Jak pomáhají kvalitní infrasauny s detoxikací organismu?

Nekvalitní infrasauny produkují elektrosmog a toxiny, které vás mohou intoxikovat a vážně poškodit vaše zdraví. To se vám s kvalitními infrasaunami nestane! Jak to?

 

Nebezpečí jménem intoxikace

Toxické látky se v lidském těle ukládají v tkáních, nejvíce pak v tukových. Pracují totiž jako tzv. bio akumulátory toxinů (rtuť, síra, těžké kovy, formaldehyd a další), které se v těle ukládají, protože nebyly vyloučeny ihned při vstupu do těla. Náš vlastní metabolismus vylučuje toxické zplodiny, stejně jako metabolismus různých mikroorganismů, kvasinek, parazitů či plísní.

„Všechny tyto toxické látky se v těle hromadí, což vede k intoxikaci organismu.“

Ta zamezuje vylučování toxinů, blokuje krevní oběh, brání okysličování a do těch částí těla, které jsou nejvíce intoxikované, se ani nedostávají živiny. V těle se tak na více místech vytváří malé skládky odpadu. Intoxikace může způsobovat bolesti hlavy, kloubů nebo svalů, také únavu, nevolnost či podrážděnost. Může také vést ke vzniku abscesů, zánětlivých ložisek v těle či na kůži nebo ekzémů.

 

Jak vám s intoxikací pomůže kvalitní infrasauna?

Největším orgánem lidského těla je kůže. Kvalitní infrasauna poskytuje účinky celého spektra infračerveného záření a tím dělá z kůže největší detoxikační orgán. Kvalitní infrasauny navíc stimulují mazové a potní žlázy, díky čemuž je infračervené záření schopné pronikat hluboko do tkání pod kůži, odkud toxiny doslova vytahuje. Infračervené paprsky také rozvibrují molekuly vody, na které narazí.

„Naše tělo je tvořeno ze 70 % z vody; vibrace uvolní toxiny,
ty pak společně s vodou odchází ve formě potu přes kůži ven.“

 

kvalitni sauna a intoxikace organismu

 

V kvalitních infrasaunách se vypotíte lépe než v těch klasických

Dlouhé infračervené záření s frekvencí 7-14 mikronů a zejména vlnová délka 9,4 mikronů, na kterou se kvalitní infrasauny zaměřují, jsou v této oblasti nejlepší. Naše tělo je totiž nejlépe přijímá. Opravdu kvalitní infrasauny nabízí celé spektrum infračerveného záření, díky kterému jste nejen zdravější, ale také krásnější a mladistvější.

Pot, který vyprodukujete v klasické sauně, obsahuje z 95 % vodu. Ve zbylých 5 % se nachází toxiny a cholesterol. To, co vypotíte v kvalitní infrasauně, však obsahuje pouze 80-85 % vody! Za stejnou dobu se tak v kvalitní infrasauně zbavíte daleko většího (až 4násobného) množství cholesterolu a toxinů, než kdybyste použili klasickou saunu. Navíc toho všeho dosáhnete za 10x nižší náklady.

„Kvalitní infrasauny lze právem považovat za nejjednodušší,
nejlevnější, nejkomfortnější a především nejpříjemnější
způsob detoxikace lidského těla.“

 

Intoxikace se týká každého z nás

I v případě, že důsledky intoxikace nepociťujete, je dobré věnovat se prevenci. Díky kvalitní infrasauně můžete svému tělu každý den dopřát omlazování – účinky se projeví rychle.

Prevence je velmi důležitá, zvláště v dnešním světě, kde na nás toxiny číhají na každém kroku. Potraviny jsou často plné pesticidů, fungicidů, herbicidů, antibiotik, růstových hormonů, hnojiv, emulgátorů, barviv, stabilizátorů, zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek či antioxidantů. Nebo se podívejte na kosmetiku a látky obsažené ve všech šampónech, sprchových gelech, krémech, mlékách, líčidlech, barev na vlasy, laků na nehty.

Jaké látky obsahuje vaše drogerie a čisticí prostředky? Co chlor do bazénu? A v neposlední řadě zde máme znečištění vzduchu a vody.

 

Vzhledem ke všem těmto nebezpečím by podle nás měla být každá domácnost vybavena kvalitní infrasaunou! Co si o tom myslíte vy? Pokud s námi souhlasíte a budete-li mít chuť a čas, přijďte si k nám kvalitní infrasauny vyzkoušet zcela nezávazně. A ti, kteří s námi nesouhlasí, by si měli naše kvalitní infrasauny vyzkoušet také, aby se sami přesvědčili o jejich blahodárných léčivých účincích.

 

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN ZKOUŠENÍ:
723 703 755 
info@welldo.cz

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.