Aquarider Aquarider 500

Aquafitness

Na vývoji vodního kola Aquarider 500 se pracovalo více než 6 let a podíleli se na něm i trenéři a amatérští i profesionální vodní cyklisté. Osvědčené pokročilé výrobní procesy využívají lasery a poznatky z robotiky. To vše umožňuje nabídnout produkt s vylepšenou konstrukcí a zároveň s jednodušším způsobem výroby a tím pádem i nižší cenou.

Zařízení Aquarider 500 najde své uplatnění v krytých i venkovních, soukromých i veřejných bazénech, ve vodních parcích, rehabilitačních centrech, nemocnicích, domovech důchodců či plaveckých školách.

Rám vodního kola Aquarider 500 je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli (DIN 1.4404 / 316L). Konstrukce je velmi stabilní, a to díky vysoce kvalitním plastovým nožičkám, které jsou také nastavitelné. Pedály jsou vybavené rychlým zapínáním a jsou vhodné pro všechny typy obuvi. Na rámu jsou navíc zakomponovaná kolečka pro snadný a rychlý přenos vodního kola.

Aquarider 500 lze použít v hloubce od 110 do 160 cm. Vodní kolo je nastavitelné v 8 směrech a je vybavené patentovaným brzdovým systémem se 6stupňovým nastavitelným odporem.

Ergonomické sedadlo a celková geometrie rámu byly vědecky navržené a testované v německém Freiburgu. Výška a vzdálenost sedadla lze nastavit v 10 různých pozicích, výšku a vzdálenost řídítek lze nastavit dokonce ve 14 různých polohách. Řídítka jsou navíc široká a ergonomicky tvarovaná pro co nejpohodlnější držení.

Extrémně nízký a široký vstup je ideální pro ty, které trápí bedra, záda, kolena či revma. K vodnímu kolu Aquarider 500 je možné také dokoupit speciálně upravené sedlo Aqua Rider Bambini pro nižší lidi s krátkým krokem či brzdové kotouče pro menší námahu.

  • Hmotnost: 23 kg

Technická specifikace

Napište nám

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.

Nezapomeňte že si můžete všechny produkty u nás reálně vyzkoušet. Těšíme se na Vás.