Víte, jak infrasauna ovlivňuje zdraví, štěstí a pohodu?

Proč jsme po saunování v kvalitní infrasauně zdravější? Díky čemu se cítíme se lépe, šťastněji a více v pohodě? Odhalte s námi tajemství infrasaun a jejich blahodárných účinků!

 

Tajemství úžasných účinků, které mají kvalitní infrasauny na zdraví a celkovou pohodu, se ukrývá v hormonech zdraví, štěstí a dobré nálady. Pravidelným saunováním v kvalitní infrasauně dochází k uvolňování dopaminu a beta-endorfinů.

„Právě tyto hormony způsobují pocit štěstí či dokonce euforie, zlepšují náladu, dodávají energii, pocit pokoje a také zvyšují toleranci vůči bolesti.“

Úroveň endorfinů, které se uvolňují během saunování v infrasauně, může být až 3x vyšší než při běžném uvolňování endorfinů v těle.

 

Jaké hormony se uvolňují při pobytu v infrasauně?

Beta-endorfiny jsou přírodními opioidy a jsou přirozenou součástí našeho obranného systému proti bolestem. Tento systém je známý tím, že zastavuje signály bolesti při jejich přechodu z těla do mozku. Tělo navíc také generuje peptid s názvem dynorfin, což je nejsilnější opiát v našem těle – je až 300x silnější než morfin.

Příjemné pocity, které budete zažívat po saunování, jsou způsobené také vyššími hladinami serotoninu, který je známý jako hormon dobré nálady a také celkové pohody. Pokud jsou hladiny serotoninu v normě, cítíte štěstí, pokoj, lépe se soustředíte, jste méně úzkostliví a emotivní.

 

hormony uvolnovane pri pobytu v infrasaune

 

„Díky opakovanému saunování v kvalitní infrasauně dochází k normalizování hladiny serotoninu.“

Stačí jen pár týdnů pravidelného saunování a sami poznáte, že máte více energie. A terapie v kvalitní infrasauně má další dodatečné výhody – vaše pleť a pokožka budou jemnější, tělo se rychleji zregeneruje, odstraní se nahromaděný stres, pohybový aparát bude více flexibilní, tělo se detoxikuje opravdu do hloubky, posílí se imunita a cévní i srdeční systém. Dojde také ke snížení nadváhy, zmírnění bolestí a k celkovému omlazení a zkrášlení těla.

 

U nás si můžete infrasaunu vyzkoušet zcela nezávazně

Pokud se rozhodnete vlastnit kvalitní infrasaunu, můžete si okamžitě a v pohodlí domova užívat zdraví, štěstí a celkovou pohodu, stejně jako spoustu dalších výhod, které kvalitní infrasauna nabízí. U nás si samozřejmě můžete všechny typy infrasaun vyzkoušet a vzájemně je porovnat. Snadněji se potom rozhodnete, kdy, kde a jakou infrasaunu si pořídíte.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *