Asi už jste nejspíše slyšeli o aquagymu nebo aquabikingu. Buď jako profesionál, který chce inovovat a také diverzifikovat svou nabídku tak, aby vyhovovala i těm náročnějším zákazníkům a jejich stále se zvyšujícím požadavkům, nebo jako dobře informovaný uživatel. Velaqua je vaše velká příležitost, jak maximalizovat účinky těchto aktivit.

Výběr správného zařízení pro aquafitness a vodního kola obzvlášť vyžaduje pečlivé zkoumání požadovaných parametrů. Musíme sledovat, jakou má zařízení váhu, kolik stojí, jak odolné je a jak dlouho nám vydrží, na jaký povrch je vhodné či do jaké hloubky… Není toho málo. Ale s Velaqua vám tohle všechno odpadá!

Velaqua je totiž první vodní kolo nebo ještě lépe plavající kolo, které se nemůže převrátit ani potopit. A navíc nemá pedály – a i přesto vám umožňuje „šlapat do pedálů“ jak vpřed, tak vzad. Velaqua boří hranice mezi terapií, sportem a relaxací. S tímto zařízením si můžete užít příjemného sezení, zatímco vaše tělo pracuje a vychutnává si veškeré účinky kardio cvičení a zároveň se také těší z příznivých důsledků fyzioterapie.

Toto zábavné a geniální vodní kolo se hodí pro všechny věkové kategorie. Mohou ho používat lidé zdraví, sportovci, rekreační sportovci či ti, kteří sportu vůbec neholdují. Je také vhodný pro lidi se zdravotním postižením. Vyzkoušet si s Velaqua můžete nejen aquagym a aquabiking, ale také aquafitness, team building či jiné vodní hry.

Velaqua je vytvořený tak, aby umožnil zapojení všech svalových skupin a tím svaly posiloval. Rozhodně se ale nemusíte bát svalových křečí. Toto vodní kolo také zlepšuje krevní oběh, kardio-respirační kapacity, pomáhá spalovat kalorie, vyplavovat toxiny, bojovat s celulitidou či ztuhlostí svalů a obnovuje pohyblivost kloubů.

Metodika cvičení s inovativním kolem Velaqua byla speciálně vyvinuta trenéry, kteří se zaměřují na aquagym a aquabiking. Ti dali vytvořit zcela jedinečné disciplíně: Velaqua’gym. Tato metoda je vhodná pro každého, bez ohledu na jeho věk či fyzickou zdatnost.

Zatímco klasické vodní kolo se musí zpravidla umisťovat na dno bazénu do hloubky nanejvýše 1,3 metru, Velaqua se nemusí řídit vůbec ničím. Těžiště kola je pod hladinou vody, takže je technicky nemožné, aby se převrátilo. Velaqua je tak bezpečné v každé vodě. V soukromých i veřejných bazénech, v moři, řece či na jezeře. Ve všech, i těch náročnějších podmínkách.

Chcete zjistit cenu nebo si tento produkt vyzkoušet?

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky na 723 703 755 nebo přes formulář níže.