Jak může vířivka zajistit lepší spánek?

Kvalitní spánek je pro každého z nás nesmírně důležitý. Díky dobrému spánku se lépe učíme, rychleji řešíme problémy a dokážeme se pohotově rozhodovat. Ne vždy je ale jednoduché se dobře vyspat…

Ideální doba spánku se pohybuje mezi 6-9 hodinami. Takový spánek by měl být ale zcela nepřerušovaný, což je pro mnoho lidí problém. 24 hodin, které máme k dispozici každý den, se snažíme rozdělit mezi práci, rodinu, společenský život či koníčky, a to vše často na úkor spánku, na který nám často zbude sotva pár hodin.

„Chcete-li svůj spánek zlepšit, jedním z osvědčených postupů je vodoléčba, kterou poskytuje vířivka.“

 

vodolecba ve virivce ovlivnuje kvalitu spanku

 

Jak vodoléčba ve vířivce ovlivňuje kvalitu spánku?

Koupel v teplé vodě zvyšuje teplotu těla a tím ho do hloubky uvolňuje. Zlepšuje se cirkulace a tělo postupně uvolňuje endorfiny, díky kterým rychle zrelaxujeme. Endorfiny mají ale vliv na to, že se nám podaří téměř ihned usnout a navíc spát klidně a hluboce po celou noc.

„Ráno po probuzení se budete cítit čerstvě
a plní energie do nového dne.“

Až se budete příště rozhodovat, zda si večer před spaním pustit televizi, nebo si dopřát koupel ve vířivce, dejte přednost vodoléčbě, která má velmi pozitivní vliv na vaše tělo i vaši myslKvalitní spánek pak na sebe nenechá dlouho čekat. Vytvořit si můžete i příjemný rituál doplněný aromaterapií nebo bylinkami. A pokud vířivku ještě nemáte, vyberte si jednu zde!

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *