7 rad, jak zvládnout zahradní večírek s vířivkou

Pořízení vířivky přímo láká k uspořádání večírku s několika přáteli! Abyste si společně strávený čas opravdu užili, je dobré nastavit několik základních pravidel. Díky nim předejdete nejasnostem a vyhnete se také některým nepříjemnostem.

 

1. Bez fotografií

Ve vířivce se většinou pohybujeme v plavkách. A ne každému účastníkovi vašeho večírku musí být příjemné, že se jeho fotky, na kterých je spoře oděný, objeví na internetu.

„A ruku na srdce – potřebujete vy, majitel vířivky,
aby o vás celý svět věděl, že jste si pořídili krásnou vířivku?“

 

2. Vlastní ručník

Koupání ve vířivce se bez použití ručníku neobejde. Záleží samozřejmě na počtu pozvaných hostů, zda si vystačíte s vaší vlastní zásobou. Pokud víte, že ne, raději hosty předem upozorněte, aby si donesli ručník vlastní. Ne každý s tím totiž musí počítat.

 

3. Bez jídla

Vířivka někdy může svádět k tomu se v ní příjemně uvelebit a k tomu si pochutnávat třeba na brambůrkách. Ale drobečky, případně rozmočené kousky, mohou ucpávat filtry a potrubí.

„Nemluvě o znečištění vody ve vířivce, ve které se pak už nikdo nebude chtít koupat.“

 

jidlo do virivky nepatri

 

4. Bez pití (ve skle)

Stejně jako jídlo i pití máme tendenci brát s sebou do vířivky. Kromě rizika znečištění vody v případě vylití se hlavně vyvarujte pohybu ve vířivce se skleněnými nádobami. A pozor si na sklo dejte i v případě, že pijete v blízkosti vířivky.

„Rozbité sklo může váš večírek pěkně pokazit.“

 

5. Bez cigaret

Kouření v blízkosti či přímo ve vířivce je nebezpečné především z důvodu hrozícího popálení – jak účastníků, tak některých citlivějších částí vířivky. Dalším problémem je ale také popel, který opět může vést k nepříjemnému znečištění vody a i on dokáže potrápit potrubí a hlavně filtry.

 

6. Zajistěte ochranu vířivky

Pokud pořádáte večírek v létě přes den, tak nezapomeňte vířivku zakrývat termokrytem, zejména, vlastníte-li vanu z akrylátu. Ten je totiž velice citliví na přímé sluneční záření. Pokud je vířivka používaná, není to problém, jakmile v ní ale nikdo není, raději ji před sluncem ochraňte.

 

7. Bavte se!

Rada na závěr, která je ze všech nejdůležitější: užijte si to! Připravte dobrou hudbu, jídlo i pití a užijte si nejen svou novou vířivku, ale také společně strávený čas s vašimi přáteli. Tu správnou atmosféru vám pomůže dotvořit párty výzdoba.

 

„Zkrátka relaxujte a odpočívejte v pohodlí vašeho domova!“

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *