Podhlavníky do parní sauny či parní lázně

Znásobte svůj požitek z saunování a pořiďte si šikovné doplňky v podobě podhlavníků. Vaše parní sauna či lázeň vám díky nim poskytnou mnohem více relaxace.

 

Podhlavníky do parní sauny či parní lázně jsou doplňky, které poskytnou svým uživatelům dokonalou relaxaci a uvolnění svalů. Jsou vyrobeny na základě světového patentu a jejich využití je všestranné. Lze je využít také v kosmetických nebo masážních salónech či soláriích. Vychutnáte si je ale také ve svém domácím wellness či ve větších komerčních wellness objektech.

 

podhlavniky do parni sauny ci parni lazne

 

Podhlavník se skládá ze čtyř ergonomicky tvarovaných a flexibilních disků. Ty podpírají hlavu tak, aby se vám leželo co nejpohodlněji. To, že máte něco pod hlavou, téměř nepostřehnete.

„Díky podhlavníkům do sauny, masážního nebo kosmetického salónu či solária
přinesete úlevu a uvolnění zejména svalům v krční oblasti.“

 

podhlavniky do parni sauny ci parni lazne pro vetsi pohodli

Podhlavníky do parní sauny nebo parní lázně se vyrábějí z kvalitního a vysoce odolného plastu. Na jejich výrobu je použit speciální materiál, který zvládá i vlhké prostředí. Díky těmto šikovným doplňkům už si nemusíte dělat starost z tvrdé podložky!

 

uzijte si saunu naplno s podhlavniky

 

Masážní podhlavník vypadá stejně jako ten určený pro parní sauny či lázně. Je uzpůsoben tomu, aby zadní část hlavy, krk a ramena zůstaly odkryté a masér k nim měl volný přístup. Tvář je navíc možné otočit také směrem k diskům a masírovat i zadní část hlavy.

 

podhlavniky do parni sauny ci parni lazne pro lepsi zazitek ze saunovani

 

Podhlavník určený do solárií může být rovněž využit i v parní sauně či lázni. Od těch klasických podhlavníků je doplněn o čtyři nohy, které mu zajišťují dostatečnou stabilitu. Na výrobu těchto podhlavníků je navíc použit speciální UV odolný materiál.

 

podhlavniky do parni sauny ci parni lazne pomahaji s uvolnenim

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *