Vířivky Marquis a certifikáty kvality a spolehlivosti

Marquis jako společnost i některé modely vířivek dostávají pravidelně již řadu let různá ocenění a jsou držiteli také několika certifikátů.

Ty zákazníkům zaručují, že je firma spolehlivá, má silné zázemí, vstřícný přístup k zákazníkům a profesionální servis.

Certifikáty vydané renomovanými společnostmi, které se zabývají recenzemi a testováním produktů vás mohou ujistit, že vířivky značky Marquis patří k tomu nejlepšímu, co současný trh nabízí.

certifikáty pro Marquis
Certifikát What Spa? pro Marquis

What Spa? Best Buy

WhatSpa? je jedničkou na trhu britských časopisů věnujících se vířivkám. Redakci tvoří renomovaní odborníci, kteří čtenářům poskytují cenné a nezávislé rady i recenze. Od roku 2006 pořádá tento časopis udělování cen Best Buy. Tyto ceny se staly jakýmsi standardem v oboru vířivek a jsou zárukou, že daný produkt dosáhl těch nejlepších výsledků ve velmi přísných testech kvality. Časopis What Spa? zaručuje, že jím udělené certifikáty jsou zcela nezávislé, nelze je koupit a ani jejich získání jakkoliv ovlivnit. Certifikát Best Buy What Spa? je mezi zákazníky velmi vysoce ceněn. Marquis se může tímto certifikátem pyšnit již několikátý rok za sebou. A dostalo jej dokonce hned několik modelů jejich vířivek.

Spasearch TradeCertified™

Marquis je také držitelem několika certifikátů webu Spasearch.org, který se sám popisuje jako nezávislý zdroj informací o vířivkách a bazénech. Svým čtenářům nabízí aktuální informace z oboru, doporučuje prodejce a výrobce a udílí certifikát TradeCertified. Ten se uděluje již od roku 2006 a získat jej mohou pouze výrobci vířivek či bazénů, kteří „trvale poskytují vynikající zážitek“. Spasearch provádí terénní práce na celém území Severní Ameriky a zjišťuje, zda obchodníci splňují její velmi náročná kritéria. Zaměřují se na pět klíčových oblastí: průmyslová afilace, produktový servis, vzdělávání zaměstnanců, zařízení obchodu a spokojenost zákazníků. Obchodník, který chce certifikát TradeCertified získat, musí být na dokonalé úrovni ve všech oblastech. Posuzovány jsou výhradně zásluhy daného obchodníka, testování i výsledky jsou zcela nezávislé a kontrolované auditorem třetí strany. Marquis získal ocenění TradeCertified již v prvním ročníku udělování a v posledních letech byl oceněn v několika kategoriích: vstřícnost zákaznického servisu, celková kvalita vzdělávacích programů prodejců, značka doporučována ostatními prodejci, počáteční kvalita a kvalita po jednom roce.

Certifikát TradeCertified pro Marquis
welldo_cz_marquis spas certifikaty
ETL seznam Intertek

Intertek ETL

Značka Marquis je na seznamu ETL, který pravidelně vydává společnost Intertek. Intertek Group je britská nadnárodní společnost zabývající se inspekcí, testováním, ověřováním a také certifikací produktů. ETL certifikát je zárukou, že produkty splňují nároky bezpečnosti i energetické účinnosti, a to podle přijatých národních i nadnárodních norem.