Hydrorider Aquajump Professional

Aquajump Professional

Aquajump Professional je profesionální vodní trampolína vyrobená z těch nejlepších materiálů. Rám je z nerezové oceli 316L a jeho design je speciálně vyvinutý pro použití v bazénovém zařízení. Na podstavcích jsou přísavky z vulkanizované gumy, které mají skvělou přilnavost a zároveň také chrání podlahu bazénu. Gumový nárazník je ze šoku odolného materiálu.

Vodní trampolína Aquajump Professional vám pomůže uvolnit svaly, stimuluje průtok krve a masíruje tělo ve vodě. Při skákání ve vodě se snižuje stres a zlepšuje fyzický výkon. Skákání na vodní trampolíně pomáhá při hubnutí, zlepšuje koncentraci a rovnováhu, uvolňuje svalové napětí a je velmi účinné i při rehabilitaci.

Toto zařízení vám umožní vychutnat si všechny výhody, které s sebou přináší cvičení ve vodě. Kromě toho si na něm ale užijete také spoustu zábavy.

Vodní trampolína Aquajump Professional je velmi spolehlivá a má dlouhou životnost. Lze ji používat každý den, protože se opravdu snadno a rychle skládá i pokládá. Nezabere navíc příliš mnoho prostoru. Vodní trampolínu není potřeba nijak zvlášť udržovat.

  • Doporučená hloubka bazénu: 110-140 cm
  • Hmotnost: 8,7 kg

Technická specifikace

Chcete získat cenovou nabídku nebo si tento produkt vyzkoušet?

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.