Opěrky hlavy a zad do sauny

Sauna má relaxační, terapeutické a léčivé účinky. Pozitivně ovlivňuje naše zdraví i naši psychickou pohodu. Jak si pobyt v sauně ještě více zpříjemnit?

Někomu může sezení na tvrdých lavicích v sauně připadat nepohodlné. Pořiďte si tyto patentované doplňky do finské či infrasauny a užijte si maximální pohodlí. Tyto saunové doplňky poskytují trvalou oporu hlavy a zad. Nepocítíte žádný tlak, jen příjemnou podporu.

Existují dva typy těchto doplňků. Menší verze slouží jako opěrka pouze pro záda, větší lze využít i pro oporu hlavy. Menší i větší verze jsou pak dostupné v provedení osika, nebo červený cedr.

Tyto moderní opěrky hlavy a zad do sauny se stanou nepostradatelným společníkem pro saunování. Využít je můžete ve své domácí sauně, hodí se ale také do komerčních saun. A to jak finských, tak infrasaun. Mnoho spokojených zákazníků nám dává za pravdu, že tyto saunové opěrky hlavy a zad jsou bezpodmínečně nejpohodlnější na světě. Díky nim si užijete komfort a relaxaci, jaké si zasloužíte.

Zvláštním modelem jsou opěrky hlavy a zad s dodatečným infračerveným zářičem. Je možné je použít v jakékoliv sauně, ale pouze před tím, než uvedete parní generátor do provozu. Tyto saunové doplňky můžete použít i jinde, dle potřeby je lze postavit na židli, sedačku a nebo ke zdi. Opěrky jsou napájeny na 220 V.

Jednoduše je zastrčte do zásuvky a pusťte. Pak už jen stačí užívat si jejich dokonalou ergonomii a úžasný komfort. Tyto opěrky hlavy a zad jsou ideálním pomocníkem také pro majitele finské sauny, kteří by si chtěli dopřát příznivé účinky infrasauny.

Tyto opěrky hlavy a zad jsou ergonomické a navržené tak, aby se přizpůsobily všem zádům. Díky tomu vám tyto saunové doplňky mohou přinést nepřekonatelnou relaxaci, abyste si mohli pobyt v sauně opravdu vychutnat.