Nezapomínejte na to, že nákup vířivky je INVESTICE

Pořízení vířivky je opravdová INVESTICE, a to nejen z pohledu financí. Investujete přeci také do svého zdraví, duševní pohody a relaxace. Na co si dát pozor?

 

Nekupujte zajíce v pytli!

Pro mnoho zákazníků je tím nejdůležitějším, po čem se dívají, cena. Nechce se jim důkladnému výběru věnovat čas a energii. Svou vířivku chtějí mít doma co nejrychleji a čím levněji ji pořídí, tím lépe. Jakmile zjistí, že koupili nekvalitní výrobek, který jim nebude sloužit ani zdaleka tak dobře, jak by chtěli, už je pozdě.

„Mějte proto na paměti, že nákup vířivky je INVESTICE!“

Vyhněte se vířivkám, u kterých neznáte výrobce a jeho historii, výzkum a vývoj, patenty, kvalitu použitých materiálů, zázemí dodavatele, využitelnost vířivek, dostupnost náhradních dílů a záruční i po záruční servis. Informujte se o tom, zda je možné si vířivky nezávazně vyzkoušet. Podvodní prodejci toto z logického důvodu neumožňují a při pořízení takové vířivky jste téměř jistě vyhodili své peníze oknem.

 

Podezřelé praktiky, na které je dobré dát si pozor

Nemalá část vířivek je nabízena přes internet. Obchodníci vám ale ve většině případů uvedou pouze ty informace, které se jim „hodí“. Vyzdvihují snadno ověřitelné vlastnosti a zamlčují ty aspekty, které si, zvláště laik, ověří jen stěží. Záměrně neuvádějí původ vířivek ani jejich výrobce, reálné provozní náklady a další. Zákazníky lákají především na nízkou cenu. Mnohdy až podezřele nízkou.

Většina nekvalitních prodejců se také ohání jmény renomovaných firem. V takových případech jde ale často o dodavatele jen některých částí vířivky.

„To, že prodejce nabízí vířivky s díly od těchto dodavatelů
vám o celkové vířivce neprozradí vůbec nic.“

A zcela určitě můžete počítat s tím, že podobné vířivky budou disponovat pouze základní výbavou.

 

kvalitni virivka se vyplati

 

Vysoké provozní náklady mohou vaši vířivku výrazně prodražit

I ty nejlevnější vířivky stojí několik desítek tisíc. A to se bavíme o nafukovacích typech. Kvalitnější modely začínají málo pod 100 000 Kč.

„Teď si představte, že za tyto peníze dostanete vířivou vanu,
ve které se necítíte pohodlně,
jejíž hydromasáž nestojí vůbec za nic
a jejíž nároky na úpravu vody jsou neskutečné!“

Kromě pořizovacích nákladů vás už teď vířivka stojí dodatečnou energii a čas a také peníze na její provoz. Její užívání pro vás bude čím dál tím víc otravnější, budete ji tedy používat méně a méně. To je u něčeho, co jste si pořídili za desítky tisíc, přeci jen docela škoda.

A to ještě nemluvíme o nákladech v případě poškození či zničení některého z jejích prvků. Je logické, že svou INVESTICI budete chtít zachránit, a tak investujete další peníze do servisních techniků, oprav, nákupu náhradních dílů apod. V případě nekvalitních vířivek ale jen vyhazujete další peníze oknem. Opravy vydrží jen chvíli a vy tak za další nemalé peníze pouze prodlužujete své utrpení.

„Pokud byste už na začátku investovali do kvalitní vířivky,
která bude pohodlná a nabídne vám tu nejlepší hydromasáž,
u které se nebudete muset starat téměř o nic
a která vám bude sloužit dobře a opravdu dlouho
– neušetřili byste nakonec?“

 

V naší nabídce najdete jen vysoce kvalitní vířivky s podrobnými informacemi včetně původu nebo použitých materiálů. Všechny si je u nás můžete také zcela nezávazně vyzkoušet. Podrobnosti o nezávazném zkoušení našich produktů a formulář pro rezervaci termínu najdete na této stránce.

Rádi bychom vám také představili průvodce nákupem vířivek: 7 DŮLEŽITÝCH RAD, JAK KOUPIT VÍŘIVKU. Najdete v něm vše, co pro správný výběr vířivky potřebujete. A pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit!

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *