Dopřejte si nezapomenutelný luxus v americké vířivce!

Vířivky nejsou nejlevnější záležitostí. Pokud máte pevně stanovený rozpočet, ale nechcete šetřit na kvalitě a luxusu, máme pro vás jedno šikovné řešení – americké vířivky Celebrity Hot Tubs!

Nenechte se zmást názvem! Tyto vysoce kvalitní vířivky nejsou určeny pouze pro celebrity. Firma Marquis, která za touto sérií stojí a která patří mezi nejpřednější výrobce vířivek, chce totiž ukázat, že kdokoliv může být celebritou. Kdokoliv si může užívat luxusu a relaxace v pohodlí svého domova a vlastnit jednu z nejkvalitnějších vířivek dostupných na trhu.

Vířivky Celebrity byly navrženy tak, aby poskytovaly nejlepší terapii i zábavu a zároveň se jednoduše ovládaly a udržovaly v dobrém stavu. V jednom úžasném balení tak získáte vše, co potřebujete – energeticky efektivní a relaxační zařízení! Pořiďte si vířivku Celebrity a okořeňte svůj život! Tyto vířivky jsou relaxace a luxus, který si můžete dovolit.

Potřebujete si odpočinout po těžkém dni? Chcete si užít příjemný čas se svými dětmi nebo kamarády? Či toužíte po romantické chvilce ve dvou? K tomu všemu vám může posloužit právě vířivka Celebrity. Ať už si vyberete jakýkoliv model vířivky Celebrity, uvidíte, že se stane oblíbenou součástí vaší domácnosti.

Vířivka Celebrity vnese do vašeho života radost, luxus a relaxaci, jaké si zasloužíte. Toho všeho si budete moci užívat v pohodlí svého domova. Tak, jako mnoho lidí před vámi, nejen celebrity. Vířivka celebrity vám bude dělat radost dlouhá léta, používat ji můžete bez obav každý den.

S vířivkami Celebrity máte luxusní životní styl na dosah ruky – žijte jako celebrita!

U nás si můžete vířivky nezávazně vyzkoušet. Zarezervujte si termín telefonicky na čísle 723 703 755, nebo e-mailem na adrese info@welldo.cz. Zde vám také rádi s čímkoliv pomůžeme a poradíme.

 

Novinka Celebrity Elite

Elite verze vířivek Celebrity se skvěle hodí na váš dvůr, terasu, na zahradu a dokonce i do interiéru. Jsou ještě hezčí a nabízí daleko lepší výbavu. A nebojte se, stále je nabízíme za cenu, která vám vykouzlí úsměv na rtech. Seznamte se se také s nejnovějšími modely HOLLYWOOD a BROADWAY.