji jen pár týdnů, ale věřím, že nám bude pomáhat k plné relaxaci a udržení si zdraví. Těším se také na zimu, bude to jistě velice příjemné relaxovat v teplé vířivce.

Tuto vířivku mohu všem doporučit, rehabilitaci máme každý den za jakéhokoli počasí. Byla to správná volba koupit vířivku od firmy Welldo, která zajišťuje také servis a poradenství.

Evženie Spiříková, Bečov nad Teplou

Vířivka Marquis Spas The Show

Byla jsem požádána, zda bych podala referenci na vířivku Marquis a jejího dodavatele firmu Welldo.
Jsem analytický typ, který si dělá komplexní porovnání i na nákup varné konvice nebo Pc myši, tudíž o vířivkách nabízených na trhu jsem se snažila najít maximum informací a následně je porovnat, abych zvolila pro nás co nejlepší variantu cena/výkon a zároveň moji nejvyšší prioritou byla co nejmenší práce s údržbou.

Bylo pro mě skvělé, že na stránkách firmy Welldo bylo hodně informací a získala jsem různé zajímavé informace, které jsem také použila při zpracování mé analýzy.

Z úzkého výběru asi 3. kvalitních výrobců jsme nakonec zvolili vířivku Marquis. Hlavním důvodem byla především přijatelná údržba (nechci dělat neustálou obsluhu, chci si to užít, což v tomto případě můžu, přestože zcela bez práce to není) a zároveň kvalita vody je dobrá, prestože není používáný chlór, takže voda je mnohem příjemnější.

Další zásadní věcí pro rozhodnutí koupit Marquis bylo rozmístění trysek, kdy jsem hledala vířívku s masáží pro chodidla a nohy, kdy jsem hledala nějakou pomoc pro lymfatický systém, který jsem musela začít řešit. Musím říci, že rozmístění trysek u konkrétního zakoupeného modelu Show pro nás a zejména mě osobně je skvělé, wow.  Přestože jsem menší postavy , tak stejně mám nejdradši „kapitánské = pánské“ sedadlo, kde jsem úplně ponořená

….Při výběru určitě doporučuji  před koupí vyzkoušet pokud možno konkrétní typ vířivky nebo takovou, která má co nejpodobnější typ masáže atd….

K výše uvedenému dodávám, že dodavatel vířivky Marquis pan Vasaráb byl velmi ochotný, mohli jsme
před koupí vířivku vyzkoušet, byly nám zodpovězeny veškeré dotazy (a že jsem jich měla dost) a mohli jsme se v klidu rozhodnout, aniž by nás někdo dodatečně přesvědoval. Byli jsme v kontaktu také s kolegou pana Vasarába, který nám taktéž podal informace, které jsem potřebovala.

V průběhu času jsem ještě potřebovala nějaké věci řešit či se ujistit o správnosti svého postupu s údržbou apod., a vždy mi byly ochotně zodpovězeny mé dotazy a pokud jsme se na něčem s panem Vasarábem dohodli, tak dohody vždy platily, za což jsem byla ráda. Jediné, co jsem měla lépe vyhodnotit bylo lepší odvětrání místnosti, kdy místnost je celoročně nevytápěná/studená a v zimě je velký odpar, jelikož voda ve vířivce má třeba 37°C , venku je třeba pod nulou a vířivka běží třeba hodinu. Za skvělý považuji přídavný držák na kryt a madlo podsunuté pod vířivku. Určitě vyberte protiskluzovou dlažbu (maximální dostupnou nejvyšší protiskluznost, většina výrobců dlažby uvádí protiskluznost skoro u všeho – mám na to trik – vezměte vlhký papírový kapesník a vyzkoušejte vzorkovnu……:-D:-D:-D ).

Já osobně (naše rodina) považuji vířivku Marquis za skvělou (šli jsme do dražšího modelu této značky, než který jsme původně plánovali, konkrétní vyzkoušený model jsme zhodnotili jako top). Tým firmy Welldo se nám snažil vždy vyjít vstříc, takže máme opakovaně jen dobrou zkušenost. Já osobně včetně rodiny jsme spokojení.

S. Ostrava

Pravidelné návštěvy wellness center, masáže kvalifikovanými maséry, cvičení a změna stravování jsou nemalou finanční zátěží. Návštěva wellness centra stojí přibližně 500 Kč, masáž celého těla Vás může vyjít na 1 000 Kč.
Cvičení s váhou vlastního těla je sice zdarma a změna stravování se dá těžko vyčíslit. Nemůžeme ale mluvit jen o penězích. Tyto změny vás totiž budou stát také Váš čas.

Na Slovensku, ani v Česku nikdo nic podobného nenabízí, pro podobný zážitek byste museli oslovit mnoho známých , kteří mají domácí wellness a přesvědčit je, aby Vám umožnili přijít a vyzkoušet jejich vířivku, infrasaunu. 

Bez odborných informací a vysvětlení k výrobě, obsluze, údržbě, zdravotním výhodám, je to i tak o dost nižší hodnota jako u nás.

Rerezvujte si nyní termín zkoušení a budete to mít zcela zdarma. 

Zavolejte nám na tel: 723 703 755, nebo vyplňte formulář:

Dopřejte si vlastní domácí wellness