Americké vířivky MARQUIS SPAS – 2. část (systém úpravy vody ve vířivce)

Vířivky MARQUIS patří k těm nejlepším na trhu. Důvodem je také jejich propracovaný důmyslný systém úpravy vody ve vířivce. Čím je jedinečný a jak funguje?

 

V této druhé části naší série o amerických vířivkách MARQUIS se zaměříme na jejich čistící mechanismus. Asi málokdo z vlastníků vířivky se může pyšnit doktorátem z chemie. Čištění vody ve vířivce ale nemusí být žádná věda.

„Díky jedinečné technologii systému ConstantClean™,
kterým jsou vířivky MARQUIS vybavené,
vás čeká opravdu nenáročná úprava vody.“

 

Jak systém ConstantClean™ funguje?

Nejprve nastupuje exkluzivní ozónový systém, který velmi účinně zvládne tzv. nežádoucí prvky. A to dokonce až 3 000× rychleji než běžné dezinfekční prostředky. Jedná se o opravdu výkonný ozonátor s injektory Mazzei®. Ten přivádí kyslík mimo prostor vířivky do aktivního ozónu. Díky tomu nedochází k úniku ozónu nad hladinu, takže je používání tohoto systému zcela bezpečné.

Voda poté prochází přímým dezinfekčním systémem s integrovanými kazetami s obsahem přírodních materiálů a bromu.

„Intenzitu jejich působení si můžete individuálně nastavit
podle své potřeby a přizpůsobit ji kvalitě vody.“

Proces úpravy vody ve vířivce probíhá zcela bezpečně, nedoprovází jej nepříjemný zápach a nehrozí žádné podráždění kůže.

Vířivky MARQUIS jsou inteligentní. Propracovaný software SmartClean™ zaznamená použití vířivky a poté vždy spustí automatický filtrační cyklus. Kromě toho si můžete filtrační cykly nastavit i individuálně podle četnosti používání vířivky a dalších parametrů.

 

Vysoce účinná filtrace

O filtraci vody ve vířivce se u produktů značky MARQUIS stará Skimmer Vortex System. Ten filtruje všechnu vodu, včetně té ze dna, až 60-160× denně. Četnost filtrování vody ve vířivce se u jednotlivých modelů vířivek MARQUIS liší.

„Díky tomuto výjimečnému filtračnímu systému se
výrazně snižuje potřeba čištění také u povrchu vířivky.“

 

Pece o virivku

Proces úpravy vody ve vířivce MARQUIS

Skimmer Vortex System zachytí všechny povrchové nečistoty jako jsou zbytky kosmetických produktů (tělová mléka a oleje, pleťové vody, make-up a další). Tyto nečistoty se zachytávají ve filtračních kartuších. S pomocí bezpečného systému sání je čerpána voda z prostoru pro nohy.

Filtrační systém nutí vodu proudit směrem nahoru, takže všechny usazeniny ze dna prochází skrze filtry. Voda je dokonale promíchána, recirkulována a filtrována, a to i ze dna. Systém filtrace vody je schopný přefiltrovat až 91 000 litrů vody za jediný den. Přefiltrovaná voda je směřována do primární vývěvy a přes systém HighFlow je vedena až do tepelného tělesa.

Ozonátor s injektory Mazzei® přivádí do aktivního ozónu kyslík, a to zcela mimo prostor vířivky. Nečistoty a bakterie jsou zlikvidovány procesem oxidace, poté se ozón přemění opět na kyslík.

 

Přijďte se podívat na špičkové americké vířivky Maruqis osobně.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *