Názory vědců na infračervené záření a infrasauny Clearlight

O příznivých účincích infračerveného záření infrasaun Clearlight jsme toho napsali hodně. Jaké jsou ale zkušenosti jejich majitelů? A co si o nich myslí lidé z oboru?

 

23. února 2004 vyšel v časopise Time článek s názvem „V ohni“. V něm je zmínka o překvapivém objevu vědců, kteří přišli na souvislost mezi zánětem a srdečním infarktem, Alzheimerovou chorobou, rakovinou a dalšími nemocemi.

Doktor Brian Clement, který je mimo jiné ředitelem amerického Hippocrates Health Institute, říká toto:

„Je nutné používat infrasauny, které pomáhají našemu tělu
v detoxikaci a odstranění množství nejen toxinů,
ale také škodlivých chemických látek,
kterým jsme každý den vystaveni.“

V knize The Science of Far Infrared Therapies uvádí lékař Toshiki Yamazaki, že „jedním z důvodů, proč jsou účinky dlouhého infračerveného záření tak blahodárné, zejména na různá onemocnění, je schopnost dlouhých infračervených vln odstraňovat toxiny. Ty jsou často základem a jádrem mnoha zdravotních problémů.“

 

Zkušenost ze života

Marcia Knowlton z Westlake Village v Kalifornii se svěřila se svým příběhem o tom, jak jí infrasauny navrátily zdraví a zbavily ji zdravotních problémů.

„Jako 64letá žena trpící fibromyalgickým syndromem (FMS) jsem více než 15 let nezažila jedinou návštěvu zubaře, aniž by mi krvácely zuby.

„Čištění zubů bez krvácení, žádná bolest při cvičení
a život plný energie
– to jsem si nedokázala vůbec představit.“

 

lecive ucinky infrasauny

 

Začala jsem 2x týdně používat Clearlight infrasaunu. Po třech měsících jsem šla na pravidelnou zubní prohlídku. Moje dentální hygienička byla opravdu ohromená, když jsem v ústech neměla žádnou krev a navíc mi ustoupil zubní kámen.

A to nebyly jediné výsledky mého saunování. Také chronický zánět, kterým jsem trpěla několik let, zmizel. Můj holistický zubař mi ukázal článek o zánětu a došli jsme k závěru, že jediným možným vysvětlením zlepšení mého stavu je právě používání infrasauny. Také on si ji ihned objednal domů a od té doby ji používá každý den.

„Infrasaunu používám stále, bolesti, které jsem cítila
během cvičení, zmizely, mám mnoho energie
a všechny své každodenní aktivity bez problémů zvládám.“

Takový stav není u člověka mnoho let trpícího FMS vůbec obvyklý. Naopak, lidé jako já trápí chronická únava, časté nachlazení či chřipka. A to je další úžasná výhoda infrasauny: od té doby, co ji používám, jsem nebyla ani jednou nemocná! Infrasauna mě zbavila dlouhotrvající bakteriální infekce dásní a posílila můj imunitní systém.

A ještě jeden bonus má mé používání infrasauny: můj manžel je teď šťastný, že má zdravou a spokojenou ženu.“

 

Přijďte i vy vyzkoušet a na vlastní kůži pocítit proč jsou infrasauny Clearlight takové úžasné. Nevěřte textem na webech, věřte vlastnímu tělu. Klikněte zde a rezervujte si svůj termín návštěvy.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *