Existuje kvalitní a levná vířivka zároveň?

Chcete si pořídit opravdu kvalitní vířivku, ale bojíte se, že vás bude stát celé jmění? Poradíme vám, jak si vybrat kvalitní, ale zároveň levnou vířivku – a ano, je to možné!

 

Samozřejmě je nám jasné, že každý si nemůže dovolit ty nejluxusnější vířivky z Kanady či Ameriky.

„Ale také víme, že opravdu každý si zaslouží
užívat si dokonalou relaxaci a léčebné účinky,
které mu mohou poskytnout pouze kvalitní vířivky.“

A to bez ohledu na výši jeho příjmů. Často se na nás obrací zákazníci, kteří by si rádi pořídili kvalitní vířivku, ale mají omezený rozpočet. A tohle jim odpovídáme:

 

1. Nevyhazujte peníze oknem!

Ve snaze ušetřit si někdy pořizujeme výrazně zlevněné či podezřele levné věci. Jak dlouho nám ale vydrží? Kolik starostí máme s jejich opravou? Tato pravidla platí také v případě vířivek.

Ani nespočítáme, kolikrát nám volali lidé, kteří si pořídili nekvalitní levnou vířivku, zda jim můžeme pomoci se servisem nebo náhradními díly. Kupodivu jim totiž ani jedno z toho nebyl jejich prodejce schopen poskytnout.

„Ti, kteří prodávají zázračné no name levné vířivky,
vám nikdy neposkytnou to, co prodejci vířivek
od opravdu kvalitních a renomovaných výrobců.“

Sice ušetříte na pořizovacích nákladech, ale během příštích let vynaložíte spousty dalších peněz na nákladné opravy a náhradní díly. Pokud je vůbec seženete a pokud vám vůbec vaše vířivka tak dlouho vydrží.

 

2. Jak poznat kvalitní vířivku?

Pojďme si říct, co je pro nás zárukou opravdu kvalitní vířivky. Nejdříve se zaměříme na výrobce, který by měl mít s vířivkami dlouholeté zkušenosti a měl by být ověřený stovkami zákazníků z mnoha zemí.

Poté se podíváme na samotné vířivky. Z informací, které výrobce či prodejce o vířivce poskytuje, vyčtete mnoho. Především se řiďte pravidlem: čím méně informací, tím větší pravděpodobnost, že se před vámi prodejce snaží něco zatajit.

„Vířivek, o kterých vám prodejce neřekne vůbec nic,
si ani nevšímejte!“

U těch ostatních se pak zaměřujeme na celkovou kvalitu vířivky i jednotlivých částí. Jak kvalitní je konstrukce, skořápka, čerpadla, filtrace, hydromasážní trysky, ovládání, podlaha, případně termokryt či ozonátor. To jsou ty nejzásadnější věci, které by vás měly na vířivce zajímat.

 

kvalitni a levna virivka

 

3. A jak tedy vybrat kvalitní, ale levnou vířivku?

I renomovaní výrobci nabízejí malé série vířivek, které nestojí majlant, a které jsou přitom vyrobeny z těch nejkvalitnějších součástek. Opravdu dobří výrobci totiž používají stejné materiály a komponenty na všechny své vířivky. Rozdíl mezi těmi nejlevnějšími a nejdražšími modely nikdy nebude v jejich kvalitě, ale ve výbavě. A právě na ní můžete ušetřit.

Prodejci no name vířivek často lákají své zákazníky na úžasnou výbavu. Jejich vířivky hrají všemi barvami, krásně svítí, blikají, hrají, mají desítky úžasných trysek a kdo ví co ještě.

„Vysoký počet trysek a dalších doplňků je ale k ničemu,
pokud vám vydrží jen pár měsíců
a pokud je koupel v takové vířivce
nepohodlná a nepříjemná.“

Nenechte se ošálit těmito lákadly a zaměřte se především na kvalitu vířivky a jejích součástek.

 

4. V jednoduchosti je krása

Jakmile jste našli prodejce nabízející kvalitní vířivky od renomovaného, zkušeného a ověřeného výrobce, máte vyhráno. Máte totiž jistotu, že kterákoliv vířivka, kterou zde zakoupíte, bude opravdu kvalitní, vydrží vám dlouho, seženete na ni náhradní díly, prodejce vám poskytne také servis a mnoho dalších služeb. Pak se můžete věnovat výbavě jednotlivých modelů.

Pokud se vám nechce vzdávat některých doplňků a vymožeností, doporučujeme si chvíli počkat a našetřit si více peněz. Chápeme, že chcete mít vířivku co nejdříve u sebe doma. Investice do vířivky ale není malá. Navíc jde také o investici do vašeho zdraví a relaxace. Nevyhazujte proto své těžce vydřené peníze oknem a věnujte výběru vířivky dostatek času a energie.

„Ta se vám za to odmění poskytnutím dokonalé hydromasáže,
odpočinku, uvolnění svalů a napětí
a spokojenějším a pohodovějším životem!“

 

Potřebujete poradit, nebo se na něco zeptat? V případě jakýchkoliv dotazů se na nás určitě obraťte! Poradíme vám bez ohledu na to, zda si svou vířivku pořídíte u nás, nebo někde jinde. U nás si můžete také produkty nezávazně vyzkoušet! Zarezervujte si termín zde a prověřte si na vlastní kůži kvalitu našich výrobků. Můžete si je taky mezi sebou porovnat a rozhodnout se, co vám více vyhovuje. Těšíme se na vás!

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *