Máte unavené nohy? Vyzkoušejte vířivku!

Trápí vás unavené a bolavé nohy? Ponořit se po dlouhém náročném dni do teplé vody ve vířivce jim přinese potřebnou úlevu. Užijte si zasloužené relaxace!

Unavené a oteklé nohy trápí zejména ty, kteří musí trávit nekonečné hodiny stáním nebo chozením v nepohodlných botách. Může být někdy těžké se po takto vyčerpávajícím dni převléci do plavek a ponořit se do vířivky. Pro úlevu nohám ale stačí, když do teplé vody vířivky ponoříte pouze je.

Na nohách najdete nejvíce nervových zakončení z celého těla – nachází se jich zde přes 200 000. Nervy tvoří velmi důležitou součást mechanismu zpětné vazby lidského těla. Díky spojení nervů dokáže stimulace nervů na nohou uvolnit a zmírnit stres, který se vytvořil kdekoliv jinde na těle. I pouhá 5-ti minutová masáž nohou vás dokáže zrelaxovat a zmírnit veškeré napětí. Reflexní masáž nohou, kterou vám zajistí trysky vaší vířivky, stimuluje nervy na nohách a tím vám zajistí dokonalou pohodu a lepší náladu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit! Napište nám na info@welldo.cz nebo zavolejte na číslo 723 703 755.