Americké vířivky MARQUIS SPAS – 1. část (H.O.T ZONE a Microsilk)

Rádi bychom vám blíže představili vířivky se špičkovou kvalitou, které se zcela oprávněně řadí mezi nejlepší na trhu: americké vířivky značky MARQUIS SPAS.

 

Podle našeho názoru patří tyto americké vířivky opravdu k tomu nejlepšímu, co můžete v současnosti pořídit. Proč si to myslíme? To se vám pokusíme vysvětlit v sérii článků, které se na tyto vířivky podrobně zaměří. V každém článku rozebereme základní parametry vířivek MARQUIS SPAS, abychom vám dokázali, že pokud si pořídíte právě tuto vířivku, dostanete za své peníze ten největší luxus.

„Tyto vířivky totiž disponují vším potřebným
pro zajištění dokonalé relaxace a masáže.“

Mají navíc vysoce kvalitní izolaci a díky tomu se skvěle hodí jako exteriériové vířivky do zahrady či na terasu. Jejich izolaci ale využijete také v případě, že svou vířivku MARQUIS SPAS umístíte i do interiéru.

 

H.O.T. ZONE

Tento patentovaný a jedinečný masážní systém je to, co odlišuje vířivky MARQUIS SPAS od jiných. Zajišťuje vířivkám vysoký terapeutický výkon a léčbu s maximálním efektem. Přesně vypočítaný průtok vody prochází od čerpadel skrze speciálně upravené hadice a trysky s patentovanou technologií až do speciální zónové regulace. Tato část se nazývá H.O.T ZONE.

Intenzitu průtoku vody si můžete sami nastavit podle svých potřeb.

„Individuálně si můžete přizpůsobit také masáž,
a to podle vaší citlivosti a konkrétních potřeb vašeho těla.“

Díky tomuto systému dosáhnete ve vířivkách MARQUIS SPAS toho nejlepšího cíleného, relaxačního a hydromasážního účinku, jaký je vůbec možný.

 

americke virivky marquis spas a hot zone

 

Přesně regulovatelný průtok vody směřuje postupně na krk a ramena, poté pokračuje na hrudní část, bederní část a končí u noh a chodidel. Tím zajišťuje opravdu celotělovou masáž. Takovou, která se vyrovná masáži v masážním salónu. A možná ještě lepší!

 

Microsilk

Microsilk je revoluční systém v úpravě vody ve vířivce. Ty vířivky, které Microsilkem disponují, jsou často označovány jako „oázy mládí“. Tento systém totiž ve vířivce poskytuje opravdu omlazující terapii.

„Microsilk působí hloubkově a dokáže z kůže
odstranit nečistoty a odumřelé částečky
a tím pomáhá pleti vypadat svěže, zdravě a mladě.“

Říkáte si, že to je sice hezké, ale copak se tyto odstraněné nečistoty nedostanou do vody a neznečistí potrubí a trysky? Toho se ve vířivkách MARQUIS SPAS opravdu obávat nemusíte! Kvalitní účinná filtrace se o to postará. Voda ve vaší vířivce bude díky propracovanému systému odstraňování nečistot dlouhodobě zdravá, čistá a krásná – stejně jako vaše pokožka.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *