8 účinků na zdraví, jaké vám poskytne infrasauna Clearlight

Teplo, které vašemu tělu poskytují sauny, je blahodárné. Jeho účinky jsou ale ještě účinnější, pokud dáte přednost infrazářičům v infrasaunách Clearlight!

 

Infrazáření v infrasauně Clearlight totiž proniká hlouběji do těla a poskytuje tak lepší detoxikaci, omlazení, úlevu od bolesti kloubů a svalů, lépe pomáhá s hubnutím, posilováním imunity i léčbou různých zdravotních neduhů. Kvalitní infrasauny Clearlight jsou považovány za jedny z nejlepších na světě. To má své důvody a my vám jich přinášíme rovnou osm.

 

1. Infrasauna Clearlight detoxikuje tělo

Infračervené záření stimuluje potní žlázy a zrychluje krevní oběh, což vede k uvolnění a rychlejšímu odplavení toxinů nahromaděných v těle.

„Každodenní pocení v infrasauně pomáhá detoxikovat tělo
a zbavit jej vysoce toxických kovů (kadmium, nikl, rtuť, olovo),
alkoholu, nikotinu či kyseliny sírové a jiných organických
i anorganických sloučenin.“

Dr. John C Cline, M.D., B.Sc., IFMCP, lékařský ředitel Cline Medical Centre a Oceanside Functional Medicine Research Institute:

„Klasické sauny podporují detoxikaci prostřednictvím pocení. Infrasauny Clearlight navíc stimulují samotné buňky, aby toxiny uvolňovaly, a ty jsou pak odstraňovány v játrech a střevech.”

 

Dr. Sherry Rogers, Total Wellness, květen 2000:

„Nejlepším způsobem, jak odstranit zbytky těžkých kovů či pesticidů v našem těle, je rozhodně infračervená sauna Clearlight. Není novinkou, na trhu se vyskytuje již několik desetiletí a právě pocení v ní je skvělý způsob, jak se těchto nahromaděných chemikálií zbavit.

Sauna je jedním z postupů detoxikace, jaké se používají v Environmental Units v Dallasu nebo v North Charlestonu. Jsou ale lidé, a já mezi ně patřím také, kteří nemohou využívat klasickou, tedy finskou saunu. Cítí se slabí, tep se jim nepříjemně zrychluje, přichází na ně mdloby a závratě, bolí je hlava. Vylepšená technologie infračervené sauny Clearlight takovým lidem vyhovuje více, protože celková teplota uvnitř sauny je výrazně nižší a příjemnější. Ale přesto proniká do těla hlouběji.“

 

2. Infrasauna Clearlight posiluje imunitní systém

Pomocí dlouhého infračerveného záření zvýší infrasauna Clearlight vaši tělesnou teplotu a navodí tak něco jako umělou horečku. To je přirozený mechanismus těla, který posiluje imunitu a zrychluje její reakci (jak to můžeme vidět v případě infekčního onemocnění).

„Pravidelným používáním této sauny
posilujete imunitní systém, který spolu se zvýšenou detoxikací
pomocí pocení zlepšuje váš celkový zdravotní stav
a také odolnost vůči nemocem.“

 

infrasauna clearlight posiluje imunitni system

 

3. Infrasauna Clearlight snižuje únavu a stres

Infrasauna Clearlight poskytuje mírné teplo, ve kterém se napětí a úzkosti z každodenního života snadno rozplynou. Stačí jen pár minut a pocítíte uvolnění a do žil se vám vlije nová energie. Mnoho našich zákazníků se nám svěřuje, jaké příjemné pocity ve své infrasauně Clearlight zažívají.

 

4. Infrasauna Clearlight zmírňuje ztuhlost a bolest kloubů

Terapie sálavým teplem je v mnoha zemích používána při léčbě pacientů trpících různými formami artritidy. Sálavé teplo je účinné také při léčbě podvrtnutí, svalových křečí, neuralgie, ztuhlosti kloubů, zánětů a dalších onemocnění kostí či svalů.

„Díky pobytu v infrasauně Clearlight dochází k utlumení
či úplné eliminaci mnoha neduhů kloubů, kostí a svalů,
které přicházejí s přibývajícím věkem.“

 

5. Infrasauna Clearlight léčí bolavé svaly

Teplo Clearlight infra sauny, které proniká hluboko do těla, rozšiřuje periférní cévy, ulevuje a léčí měkké tkáně a svaly. Zrychlený krevní oběh odvádí odpadní produkty metabolismu a dodává tělu krev obohacenou o kyslík, čímž urychluje zotavení poškozených svalů. Ty se nejlépe uvolní, jsou-li tkáně teplé, díky větší flexibilitě a rozsahu pohybu.

„Dlouhé infračervené záření uvolňuje napětí ve svalech
a pomáhá vašemu tělu vytěžit co nejvíc
ze svých vlastních léčivých schopností.“

Infračervené teplo snižuje bolestivost nervových zakončení, omezuje tak svalové křeče a vyhřívá svalová vlákna.

 

6. Infrasauna Clearlight zrychluje metabolismus, pomáhá spalovat kalorie a hubnout

Vy v klidu odpočíváte v příjemném infračerveném teple a vaše tělo mezitím pracuje. Potí se, pumpuje krev a spaluje kalorie. Při nadměrném pocení se tělo zároveň ochlazuje a vaše srdce proto bude o to usilovněji pumpovat krev, aby podpořilo krevní oběh.

„Tím se zrychlí váš vnitřní metabolismus
a kalorie jsou spalovány ještě rychleji.“

Používejte svou infrasaunu pravidelně a vychutnávejte si ten příjemný pocit, že zatímco relaxujete, hubnete.

 

Časopis Journal of American Medical Association:

„Pravidelné používání sauny ovlivňuje kardiovaskulární systém a může se proto stát stejně účinným prostředkem kardiovaskulární kondice, spalování kalorií a hubnutí jako pravidelné cvičení.“

 

infrasauna Clearlight leci bolave svaly

 

7. Infrasauna Clearlight pomáhá s celulitidou

Celulitida neboli „pomerančová kůže“ je označení nerovnoměrného zapuštění povrchových kapes zachyceného tuku. Trpí jí až 90 % dospívajících žen a téměř všechny ženy starší 20 let se s celulitidou v nějaké míře setkaly. U mužů ji můžeme vidět jen zřídka.

„Nejčastěji jsou postiženy oblasti zadku, stehen
a břicha a je důležité poznamenat,
že celulitida nesouvisí s obezitou.“

Její vzhled se proto nemusí během hubnutí vždy zredukovat. Celulitida se vyskytuje v podkožní tukové vrstvě. Kůže je k základnímu svalu připojena svislými vlákny tkání. Kombinace těchto pojivových tkání roztahuje kůži a usazeniny tuku a fibróza vyvíjí tlak směrem ke kůži. To způsobuje viditelné jamky označované jako celulitida.

Dlouhé infračervené sálavé teplo infrasauny Clearlight ohřívá až do 3× větší hloubky než běžné sauny a má tak větší vliv na redukci celulitidy. Mezi zpomalením metabolických sazeb a ukládáním toxinů v tukových buňkách existuje přímá souvislost. Použití infrasauny s infračerveným teplem může vést ke zrychlení srdcové frekvence a krevního oběhu, který tyto zmíněné tendence těla k hromadění kapalin v tukových buňkách přemění na snížení výskytu celulitidy.

 

8. Infrasauna Clearlight zlepšuje kvalitu pokožky

Pocení, kterého v Clearlight infrasauně dosáhnete již během několika minut, odvádí ven z těla hluboce usazené nečistoty a odumřelé buňky. Zanechává pokožku dokonale čistou a rozzářenou. Bude mít krásnější tón, strukturu, barvu a bude pružnější.

„Zrychlený krevní oběh pomáhá také
se zmírněním akné, ekzémů či psoriázy.“

Infrasauna pomáhá s léčením popálenin, řezných ranek či jiných druhů povrchního poranění kůže. Otevřené rány se rychleji hojí a jizvy jsou zredukovány.

 

Bonusové benefity infrasauny Clearlight

Kvalitní infrasauny Clearlight jsou vybaveny patentovanými karbon-keramickými zářiči True Wave II ™. Ty mají nižší povrchovou teplotu, takže pobyt v infrasauně Clearlight je o poznání příjemnější. Teplo v infrasauně je mírnější než v jiných typech saun, ale proniká podstatně hlouběji do těla a tím vám poskytuje mnohem účinnější detoxikaci a zážitek ze saunování.

„Infrasauny Clearlight používají také lékaři po celém světě
nejen pro lepší uvolňování toxinů z těla svých pacientů.“

Nižší teplota v infrasauně (40,5 °C – 51,5 °C) a delší pobyt v ní je velmi prospěšný v mnoha ohledech. Nízké teploty stimulují pocení tuku, nikoliv vody a toxiny v něm uložené jsou tím eliminovány.

Zářiče True Wave II™ dosáhnou optimální teploty mnohem rychleji než jiné sauny. Infrasauna Clearlight je k použití připravená již do 10 minut.

 

Bezpečnost je na prvním místě

Kvalitní infrasauny Clearlight jsou zcela bezpečné, protože zářiče True Wave II™ nevyzařují žádné nebezpečné EMF/ELF.

Clearlight infrasauna produkuje stejné infračervené teplo jako slunce. Toto teplo je důležité pro všechno živé a pro jeho optimální zdraví. Sálavé teplo z infra sauny Clearlight vás obklopí a pronikne hluboko do vašich tkání, svalů a kloubů. Odstraní nečistoty z vašich buněk, zejména těch tukových, kde je ukládán odpad a toxiny, těžké kovy, cholesterol a další škodlivé látky.

 

 

U nás si můžete pozitivní účinky infrasaun Clearlight vyzkoušet na vlastní kůži. Využijte nezávazné zkoušení infrasaun. A pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme!

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *