Jaký je ideální počet míst ve vířivce?

Trh s vířivkami je opravdu bohatý a pořídit tak můžete masážní hydro vanu různých tvarů i velikostí. Podle čeho se rozhodnout, jaký počet míst ve vířivce je právě pro vás ideální?

 

Abychom vám pomohli s určením, jak velkou, tvarovanou a s jakým počtem míst si vířivku pořídit, připravili jsme pro vás tento jednoduchý návod. Odpovězte si na následující otázky ještě před tím, než si prohlédnete nabídku vířivek. Čím jasnější představu budete předem mít, tím snadněji se v široké nabídce zorientujete.

 

1. Kdo bude vířivku nejčastěji používat?

Nezáleží pouze na celkovém počtu osob, které budou vířivku používat. Důležité je také to, jakým způsobem a při jakých příležitostech.

„Všímejte si, kolik prostoru na nohy ve vířivce je
či jak vzdálená jsou od sebe jednotlivá sedadla.“

Lehátko využijete při vodoléčbě, ale při větších společenských setkáních může vadit. Pokud budete vířivku používat pouze vy s partnerem, případně občas jedním dalším párem, využijete nejvíce vířivku pro 4 osoby.

 

kolik mist ve virivce

 

2. K jakému účelu budete vířivku nejčastěji používat?

Některé modely vířivek slouží primárně k relaxaci a zklidnění, jiné vám pomohou ulevit od bolesti svalů či končetin, další typy jsou zase ideální pro pořádání party s přáteli či rodinou. Opravdu luxusní vířivky vám ale umožní vše z výše zmíněného – za to si však budete muset připlatit.

„Zvažte proto svůj rozpočet, abyste si byli jistí,
že si pořídíte takovou vířivku, která splňuje vše,
co od ní očekáváte.“

Pokud toužíte zažít opravdu uvolňující a blahodárnou hydromasáž, podívejte se na vířivky značek Beachcomber či americké vířivky Marquis.

 

3. Kde bude vířivka umístěna?

Počet míst ve vířivce ovlivňuje její velikost. Je tedy nutné zaměřit se také na prostor, který máte pro svou vířivku vyhrazený. Případně zvažte nutné úpravy okolí, aby mohla vířivka splňovat vámi vyvolený účel.

„Vířivka umístěná v altánu, určená pro zábavu,
by měla mít okolo sebe dostatečný prostor.“

Jen tak se všichni účastníci pohodlně dostanou dovnitř a blízko vířivky navíc budete moci umístit zahradní nábytek pro nápoje a jídlo. Pro pořádání garden party či v případě, že máte opravdu velkou rodinu, využijete vířivky pro 6 a více osob.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit! Rádi vám pomůžeme a poradíme s výběrem.

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *