Znáte 4 způsoby, jak vám může vířivka zlepšit stav vaší pokožky?

Vířivka má blahodárné účinky na naše zdraví a také na stav naší pokožky. Jaké přesně účinky to jsou? A čím je způsobeno, že na nás vířivka působí tak dobře?

Koupel ve vířivce je jednou ze skvělých možností, jak udržovat své tělo zdravé. Víte ale, že významná role vířivky spočívá také v tom, že vám pomůže dosáhnout a udržet si pokožku krásnou a zářivou? Nyní můžete odhalit 4 způsoby, pomocí kterých pomáhá vířivka zlepšit stav vaší pokožky.

 

1. Eliminace toxínů

Jedním z velkých přínosů pravidelného koupání ve vířivce je zlepšení cirkulace. To je dobré nejen pro vaše svaly, ale také pro vaši pokožku.

„Zvýšený průtok krve totiž pomáhá eliminovat škodlivé toxiny, které se nahromadily ve vašem těle.“

Umožňuje navíc buňkám zbavit se nadbytečného odpadu, který se často projevuje i na vaší kůži.

 

2. Otevíraní pórů

Jsou-li póry otevřené, pokožka snadněji přijímá péči o sebe a je také více schopná se léčit. Pravidelnou koupelí ve vířivce si dopřáváte páru z teplé vody, která otevírá póry a udržuje tak vaši pokožku čistou, zdravou a zářivou.

 

blahodarne ucinky koupele ve virivce

 

3. Eliminace stresu

Je známé, že přílišný stres má negativní vliv i na pokožku. Vířivka vám poskytuje ideální prostředí ke snížení stresu, a to tím, že pomáhá vašemu tělu, aby přirozeně uvolňovalo endorfiny, a vaší mysli, aby vstoupila do meditačního stavu.

 

4. Hloubkové čistění

Při pocení dochází k smytí odumřelé kůže a bakterií a zároveň zásobování pokožky základními minerály a potřebnými živinami.

„Pot také pomáhá udržovat kolagen v podkoží, čímž bojuje proti vráskám, akné a celulitidě.“

 

Pokud chcete, aby vaše vířivka měla ty nejlepší účinky, je důležité dbát na čistotu a zdraví vody v ní. Pro úpravu vody je nejlepší bezchlorová chemie a také nebýt ve vířivce déle než 30 minut. Při delším pobytu naopak riskujete vysušení a dehydrataci vaší pokožky!

Pro znásobení benefitů pro vaši pokožku je ideální kombinace vířivky MARQUIS s MICROSILKEM. Více se o této kombinaci můžete dočíst zde.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *