Jaké jsou blahodárné účinky hydroterapie?

Teplá voda uklidňuje tělo i mysl. Příznivý vliv teplé vody na fyzické i psychické zdraví člověka znali už ve starém Řecku, Římu i v starodávném Japonsku.

 

Zatímco dávné civilizace stavěly blízko horkých pramenů drahé lázně a koupele, naše civilizace má jednu velikou výhodu. Díky vířivce si totiž můžete vyzkoušet účinky hydroterapie a léčivé síly vody kdykoliv u sebe doma.

„Vířivka v sobě kombinuje teplou vodu a proudící vzduch.“

To vše spolu s masážními tryskami pomáhá také při léčbě některých zdravotních problémů, například:

• bolest kloubů
• bolest svalů
• artritida
• cukrovka
• poruchy spánku
• stres

Více se o zdravotních benefitech vířivek dočtete v tomto článku.

 

zdravotni benefity virivky

 

Všechny námi nabízené vířivky jsou ergonomické, pobyt v nich je velmi komfortní a příjemný tak, abyste si účinky hydroterapie užili na maximum. Dopřejte si dokonalou relaxaci a skvělou masáž, nechte své tělo regenerovat pomocí proudů teplé vody a dovolte své mysli uniknout od každodenních starostí.

Vsadili jsme na kvalitu, takže naše vířivky pochází od renomovaných špičkových výrobců z Evropy, Kanady či USA, kteří se vířivkami zabývají několik desetiletí a kteří mají milióny spokojených zákazníků po celém světě.

„S našimi vířivkami si opravdu vytvoříte
VÁŠ WELLNESS DOMA.“

 

O pravdivosti našich slov se můžete přesvědčit i osobně! Vyplňte tento formulář, nebo nás kontaktujte a objednejte se k nezávaznému vyzkoušení našich produktů. U nás vám také rádi zodpovíme vaše dotazy, s čímkoliv pomůžeme a poradíme s vaším výběrem.

 

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN ZKOUŠENÍ:
723 703 755 
info@welldo.cz

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.