Americké vířivky MARQUIS SPAS – 3. část (technologie a energetická spotřeba)

Zajímá vás také energetická spotřeba a technologie vířivek MARQUIS SPAS? V tomto článku vám představíme systém High Flow a prozradíme, čím je tak unikátní!

 

Minimální energetická spotřeba

Nezáleží na tom, v jakých klimatických podmínkách žijete či jak často svou vířivku používáte – s vířivkami MARQUIS SPAS máte náklady na elektřinu zcela pod kontrolou!

„Tyto americké vířivky byly totiž navrženy tak,
aby vám peníze šetřily každý den a denní provozní náklady
se díky tomu sníží jen na několik málo korun.“

Co za tím vším je? Americké vířivky MARQUIS SPAS se mohou pyšnit dokonalou izolací s vysokohustotní pěnou, která má nejvyšší tepelný odpor, jaký je v tomto oboru nabízen. Pěnou je zevnitř zaplněný celý kabinet, pěna neobsahuje škodlivé látky ani látky, které by poškozovaly ozónovou vrstvu. Navíc časem nedegraduje a je vysoce efektivní.

Tato pevná pěna brání tepelným ztrátám, tedy úniku tepla přes podlahu či stěny. Dostatečně izoluje také instalační rozvody, tlumí hluk a vibrace a zajišťuje celkovou tuhost vířivky MARQUIS SPAS. To vše společně s vysoce kvalitním a bezpečným termokrytem Dura Cover® šetří elektrickou energii a vaše finance.

 

High Flow – více vody, více intenzity

High Flow je zcela jedinečný systém čerpadel, hydrokynetických trysek a speciálních trubek, který spolu s unikátním systémem zónového ovládání umožní soustředit velké množství vody přesně tam, kam potřebujete.

„Právě tento systém je důvodem, proč jsou
vířivky MARQUIS SPAS v současnosti tím nejlepším na trhu.“

Díky systému High Flow poskytují vířivky MARQUIS SPAS mnohem kvalitnější a účinnější masáže než jiné modely. Ty mnohdy využívají vysoký, ale nekontrolovatelný tlak vody, který není schopný zaručit základní princip masáže. Výsledkem je totiž silný proud, který je na kůži nepříjemný a může bodat jako jehla. To je nejen nepříjemné, ale může to být i nebezpečné.

Důmyslný systém High-Flow amerických vířivek MARQUIS SPAS zajišťuje hluboké pronikání do organismu, aniž by došlo k podráždění těla vysokým tlakem. Zajišťuje tak účinnou masáž oproti těm modelům vířivek, které naopak pracují s příliš slabým tlakem a ve kterých téměř nic necítíte.

„Dokonalá masáž a nízké provozní náklady
– přesně to jsou americké vířivky MARQUIS SPAS.“

Podívejte se na jejich modely a vyberte si z nich ten nejlepší pro vás! Pro více informací klikněte zde! Pro nezávazné zkoušení vířivek Marquis Spas klikněte zde.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *