Podhlavníky do sauny

Podhlavníky do sauny jsou šikovné doplňky se světovým patentem, které lze použít v kterékoliv sauně. S nimi si můžete užít odpočinku a relaxace naplno!

 

Využití naleznou podhlavníky jak v komerčních saunách ve wellness centrech, tak v osobních saunách u vás doma. Skládají se ze čtyř flexibilních ergonomických disků a spojují v sobě moderní design a nejvyšší možné funkční využití. Svaly na krku se díky podhlavníkům lépe uvolní. Díky nim zažijete úplně nový požitek ze saunování.

„Zpříjemněte si pobyt v sauně ještě více,
pohodlně si opřete hlavu a nechte tělo odpočívat.“

 

Materiály

Tyto inovativní podhlavníky do sauny jsou nabízeny v několika různých provedeních. Pojďme se teď na ne společně podívat, abyste měli jasnější představu, které jsou pro vás nejlepší.

Osika

 

 

Z tohoto druhu dřeva jsou vyráběny standardní podhlavníky do sauny, jedná se o velmi oblíbený typ dřeviny.

 

Africká vrba

Tento materiál je velmi oblíbený, neboť nabízí opravdu vysokou kvalitu. Je zároveň jemný na dotek, dokáže skvěle absorbovat teplo a neštěpí se.

 

Červený cedr

Podhlavník do sauny z tohoto materiálu je luxusním doplňkem, který se vyznačuje výraznou barvou a vůní. Jedná se o kvalitní dřevo s vynikajícími schopnostmi absorpce tepla, odolnosti a jemnosti.

 

Tvary

Kromě materiálu (druhu dřeva) si můžete vybrat také tvar podhlavníku do sauny. Každý má své výhody a je jen na vás, který vás svými vlastnostmi nejvíce osloví.

Kulatý

Tento tvar je nejběžnější, je totiž velmi moderní a nadčasový. Zaoblené tvary bez ostrých hran jsou zcela bezpečné. Díra uprostřed základny navíc usnadňuje jeho přenášení.

 

Čtvercový

Tento tvar je designovou záležitostí. S boky se sklonem 30 ° vypadá opravdu originálně a skvěle se hodí do každé moderní sauny. Pohodlí i funkční ergonomie jsou samozřejmě zachovány.

 

Obdélníkový

U tohoto tvaru jsou boky podhlavníku do sauny zkoseny v úhlu 45 °. I tento tvar se řadí spíše mezi moderní a i v tomto případě platí, že kromě elegantního designu má podhlavník také skvělou ergonomii a je opravdu pohodlný.

 

Anti-theft (proti krádeži)

Tento speciální podhlavník je vhodný do veřejných saun. Je speciálně upraven proti krádeži tím, že je umístěn ve větší desce, kterou je téměř nemožné odnést.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.