Jaké jsou blahodárné účinky hydroterapie?

Teplá voda uklidňuje tělo i mysl. Příznivý vliv teplé vody na fyzické i psychické zdraví člověka znali už ve starém Řecku, Římu i v starodávném Japonsku.

Zatímco dávné civilizace stavěly blízko horkých pramenů drahé lázně a koupele, naše civilizace má jednu velikou výhodu. Díky vířivce si totiž můžete vyzkoušet účinky hydroterapie a léčivé síly vody kdykoliv u sebe doma. Vířivka v sobě kombinuje teplou vodu a proudící vzduch, to vše spolu s masážními tryskami pomáhá také při léčbě některých zdravotních problémů, například:

• bolest kloubů

• bolest svalů

• artritida

• cukrovka

• poruchy spánku

• stres

Více se o zdravotních benefitech vířivek dočtete v tomto článku.

Všechny námi nabízené vířivky jsou ergonomické, pobyt v nich je velmi komfortní a příjemný tak, abyste si účinky hydroterapie užili na maximum. Dopřejte si dokonalou relaxaci a skvělou masáž, nechte své tělo regenerovat pomocí proudů teplé vody a dovolte své mysli uniknout od každodenních starostí.

Vsadili jsme na kvalitu, takže naše vířivky pochází od renomovaných špičkových výrobců z Evropy, Kanady či USA, kteří se vířivkami zabývají několik desetiletí a kteří mají milióny spokojených zákazníků po celém světě. S našimi vířivkami si opravdu vytvoříte VÁŠ WELLNESS DOMA.

 

O pravdivosti našich slov se můžete přesvědčit i osobně! Zavolejte nám na 723 703 755, nebo vyplňte tento formulář, a objednejte se k nezávaznému vyzkoušení našich produktů. V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici také na e-mailové adrese: info@welldo.cz. Těšíme se na vás!